Şimdi Ara

Şafak 180. Yaşamak istemiyorum.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
2
Favori
2.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçmiyor zaman. İzine gittim yeni geldim şafağım 180 vandayım. Arkamda ciddi olduğum kız arkadaşım kaldı ailem var yaşadığım yer geçtiğim yollar ....
    Tamamen uyuştum hiç bir şey düşünemiyorum
    Daralıyorum sabrım yok .

6 YIL SONRA EDİT : Vay be şimdi yazdıklarımı okuyunca güldüm . Ama destek olan herkesten de Allah razı olsun halden anlıyorsunuz :) ( O zamanlar daha mutluydum aslında şimdiye göre ) Niye geldin 2020

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Düşbaz -- 27 Nisan 2020; 15:44:47 >

• Düşbaz kullanıcısına yanıt
    ne hocam bu van güzeldir şu sıralar kötü ama askersin ben van başkalede iki sene yaşadım birinci ve ikinci sınıfı orda okumuştum
  • Hem ayrılık hem askerlik çekilmez.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ağlamayı kes
  • Çekilmiyor
  • Hepimiz yaptık askerlik. Doğru, zor geçiyor zaman ama ben saymayı bıraktıgım zaman hızlı geçmişti zaman. Sen de öyle yap.

• quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Hepimiz yaptık askerlik. Doğru, zor geçiyor zaman ama ben saymayı bıraktıgım zaman hızlı geçmişti zaman. Sen de öyle yap.

Benden daha zor askerlik yapan kardeşlerim var asla kendimi onlarla bir tutmuyorum ama şafakta saymıyorum. Hele ki başımızda bir komutan var hayatı zindan ediyor yeni uzman olmuş kademesi dahi yok soğuttu beni hayattan :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: Düşbaz

quote:

Orijinalden alıntı: EneRGy.

Hepimiz yaptık askerlik. Doğru, zor geçiyor zaman ama ben saymayı bıraktıgım zaman hızlı geçmişti zaman. Sen de öyle yap.

Benden daha zor askerlik yapan kardeşlerim var asla kendimi onlarla bir tutmuyorum ama şafakta saymıyorum. Hele ki başımızda bir komutan var hayatı zindan ediyor yeni uzman olmuş kademesi dahi yok soğuttu beni hayattan :(

O uzman çavuşla konusmaya çalış. Komutanın konusabilir miyiz diye izin iste ve rahatsız oldugun ve üzüldüğün konular hakkında konus kendisi ile. Emin ol ne kadar cahil de görünse insanlar, insandırlar ve bir noktada dinlerler. Ve inan bana bu konusmadan sonra her sey daha iyi olacaktır. Sadece güzel ve etkili bir konusma yap.

• Askrelik zor değil hasret zordur hocam, askeri öğrenciliğin zorluğunu tahmin edemezsin
  • Zaman gecer oyle bir gecer ki aldigin son nefes burnunda.Tek nefesin kalir.İste o nefes kadardir omur

• 12ayın neseresi zor birader zaten 2 ayı izin mizin zart zurt..
  • Bende askere gitcem ne arkamda beni bekleyen biri ne önümde bana yol gösteren biri var hatta beni görmek istemeyen nice insan var onlara inat yaşayacam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende 94/1 askerim aynı duyguları paylaşıyoruz elbet biticek kendini teselli edicek şeyler düşün
  • Çok geniş düşün; "bitmeyecek hiçbir şey yoktur"
  • Ağustos 13 de benimki de başlıyor. Bitirir geliriz de bu konuyu beraber uplarız inşallah.
  • Askerlikte rahat batar askere şafak atmaz.Sende hem de internet var daha ne istiyorsun.

• bende konyadayım kardeşim.. şafağım 186 aynı dert bende de ama yapıcak bişey yok..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tek Kural Ahmet Kural

Askerlikte rahat batar askere şafak atmaz.Sende hem de internet var daha ne istiyorsun.

Hocam internetin olmasi derdimize çözüm mü? Ayrıcadiger arkadaşlarım tabi daha zor askerlik yapıyor bir tutmuyorum kendimi

• Eğer canını sıkan birisi varsa mutlaka üst komutanına şikayet et, veya mehmetçik Hattını ara derdini anlat. Saçma sapan bi uzman çavuşun sana görev esnasında eziyet ve kendini tatmin etmesine izin verme.
    Zaman hızlı geçiyor bitecek ve geldiğinde özleyeceksin.
    Askerlik, kız vs hikaye. Hayata bir defa geliyorsun hiç kimse için canını sıkmaya değmez

• quote:

Orijinalden alıntı: VictorMature

Eğer canını sıkan birisi varsa mutlaka üst komutanına şikayet et, veya mehmetçik Hattını ara derdini anlat. Saçma sapan bi uzman çavuşun sana görev esnasında eziyet ve kendini tatmin etmesine izin verme.
    Zaman hızlı geçiyor bitecek ve geldiğinde özleyeceksin.
    Askerlik, kız vs hikaye. Hayata bir defa geliyorsun hiç kimse için canını sıkmaya değmez

Aileme bir şey bahsetmiyorum hocam. Daha 2 yıl önce uzman çavuş olan bir insan bana her türlü zorluğu çektiriyor. Birde arkamda bıraktığım bir kız arkadaşım var ciddiyiz ama ben askere geldim geleli o kız çok değişti küçükte değil . Üst üste bir çok şeyle uğraşmak benim canımı çok sıkıyor her dakika düşünüyorum kafam dalıyor. Geceleri kalkıp Sağda solda geziyormuşum farkında olmadan arkadaşlarla konuşuyormuşum ranzalarına gidip. Uykuda bağırıyor muşum. Ama tek bir saygısızlık yapmadım karşılığında

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.