Şimdi Ara

Telefon Tavsiyesi Yapabilirim (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
471
Cevap
3
Favori
6.712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: printer87

teşekkürler z2 mantıklı geldi g3 de birkaç özellik eksik gibi.ama z2 de mhl baglantısı ile 4k video yu 4k televizyonda oynatıyor diyor bende 4k yok o zaman videoları bu şekilde oynatamam demi.lg 42la860 var 4k değil

4k monitor,tv yoksa oynatamazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MylifeisPC

samsung s3 mini de snapdragon 400,s5 mini de snapdragon 400. samsung neden böyle yapıyor anlamak güç.s5 mini 2100mah ,z1compact 2300mah.ama şu var işlemcisi güçlü olan daha cok şarj tüketmez mi ?

S3 Mini'de dandik STE bir işlemci vardı.Batarya performansı çok iyi bkz:http://www.teknokulis.com/multimedya/galeri/teknoloji/sony-xperia-z1-compactin-batarya-performans-sonuclari?tc=3&page=2
  • Bende telefon tavsiyesi istiyorum.Internete takilmadan giren mumkunse rahatlikla film izleyebilecegim, kamerasi guzel telefon olarak ne onerirsiniz ? Butce 800 civari alt ust olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar , androidten windows phone a gecesim var stabillik ariyorumda artik.Max 850 tl ye windows phone oneri alabilirim bataryasi iyi giderse sevinirim.Tesekkurler simdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sherlockmeisida -- 27 Temmuz 2014; 21:00:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sherlockmeisida

Merhabalar , androidten windows phone a gecesim var stabillik ariyorumda artik.Max 850 tl ye windows phone oneri alabilirim bataryasi iyi giderse sevinirim.Tesekkurler simdiden.

Ekran ve kamera dert degilse kesinlikle Lumia 1320.Alternatif Lumia 920

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

Bende telefon tavsiyesi istiyorum.Internete takilmadan giren mumkunse rahatlikla film izleyebilecegim, kamerasi guzel telefon olarak ne onerirsiniz ? Butce 800 civari alt ust olabilir.

1100e cikarsan kesinlikle G2.Cikamazsan Xperia Sp LG L90 ve Lumia 920 oneririm

• Hocam ben 5S'te karar kıldım gibi. Daha önce ne Android ne de IOS kullandım. 9 senelik telefon kullanıyorum şu anda. Sormak istediğim şu aralar 5S alınır mı? Yoksa 6 mı beklenip 5S alınmalı? Zira 2000 lira bile beni aşan bir rakam telefon için, 6'yı alamayacağım. 6 çıkınca 5S'in fiyatı düşer diye düşünüyorum. 1700'e falan olsa 10 numara olur benim için.

Birde 5S'in bataryası nasıldır? Öyle çok telefon kullanan biri değilim gün içerisinde. 2 günü çıkarır mı bu şekilde internetsiz vs.

Onun dışında iPhone'un zorlukları nelerdir? Kabloyu takıp hemen resim-müzik atmak isterim ben. Apple'da öyle değil galiba mesela.

Müzik-film-video formatları nasıldır? Her türlü formatta müzik-video atabilir miyiz?

Kliksa'da resmi disbritör yazıyor. Onun ne olduğunu da anlamadım. "APPLE IPHONE 5S 16GB SPACE GRAY AKILLI TELEFON' un Apple Türkiye tarafından belirlemiş olduğu firma garantisi altında işlem görmektedir." diye cevap verdiler bana. Apple Türkiye garantili olmuyor mu bu durumda?

Onun dışında Apple veya Apple dışında söylemek-önermek istedikleriniz var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

Merhabalar , androidten windows phone a gecesim var stabillik ariyorumda artik.Max 850 tl ye windows phone oneri alabilirim bataryasi iyi giderse sevinirim.Tesekkurler simdiden.

tesekkurler hocam bu gidisle lumia 920 alacagim eski cihaz filan ama guncelleme konusunda yari yolda kalmazsa guclu ve iyi cihaz harbiden

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

tesekkurler hocam bu gidisle lumia 920 alacagim eski cihaz filan ama guncelleme konusunda yari yolda kalmazsa guclu ve iyi cihaz harbiden

Önemli degil

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

Bende telefon tavsiyesi istiyorum.Internete takilmadan giren mumkunse rahatlikla film izleyebilecegim, kamerasi guzel telefon olarak ne onerirsiniz ? Butce 800 civari alt ust olabilir.

800 hatta 900e kadar hem.islemci hemde gpu olarak xperia sp cok cok iyi ayrica 2370 batarya ile rahat edersin.sd kartta avantaj film arsiv acisindan aylarca kullandim sp saglamdir.

• quote:

Orijinalden alıntı: halemo_96

Annem için basit, tuşlu (klavyeli değil), kamerası iyi bir telefon arıyorum. Hatta hafıza kartı desteği olursa çok güzel olur.

Görmemişim kardeşim kusura bakma şimdi gördüm.Senin için önerim Samsung S611 olur,5 megapixel kameralı ve artırılabilir hafızalı bir model tavsiye ederim beyazı şık duruyor
    http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-s5611/productDetails.aspx?productId=telcepsams5611&categoryId=16001&SKU=TELCEPSAMS5611-B&propertychange=1

• quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Hocam ben 5S'te karar kıldım gibi. Daha önce ne Android ne de IOS kullandım. 9 senelik telefon kullanıyorum şu anda. Sormak istediğim şu aralar 5S alınır mı? Yoksa 6 mı beklenip 5S alınmalı? Zira 2000 lira bile beni aşan bir rakam telefon için, 6'yı alamayacağım. 6 çıkınca 5S'in fiyatı düşer diye düşünüyorum. 1700'e falan olsa 10 numara olur benim için.

Birde 5S'in bataryası nasıldır? Öyle çok telefon kullanan biri değilim gün içerisinde. 2 günü çıkarır mı bu şekilde internetsiz vs.

Onun dışında iPhone'un zorlukları nelerdir? Kabloyu takıp hemen resim-müzik atmak isterim ben. Apple'da öyle değil galiba mesela.

Müzik-film-video formatları nasıldır? Her türlü formatta müzik-video atabilir miyiz?

Kliksa'da resmi disbritör yazıyor. Onun ne olduğunu da anlamadım. "APPLE IPHONE 5S 16GB SPACE GRAY AKILLI TELEFON' un Apple Türkiye tarafından belirlemiş olduğu firma garantisi altında işlem görmektedir." diye cevap verdiler bana. Apple Türkiye garantili olmuyor mu bu durumda?

Iphone'un en büyük eksisi bataryadır,iki günü kesinlikle çıkarmaz,bir gün muamma kullanıma göre değişir.Eniştem geçen gün 5S aldı,kullanımı zor diyor oda Nokia C2-06'dan geçti alışamadı daha.
    Diğerlerine gelince dosya aktarımını İtunes ile yapabilirsin.Bence giriş cihazı olarak android bir cihaz tercih edin daha mantıklı.

• sherlockmeisida kullanıcısına yanıt
    İkinci el iPhone 5 bile bulabilirsiniz şansınız varsa, alın size stabillik ve mükemmel market
  • berkem01 B kullanıcısına yanıt
    Benim bütçe sınırım yok, aldığım telefonu uzun yıllar kullanmak istiyorum.Hangi telefonu önerirsiniz?Ben Z2,G2 ve G3 arasında kaldım.G3 32gb mi 16gb mı hiçbir fikrim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: be46

Benim bütçe sınırım yok, aldığım telefonu uzun yıllar kullanmak istiyorum.Hangi telefonu önerirsiniz?Ben Z2,G2 ve G3 arasında kaldım.G3 32gb mi 16gb mı hiçbir fikrim yok.

Uzun yıl derken aldığın android telefonu max 3 yıl kullanırsın oda en kralını.Bi kere G3 alıcaksan 32 Gb al derim,ram avantajın var.
    Aralarında en iyisi Z2 ama firmalar çok cabuk yenisini çıkarıyor,ya biraz daha Z3,Iphone 6 bekle yada G2 al 2 sene kullan,daha sonra değiştir derim.Şimdi alınacaksa Z2 alınır.
    1.Z2
    2.G3 32
    3.G2
  • berkem01 B kullanıcısına yanıt
    Öncelikle teşekkürler.Z2 nin nedense çerçevesi kalın geliyor.Z2 hangi yönlerden G3'den iyi acaba?

Ek olarak benim takıldığım telefonlar dışında başka bir telefon öneriniz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-F2F240332 -- 27 Temmuz 2014; 22:09:59 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel Me

Hocam ben 5S'te karar kıldım gibi. Daha önce ne Android ne de IOS kullandım. 9 senelik telefon kullanıyorum şu anda. Sormak istediğim şu aralar 5S alınır mı? Yoksa 6 mı beklenip 5S alınmalı? Zira 2000 lira bile beni aşan bir rakam telefon için, 6'yı alamayacağım. 6 çıkınca 5S'in fiyatı düşer diye düşünüyorum. 1700'e falan olsa 10 numara olur benim için.

G3 VE Z2 VARKEN 5S ÇÖP

• quote:

Orijinalden alıntı: be46

Öncelikle teşekkürler.Z2 nin nedense çerçevesi kalın geliyor.Z2 hangi yönlerden G3'den iyi acaba?

Ek olarak benim takıldığım telefonlar dışında başka bir telefon öneriniz var mı?

Önerim yok tercihleriniz gayet iyi.Z2'nin artıları su geçirmezlik,malzeme kalitesi,kameradır.Ama G3 32 Gb alırsanız bunlar neden yok demessiniz kafanıza hangisi yatarsa
  • iphone 6 beklenir mi yoksa lg g3 alalm mı ?
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.