Şimdi Ara

ELEKTRO AKUSTİK GİTAR TAVSİYESİ

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba. elektro akustik gitar almak üzereyim ama fena halde kafam karıştı. gitarlar şunlar;
    Takamine EG320C Electro Akustik
    Cort MR710F elektro akustik
    Ibanez V74ECE-OPN Electro Akustik

Aslına bakarsanız Cort veya Takamine arasında kalmıştım.Ancak uygun fiyata bir takamine buldum.Haliyle bende takamine yöneldim. Bunların yanında İbanezin bu modeli hiç aklımda yoktu.Ancak İbanezinde uygun fiyatlısını buldum,hatta neredeyse takaminin yarı fiyatına. Bu durumda haliyle kafa karışıklığı bayağı arttı.

Bir tarafta internetteki videolarda fena gözükmeyen ve bütçeme çok uygun olan İbanez diğer tarafta ibanezin iki katı fiyatında ama kaliteli gibi gözüken Takamine. Bu gitarları çalmadığım için karar veremiyorum,kısa vadede bu gitarları deneme fırsatım da yok açıkçası.

Her ne kadar mikrofonla kullanacak olsam da çıplak sesi iyi olan ve klavyesi eli yormayan daha doğrusu sizlerin tavsiye edebileceği gitar hangisidir? Acaba ibanez takaminenin yanında çok mu vasat kalır? Konu hakkında fikir sahibi olan yada bu gitarları kullanan arkadaşlar cevap verirse çok sevinirim.Tavsiyeleriniz önemli çünkü benim için.İlgilenen arkadaşlara şimdiden teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jamess dean -- 25 Temmuz 2014; 16:52:18 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.