Şimdi Ara

Silinsin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
1.305
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayva -- 8 Şubat 2019; 18:55:26 >

• Ne ozelligi var? Ben de cok merak ettim ama bilmiyorum ne artisi var tatmin edici sesi disinda?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok. Bende bir mekanik klavye almayı planlıyorum fakat mekanik klavyeler 250 liradan başlıyor. Almayı çok istediğim Razer'ın mekanik klavyeleri neredeyse yarım milyar. Bakalım, Razer'ın daha ucuz yollu mekanik olmayan klavyeleri de var ama Anansi falanda almak istemiyorum açıkçası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: d0nut

Yok. Bende bir mekanik klavye almayı planlıyorum fakat mekanik klavyeler 250 liradan başlıyor. Almayı çok istediğim Razer'ın mekanik klavyeleri neredeyse yarım milyar. Bakalım, Razer'ın daha ucuz yollu mekanik olmayan klavyeleri de var ama Anansi falanda almak istemiyorum açıkçası.

Ben indirime girmesini bekliyorum birisi 300 tlnin altına düşsün alacağım ya da en azından 300 tl olsun arkadaş şu an dediğiniz gibi ateş pahası o parayla işlemci falan alınıyor be.

@greg111
    Razer klayvelerine örümcek ismi koyuyor. Anansi de bir çeşit örümcek yani. Çok da komik değil bence nesine güldünüz bilmiyorum yaş max 15.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmi524

quote:

Orijinalden alıntı: d0nut

Yok. Bende bir mekanik klavye almayı planlıyorum fakat mekanik klavyeler 250 liradan başlıyor. Almayı çok istediğim Razer'ın mekanik klavyeleri neredeyse yarım milyar. Bakalım, Razer'ın daha ucuz yollu mekanik olmayan klavyeleri de var ama Anansi falanda almak istemiyorum açıkçası.

Ben indirime girmesini bekliyorum birisi 300 tlnin altına düşsün alacağım ya da en azından 300 tl olsun arkadaş şu an dediğiniz gibi ateş pahası o parayla işlemci falan alınıyor be.

@greg111
    Razer klayvelerine örümcek ismi koyuyor. Anansi de bir çeşit örümcek yani. Çok da komik değil bence nesine güldünüz bilmiyorum yaş max 15.

Anansi güzel isim :DD herkes örümceklerin isimlerini araştırmıyor !

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Everest Rampage KB-R8 iyidir. Mekanik olmasada mekanik hisli diye geçer piyasada. Kaliteli ve şıkdır. Rahatlıkla alabilirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mstfaerol35512

Everest Rampage KB-R8 iyidir. Mekanik olmasada mekanik hisli diye geçer piyasada. Kaliteli ve şıkdır. Rahatlıkla alabilirsin.

Bir süre önce aldım daha sonra sattım.Tuşları fazla ses yapıyor şişirdi kafamı.Onun dışında kaliteli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.