Şimdi Ara

1-50 TL arası mouse ve mouse pad önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aradığım özellikler çok büyük olmasın hoş görünsün optik kolay kayan :) ve mağazadan olsun interneten alış veriş yapma yı sevmiyorum kablolu önceliklidir ama kablosuzda olur bilgisayar 2006 model ve cd romu bozuk yaptırmıcam çünkü dizüstü alıcam ama yinede mouse istiyorum çünkü lol ve point blank oynuyorum tavsiyeler için şimdiden teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: OduncuLee

Aradığım özellikler çok büyük olmasın hoş görünsün optik kolay kayan :) ve mağazadan olsun interneten alış veriş yapma yı sevmiyorum kablolu önceliklidir ama kablosuzda olur bilgisayar 2006 model ve cd romu bozuk yaptırmıcam çünkü dizüstü alıcam ama yinede mouse istiyorum çünkü lol ve point blank oynuyorum tavsiyeler için şimdiden teşekkürler

ikiside 50 liraya mı ?

benim önereceğim pad sadece 50 lira
  • quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

Aradığım özellikler çok büyük olmasın hoş görünsün optik kolay kayan :) ve mağazadan olsun interneten alış veriş yapma yı sevmiyorum kablolu önceliklidir ama kablosuzda olur bilgisayar 2006 model ve cd romu bozuk yaptırmıcam çünkü dizüstü alıcam ama yinede mouse istiyorum çünkü lol ve point blank oynuyorum tavsiyeler için şimdiden teşekkürler

ikiside 50 liraya mı ?

50 tl sadece fare için mouse pad çok acil ihtiyaç değil fare acil şu anki mouse pad idare edebilir ilerleyen zamanlarda alırım onu logitech m185 nano kablosuzu önerir misiniz ?Logitech veya microsoftun bir faresini düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OduncuLee -- 27 Temmuz 2014; 21:02:15 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

quote:

ikiside 50 liraya mı ?

50 tl sadece fare için mouse pad çok acil ihtiyaç değil fare acil şu anki mouse pad idare edebilir ilerleyen zamanlarda alırım onu logitech m185 nano kablosuzu önerir misiniz ?Logitech veya microsoftun bir faresini düşünüyorum.

ufak onlar oyun felan olmaz onlarla

G300 bak

• OduncuLee kullanıcısına yanıt
    G100 n11de 20 lira.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 38 tl ye G3265K alabilirsin gaming mouse pad de bedava ben kullanıyorum aşırı memnunum
  • quote:

Orijinalden alıntı: fariz35

38 tl ye G3265K alabilirsin gaming mouse pad de bedava ben kullanıyorum aşırı memnunum

Hocam makro var mı gerçi bu fiyata zor ama olsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek suçu kopya çekmek kullanıcısına yanıt
    hocam maalesef yok :(
    ama ben macro olamasada böyle yapıyorum mesela cs oynuyorum mermi değiştirmeyi MOUSE4 yapıyorum yani yandaki üstteki tuş
    Yarı macro tarzı birşey oluyor :)
  • Kardeşim git g100s al Mouse pad olarak ta stelseries qck+ al 60 tl falan tutcak ikisinide en yakın media market te bulabilirsin
  • Hocam bence bu ürünü al tek eksiği makrosu olmayışı yanında süper kaliteli bir mousepad hediyelik ben Alanya'dan bu sabah aldım daha pc ye takıp kullanmadım ama ele oturuşu çok güzel .. Tüm yorumları olumlu herkes beğenmiş gibi görünüyor uzun araştırmalarım sonucunda bu mouse da hiç olumsuz yorum görmedim.http://www.vatanbilgisayar.com/fm-g3265k-gaming-mouse-mouse-pad.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakkockanat -- 2 Ağustos 2014; 4:50:06 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • g3265k olabilir o fiyata iyi mouse denebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.