Şimdi Ara

Hepsiburada İphone 5C indirimi hala alnıırmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
1
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hepsiburadada iphone 5c 1400 tl olmuş bu para verilip hala bu cihaz alınırmı lütfen yardımcı olun;?http://www.hepsiburada.com/liste/apple-iphone-5c-16-gb-mavi-/productDetails.aspx?productId=telcepiph5c32gm&categoryId=371946

• Alınır hocam niye alınmasın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1400 tl her kuruşuna değer alın hocam.

• 5c ye bulasma pisman olursun

• quote:

Orijinalden alıntı: fotoburak

5c ye bulasma pisman olursun

Bazıları al diyor ,sen böyle dedin sebebi nedir acaba ?
  • Kardesim 5c kullandim suan 5 kullaniom. Balc5c kotu degil sarj konusunda 1tik ileri ama 2.eli yok satamazsin diyelim satmak icin almadin plastik ce 5e gore kalin ve agir yani iphone havasi yok ele oturus sekli haz vermio... Yinede karar sizin ben 2 aylik 32gb olan modeli 1000tl ye zor cikardim elimden

• fiyat gerçekten iyimiş. Turkcellden almasaydım kesin buradan alırdım.
  • Elimde ki 5 i eşime verdim gittim kendime 5c aldım .. Ve çok memnunum ..kesinlikle alınır hocam..

• Eşe dosta akrabaya bile alınır. Fiyat çok uygun, kalite de ortada. Aklınızda varsa düşünmeyin bile
  • 5 C öp

• Mavisi çok iyi bence alınır hem de 1400'e 2 yıl garantili

Bi de merak ettiğim bir şey var
    Bu 5c'lerde de 5/5s gibi kronik power tuşu sorunu var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zig Zag -- 26 Temmuz 2014; 12:42:01 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4s ler sanırım 1200 tl satılıyor. Ona verene kadar bu cihaz bence kesinlikle alınır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Mavisi çok iyi bence alınır hem de 1400'e 2 yıl garantili

Bende bilmiyorum ama öyle sorun olduğunda apple ye götürünce sorunun çözümsüz kalacağını sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diklato

quote:

Orijinalden alıntı: Zig Zag

Mavisi çok iyi bence alınır hem de 1400'e 2 yıl garantili

Bende bilmiyorum ama öyle sorun olduğunda apple ye götürünce sorunun çözümsüz kalacağını sanmıyorum.

Bence de Apple Store değiştirir ama yine de bir sorun olması can sıkar sonuçta değişim yapanlar %100 mutlu olarak ayrılmıyor yeni aldığı cihaz daha sorunlu olabiliyor.

6 ay Beyaz 4S kullanıcısı olarak iPhone 5'in beyaz kasası hoşuma gidiyordu ancak 5cnin mavisi de çok güzel. Keşke önü beyaz olsaydı iPod Touch gibi süper olurdu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Kesinlikle alınır 1400 tl çok iyi fiyat sıfır garantili ve faturalı iphone için. 2.ele hiç bulaşma zaten saçma sapan fiyatlar dolaşıyor her yerde.
  • ornapsen Turkcell den almanın ne gibi dezavantajı varki.
  • ben nokia 630 alacaktım renk kalmamış, 5c alcam o kadar para vermek istemiyorum ama güsel telefon
  • Piyasaya göre fiyatı çok uygun.
    İkinci el de çok değer kaybediyor olduğu çok doğru..

• quote:

Orijinalden alıntı: diklato

Arkadaşlar hepsiburadada iphone 5c 1400 tl olmuş bu para verilip hala bu cihaz alınırmı lütfen yardımcı olun;?http://www.hepsiburada.com/liste/apple-iphone-5c-16-gb-mavi-/productDetails.aspx?productId=telcepiph5c32gm&categoryId=371946

Alınır hocam . Dün farkettim ben de kampanyayı zaten arayış içindeydim ve 1 adet sarısından sipariş verdim .

• 7 8 aydır kullanıyorum. kesinlikle alınır, hele bu fiyata gözü kapalı alınır imkan varsa.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.