Şimdi Ara

LOGİTECH G602 WIRELESS GAMING MOUSE.!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
2
Favori
1.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    29.06.2014 tarihinde media markttan aldım 10.07.2014 de açıp kullanmaya başlaıdm alalı 1 ay ama kullanalı 1 ay bile olmadı faturalı kutulu garantilidir. sınav durumundan pc yi topladım mouse boşa çıktı ve satıyorum bu fiyata kaçırmayın.test etme imkanım oldu point blank ve war thunder oynuyorum ek tuşlara atama yaptım oldukça iyi ve kullanılşlı bi mouse g700s in takoz gibi olmasından ve ele oturmaması ve skrolunun iyi olmamasından kaynaklı olarak bu mouse yi almıştım G602 performans tuşu inanılmaz işe yarıyo ek tuşlara isterseniz windows danda atama yapabiliyosunuz chrome explorer vb gibi aşşagıya inceleme videosunu koyayım.

not: içinden çıkan duracel pil yerine şarjlı pil kullanmanız önerilir ben 2700mah varta pil kullanıyorum

ankara içi elden teslim edilir.şehir dışı kargo alıcıya aittir.

İSTEDİĞİM FİYAT 140

kendi fotoları

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HATUKAY -- 1 Ağustos 2014; 23:09:31 >

• Fiyat hakkında bişey diyemem piyasasını tam bilmiyorum şuan, ben 3 ay kadar önce sanırım 190-200 civarlarında almıştım, mouse gerçekten kaliteli, gaming mouseların kablosuzlarına güvenemiyordum ama beni laptopta kablo derdinden kurtardı, kesinlikle tavsiyemdir

Ekleme ; incelemedeki ikiliyi kullanıyorum bilgisayar başına oturmak ayrı bi keyif veriyo :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mBenJi -- 1 Ağustos 2014; 2:32:34 >
  • mBenJi kullanıcısına yanıt
    hocam 1 aylık mouse için iyi fiyat vatan 239 a satıyo media markt 249 a daha ucuza satan yerler var ama güven vermiyo.sonucta ben media markttan aldım 249 tl orda diğer yerler beni bağlamaz.

G430 sizce nasıl bende almayı düşünüyom sınavlardan sonra eski g 930 yada g35 den iyi mi acaba
  • HATUKAY kullanıcısına yanıt
    Ben 430 u kulaklara gelen kısım bez diye tercih ettim, diğerlerinde deri olduğundan terleme açısından çekindim açıkçası, onun dışında da ses kalitesi olarak herhangi bir sıkıntı kesinlikle yok ama son ses biraz az haberiniz olsun, bangır bangır dinlerim herşeyi öyle keyif alırım diyorsanız size göre değil
  • 140 tl ye düşürdüm hemen satılsın istediğim için. sakın kaçırmayın
  • Merhaba Eger fatura kutu tamsa ve bir sikintisi yoksa urune talibim. ben istanbuldayim. onumuzdeki hafta ankara ya gelicem is icin. pazartesi orda olucam. beklerim dersen gelir elden alirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: akrepsianka

Merhaba Eger fatura kutu tamsa ve bir sikintisi yoksa urune talibim. ben istanbuldayim. onumuzdeki hafta ankara ya gelicem is icin. pazartesi orda olucam. beklerim dersen gelir elden alirim.

HaftYa pazartesi calisiyom carsambaya kadar ankaradaysan carsamba olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PM
  • mouse için söylenebilecek tek şey enerji dostudur...aldım koca yaz bitti hala pili bitmedi....
  • hocam sniper butonu var mıa acba?
  • Bu ürün hala satılıkmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akirafes

Bu ürün hala satılıkmı ?

yok çok oluyo satılalı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.