Şimdi Ara

Telefon Tavsiyesi Yapabilirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
3
Favori
6.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet arkadaşlar,forumda bu tür konular çok fazla açılıyor,bende bunları toplamak istedim,daha önce bu tür konular açıldı ama artık hitleri düştü,inşallah yardımcı olabilirim :)

• En azından adam gıbı bılen,donanımlı bırının acması ıyı oldu,benım vaktım zaten yok avorlaır bıraktı sanırsam,ıftardan sonra yıne bır caylak tamam ben acayım derdı zaten bılıosun,hayırlı olsun bakalım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

En azından adam gıbı bılen,donanımlı bırının acması ıyı oldu,benım vaktım zaten yok avorlaır bıraktı sanırsam,ıftardan sonra yıne bır caylak tamam ben acayım derdı zaten bılıosun,hayırlı olsun bakalım..

Sağolasın hocam,malum kişi açmasında sen biliyon onu
  • İlk tavsiyeyi ben alabilirmiyim 900 tl bütçem var maximum 950 sosyal medyada çok takılıyorum sureklı whatsapp ve oyun oynayan birisiyim cok fazla ama oyle modern combatmış gtaymıs degil platform oyunları stratesi felan sizce hangi telefonu almalıyım ne onerirsiniz bide telefonu en az 2 sene kullanmam lazım şimdiden teşekkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: oosende

İlk tavsiyeyi ben alabilirmiyim 900 tl bütçem var maximum 950 sosyal medyada çok takılıyorum sureklı whatsapp ve oyun oynayan birisiyim cok fazla ama oyle modern combatmış gtaymıs degil platform oyunları stratesi felan sizce hangi telefonu almalıyım ne onerirsiniz bide telefonu en az 2 sene kullanmam lazım şimdiden teşekkurler

Xperia Sp önerebilirm f/p açısından çok iyi ihtiyaçlarınızı karşılar,alternatif olarak çok para vermek istemiyorsan rahatlıkla Moto G'de işinizi görebilir.
    Eğerki 150 daha koyarım dersen daha üst düzey cihaz Lg G2 var,aralarında en iyisi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

En azından adam gıbı bılen,donanımlı bırının acması ıyı oldu,benım vaktım zaten yok avorlaır bıraktı sanırsam,ıftardan sonra yıne bır caylak tamam ben acayım derdı zaten bılıosun,hayırlı olsun bakalım..

aynen,yanı m7 ye g2 den ıyı cıhazdır dıyen bır organızma bı zahmet acmasın ..

• quote:

Orijinalden alıntı: greengold

quote:

İlk tavsiyeyi ben alabilirmiyim 900 tl bütçem var maximum 950 sosyal medyada çok takılıyorum sureklı whatsapp ve oyun oynayan birisiyim cok fazla ama oyle modern combatmış gtaymıs degil platform oyunları stratesi felan sizce hangi telefonu almalıyım ne onerirsiniz bide telefonu en az 2 sene kullanmam lazım şimdiden teşekkurler

Lumia 625 ve Lumia 820 arasından tercihini yapabilirsin

Konuyu ben açtım,bulaşma derim
  • quote:

quote:

Xperia Sp önerebilirm f/p açısından çok iyi ihtiyaçlarınızı karşılar,alternatif olarak çok para vermek istemiyorsan rahatlıkla Moto G'de işinizi görebilir.
    Eğerki 150 daha koyarım dersen daha üst düzey cihaz Lg G2 var,aralarında en iyisi.

aynen +1..ayrıca xperıa M2 de bır goz atın derım zevkınıze hıtap edebılır

• quote:

quote:

quote:

G2 al diyip alan kişide sorun çıktıktan sonra ortadan kaybolan bir organizma hiç bulaşmasın ..
     Telefon Tavsiyesi Yapabilirim Telefon Tavsiyesi Yapabilirim Telefon Tavsiyesi Yapabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: greengold

quote:

quote:

quote:

G2 al diyip alan kişide sorun çıktıktan sonra ortadan kaybolan bir organizma hiç bulaşmasın ..
     Telefon Tavsiyesi Yapabilirim Telefon Tavsiyesi Yapabilirim Telefon Tavsiyesi Yapabilirim

Yav kardeşim,çek git Allah aşkına şurdan,her telefonun kullanıcısı memnunmu kalıcak bayram bayram konuşucam şimdi...

• ya muhtemelen kımın paralel nıckı onuda ıfsa ettı aslında ,sagolasın yormadı bızı htc falan hıkaye bızım nexuscu bu tanıdım,bu kadar cok satan g2 de sorun cıkar cıkacaktır...

z2 dede cıktı g3 teet nexus 5tede...

ve halıylen nexus6 z3 note 4 hepsınde ılla onlarca yuzlerce arıza cıkacak,ama maksat yanlı bakıp dezavantajlı sıralamaksa g2 parasına satılan z1c harıcı bır cıhaz soyle en guvendıgını mesela onun aleyhınede ben buraya tonla arıza yıgarım eger mezıyet buysa..

bu konudakı kullancılar +100 X 10 saysı neyse kısı kullanıcısı yada begenenı zaten surda tercıhını belırtıoo

http://anket.uludagsozluk.com/s/6897/i/

G3 te yok secenkelrde hesap et artık oda olsa baska olacak..

• maksimum 750 tl civarında, şarjı adam akıllı gidecek bi öneriniz var mı peki?
  • hocam gg den 980tlye(bonusla) xperia Z alınır mı?ben g2yi bi kaç defa inceledim ve kalitesiz geldi bana sanki? bi de 750 tl ye sp mi 700e t50 mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Epicus -- 25 Temmuz 2014; 21:11:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Epicus

hocam gg den 980tlye(bonusla) xperia Z alınır mı?ben g2yi bi kaç defa inceledim ve kalitesiz geldi bana sanki? bi de 750 tl ye sp mi 700e t50 mi

sp t50den hem cıpset hem gpu hemde cpu olarak daha ustundur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ilkistan

maksimum 750 tl civarında, şarjı adam akıllı gidecek bi öneriniz var mı peki?

Moto G ve Xperia Sp ikiside çok üstün cihazlar Sp bir tık üstünde batarya harika tavsiye ederim.
  • quote:

hocam gg den 980tlye(bonusla) xperia Z alınır mı?ben g2yi bi kaç defa inceledim ve kalitesiz geldi bana sanki? bi de 750 tl ye sp mi 700e t50 mi

980'e Z alınır ben kesinlikle alırdım,o fiyata çok iyi seçenek tavsiye ederim,G2 kalitesiz değil ama plastik sonuçta kalite dedinmi Sony gelir.
    Sp,T50'den daha iyi bir cihaz,alma imkanın varsa al derim.
  • quote:

Z ye buldugun.fiyat gayet iyi ben sp.yi 1250 den almistim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babama 2.el L525 alayım diyorum ne diyorsun başka tavsiyen var mı bu fiyata?Telefonun sadece mesaj/arama ve kamerasını kullanacak.

Bende şuanda Nexus 4 kullanıyorum,sıkıldım artık 1 sene oldu,Windowsphone a geçmeyi düşünüyorum L1020'ye ne diyorsun yada başka bir önerin var mı? Nexus 4+para şeklinde almayı düşünüyorum,yani 2.eli 900-1000tl civarına alınabilsin yeter.

Samsung Lg,Sony vs. bunların arayüzünden nefret ediyorum,o yüzden hiç düşünmüyorum :)
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Constantius -- 26 Temmuz 2014; 6:29:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Michu

Babama 2.el L525 alayım diyorum ne diyorsun başka tavsiyen var mı bu fiyata?Telefonun sadece mesaj/arama ve kamerasını kullanacak.

Bende şuanda Nexus 4 kullanıyorum,sıkıldım artık 1 sene oldu,Windowsphone a geçmeyi düşünüyorum L1020'ye ne diyorsun yada başka bir önerin var mı? Nexus 4+para şeklinde almayı düşünüyorum,yani 2.eli 900-1000tl civarına alınabilsin yeter.

Samsung Lg,Sony vs. bunların arayüzünden nefret ediyorum,o yüzden hiç düşünmüyorum :)
    Teşekkürler.

Baban için düşündüğün model yeterli,bulabilirsen Lumia 620'de alabilirsin aynı fiyatlara flaşı var.
    Senin için Lumia 1020 değikde,bulabilirsen Lumia 930 tavsiye ederim,Lumia 1020'deki bana göre sıkıntı çok kaba duruyor,masa üstüne koyunca dümdüz durmuyor bile ama havası var,onun dışında alınır performansında sıkıntı olmaz.

• Arkadaşım merhaba, annemin telefonu bozulmuş ona telefon lazım. Fiyatı 500 TL'ye kadar ekranı büyük(yazıları okunması kolay), hoparlöründen iyi ses çıkan, şarjı iyi giden bir telefon önerebilir misin? Telefonu zorlamayacak ama kullanım kolaylığı açısından akıcı olması önemli.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.