Şimdi Ara

LG F14A7FDS5 A+++ 9 Kg 1400 devir tavsiye ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
1
Favori
1.883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • LG F14A7FDS5 A+++ 9 Kg 1400 devir annemler bu makineyi çok beğenmişler ne dersiniz nasildir yikmaa vs kullanım kalite ömür ve kullanislilik olarak. Annem bosh ta bakmis ama LG yi daha çok sevmiş LG yi bosh un home profosionel was287x1tr ile karsilastirinca nasil bir makinedir. Birinde ekstra olarak leke cikarma birindede buhar özelliği var. Kafamiz karisti . ne yapalim sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 25 Temmuz 2014; 22:03:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bosch home prof mükemmel cihazdır.LG fena değil ama güven vermiyor servisi ve mekanik aksamı..

• Bosch un dediğiniz modeli yerine WAY24841TR modelini öneririm LG ile ilgili iki video atacağım birazdan youtube dan bulup.

• 10:45 ten itibaren dikkat edin

Lütfen iki video yuda ses açıkken izleyin

• quote:

Orijinalden alıntı: Felice Forte

Bosch un dediğiniz modeli yerine WAY24841TR modelini öneririm LG ile ilgili iki video atacağım birazdan youtube dan bulup.

Farki nedir tam olarak sizin tavsiye ettiğiniz makinanin benim sorduğumda gore.

İ dos kullanislimidir gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 26 Temmuz 2014; 13:46:28 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

quote:

Bosch un dediğiniz modeli yerine WAY24841TR modelini öneririm LG ile ilgili iki video atacağım birazdan youtube dan bulup.

Biraz geç cevap veriyorum kusura bakmayın.

WAY24841TR yalıtım var daha sessiz çalşıyor amortisör ve rulman kalitesi daha iyi daha şık (göreceli bir durum) tercih sizin ama rulman konusunu dikkate alın derim.

Ben daha önce WAS28762TR, WAS28763TR ve WAY28760TR kullandım. İçlerinde en sağlam rulman şuan kullandığım WAY24840TR ve WAS28762TR de var.

• f14a7fds5 ben bu makinayı aldım ama kurulmadı yorumları okudukça hatamı yaptım acaba kullanan arkadaşlar varmı acaba video ekleyebilirmi Teşekkürler

• f14a7fds5 ben bu makinayı aldım ama kurulmadı yorumları okudukça hatamı yaptım acaba kullanan arkadaşlar varmı acaba video ekleyebilirmi Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: yasink01

f14a7fds5 ben bu makinayı aldım ama kurulmadı yorumları okudukça hatamı yaptım acaba kullanan arkadaşlar varmı acaba video ekleyebilirmi Teşekkürler

Al bakalım.https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=90121337

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim iyi oldu kafamdaki sorular bitti iyiki almışım hayırlı bayramlar

• quote:

Teşekkür ederim iyi oldu kafamdaki sorular bitti iyiki almışım hayırlı bayramlar

Rica ederim. Size de iyi bayramlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: GülçinGE

quote:

f14a7fds5 ben bu makinayı aldım ama kurulmadı yorumları okudukça hatamı yaptım acaba kullanan arkadaşlar varmı acaba video ekleyebilirmi Teşekkürler

Gülçin hanim almyalaimmi ne dersiniz karar veremiyoruz isin doğrusu herhangi bir Ariza yasadinizmi makinenizde Ariza vs . yani bugün olsa tekrar alirmisiniz. Bu makineyi

Bu arada bayraminizi kutlar şeker gibi bir bayram gecirmeniz dileğiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 28 Temmuz 2014; 13:29:06 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GülçinGE

quote:

Gülçin hanim almyalaimmi ne dersiniz karar veremiyoruz isin doğrusu herhangi bir Ariza yasadinizmi makinenizde Ariza vs . yani bugün olsa tekrar alirmisiniz. Bu makineyi

Bu arada bayraminizi kutlar şeker gibi bir bayram gecirmeniz dileğiyle

Hocam bu makinayı kullanmıyorum ben.

Bu makinayla ilgili şunu söyleyebilirim, geçen seneye kadar çok tavsiye ediliyordu bu sene tavsiye edilmiyor artık. Karar size kalmış. Net bir cevap olmadı ama kullanan kişilerin,çoğu memnundu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eternafelicity -- 28 Temmuz 2014; 14:47:03 >

• quote:

quote:

quote:

WAY24841TR yalıtım var daha sessiz çalşıyor amortisör ve rulman kalitesi daha iyi daha şık (göreceli bir durum) tercih sizin ama rulman konusunu dikkate alın derim.

Ben daha önce WAS28762TR, WAS28763TR ve WAY28760TR kullandım. İçlerinde en sağlam rulman şuan kullandığım WAY24840TR ve WAS28762TR de var.

Peki birşey daha soracak
    İ dos için annem şöyle dedi
    Tek çeşit detarjanla ben herşeyi yikayamam
    Siyahlara pervol kullanıyormuş beyazlara kosla kullanıyormuş renklilere collor kullaniyormus ayri ayri i dos makine ile bu nasil olacak diye sorup duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 28 Temmuz 2014; 16:56:42 >

• arkadaş lg f14a7fds5 çamaşır makinası çok güzel kullanışlı bir makine forumdadaki bazı arkadaşlar marka saplantısından dolayı bosh ç.mak fiyatı oldukça yüksek olan modelleri tavsiye ediyorlar lg nin bu modelini avrupadaki forumlara bakın 5 yıldız alan bir modeldir bu yüzden korkmayın bosc şikayetvar.com girin sorunları görürsünüz çekinmeden kullana bilirsiniz ben yaklaşik üç aydır kullanıyorum sessiz güzel makine genede tercih sizindir
  • quote:

quote:

quote:

Yaa bu idos modelinin amortisörleri çelik mi? Bosch bayisinde çalışan kişi çelik dedi de sormak istedim. :))

• @GülçinGE

Evet Gülçin hanım çelik amortisörleri çok sağlam ve çok iyi darbe emiyor ayrıca makinenin yük algısı çok iyi, çok iyi dengeliyor çamaşırı. Bayramınız kutlu olsun Gülçin hanım iyi bayramlar
  • quote:

@GülçinGE

Evet Gülçin hanım çelik amortisörleri çok sağlam ve çok iyi darbe emiyor ayrıca makinenin yük algısı çok iyi, çok iyi dengeliyor çamaşırı. Bayramınız kutlu olsun Gülçin hanım iyi bayramlar

Hızlı cevap için teşekkür ederim. Sizede iyi bayramlar. :)

• @GülçinGE

Ben de teşekkür ederim Gülçin hanım :) sağolun :)
  • quote:

Peki birşey daha soracak
    İ dos için annem şöyle dedi
    Tek çeşit detarjanla ben herşeyi yikayamam
    Siyahlara pervol kullanıyormuş beyazlara kosla kullanıyormuş renklilere collor kullaniyormus ayri ayri i dos makine ile bu nasil olacak diye sorup duruyor

Normal toz deterjan dökme gözüde var hocam adan istediğniz deterjanı koyarsınız. Bende siyahlara perwoll siyah sihir kullanıyorum dışarıda giydiğim renkli çamaşırlara perwoll canlı renkler beyazlara ariel Professional toz deterjan evde kullanılan renklilere persil yada ariel renkli toz deterjanı kullanıyorum.

Yani normal deterjan bölümü de var oradan istediğiniz deterjanı leke sökücüyü falan koyabilirsiniz.

Mesajınıza geç cevap veriyorum kusura bakmayın bayramınız kutlu olsun iyi bayramlar :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.