Şimdi Ara

ipad mini 2 mi note 8.0 mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar iki tablet arasinda kaldim acil kısa zamanda alicam butcem 1000 lirayı gecmicek başka öneriniz varmi?
    Ipad mini retinanin 1 gb rami sorun olurmu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iPadlerin 1 gb rami android cihazlarin 4 gb ı gibi bir şey, kesinlikle retina ipad mini almalısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

iPadlerin 1 gb rami android cihazlarin 4 gb ı gibi bir şey, kesinlikle retina ipad mini almalısınız

Sagolun yarin teknomarketlerde incelicem. Ipad appstore nasil ücretli falan diye duydum fazlasiyla ama güvenli ??

• quote:

Orijinalden alıntı: sherseri.gnc

quote:

iPadlerin 1 gb rami android cihazlarin 4 gb ı gibi bir şey, kesinlikle retina ipad mini almalısınız

Sagolun yarin teknomarketlerde incelicem. Ipad appstore nasil ücretli falan diye duydum fazlasiyla ama güvenli ??

Google play de ücretli ama apk olarak kurabilirsiniz oyunları. Appstore için de böyle yöntemler mevcut. App stpre biraz daha güvenlidir.
    Rica ederim

• quote:

quote:

quote:

Google play de ücretli ama apk olarak kurabilirsiniz oyunları. Appstore için de böyle yöntemler mevcut. App stpre biraz daha güvenlidir.
    Rica ederim

ap kullanırken sıkıntı yaşamıyorum çok iyi oluyor ama ıpad de jailbreak yapmak falan gerekiyor mu ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

Rica ederim

ap kullanırken sıkıntı yaşamıyorum çok iyi oluyor ama ıpad de jailbreak yapmak falan gerekiyor mu ?

Gerekmiyor başka yollar olması lazım

• Hocam ben de tablet alıcam kısa zaman içerisinde. Tabletleri çok araştırdım. Galaxy tab pro 8.4 e de bakmanı oneririm. 1 arkadaşım kullanıyor ve cok memnun. Ekranın da 2560×1600 çözünürlüğü var.

• iPad mini retina yerine, iPad air alın.
    Hafif ve fazla da büyük sayılmaz.
    Film seyrederken büyük ekran bayağı iyi oluyor.
    Batarya performansı ve stabilite olarak iPad, note 8'den farklı olarak iyidir.

• Note 8.0 eski bir cihaz oldu artık. iPad mini retina ile kıyaslanamaz bence. Benim önerim iPad almanız tarafında. Hem çok şık hem de çok güçlü. iOS 8e de fazla kalmadı, gelmesiyle oyun performansında büyük bir artış bekliyor herkes.

• Hocam bende kararsızım samsung tab s 8.4'ün çıkmasını bekliyorum
  • Ben de aynı ikilemdeydim bugün teknosadan 649 tl ye 9 taksit note 8 aldım. Ios işletim sistemi kullanış zorluğu, sd kart takılmaması ve kalem olmadığı için note 8 aldım. Çok memnun kaldım. Harika bir cihaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: BlackPearl92

Hocam ben de tablet alıcam kısa zaman içerisinde. Tabletleri çok araştırdım. Galaxy tab pro 8.4 e de bakmanı oneririm. 1 arkadaşım kullanıyor ve cok memnun. Ekranın da 2560×1600 çözünürlüğü var.

Mwsajini yeni gördüm dun vatana gittim 8.4 u gördüm tereddütsuz aldim cok memnunum :)

• 1 yıl önce bende boyle bir ikilemde kalmistim ve en sonunda note 8 de karar kildim.1 yildir kullaniyorum gerek oyun performansi gerek sarj suresi gayet memnunun.En yeni oyunlari bile yuksek cozunurlukte rahatlikla oynayabiliyorum.Aradaki fiyat farkida kaliteyi gosteriyor.Sim kartli fiyati teknosada 999 lira sanirsam.

• Samsung tab pro 8.4 aldim. Arkadaslar sagolun

• Tab Pro 8.4 güzel evet fakat bekleyen arkadaşlar için söylüyorum, Tab S almayın bence. Tab Pro'dan daha kötü olacağına adım gibi eminim çünkü Exynos chipset kullanıyor ve bu çok ısınma ve ısınınca kasma yapan bir chipset. Tab Pro 8.4 ise S800 kullanıyor ve daha kaliteli bir cihaz. Sırf parmak izi için S almaya değmez bence.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.