Şimdi Ara

Didim nasıl bir yer?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.520
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayram günü kısmetse Didim'e gidiyorum.
    Gitmiş olan, orada yaşayanlara soruyorum. Nasıl bir yer? Ne önerirsiniz? Gitmeden önce bilgi toplamak istedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aman tanrım didim esprisi yapan olursa döverim
  • Aman Tanrım DİDİM
  • Süper didim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Didim'e gitme dirim... Fethiye tarafı güzel; dalaman, iztuzu falan. Özellikle iztuzu ya netten bir bakın süper denizi var...
  • Didimden yazıyorum soruları alabilirim (ciddiyim)

• quote:

Orijinalden alıntı: Lesbear

Aman Tanrım DİDİM

/>

/>
  • Altınkum gibi süper bir yere sahip. Pişman olmazsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

Aman tanrım didim esprisi yapan olursa döverim

Başlığı görür gelmez buna gelmiştim

• geçen yıl didimde bir yerde denize girmiştim ama neresi olduğunu hatırlamıyorum lüks bir otel vardı yalnız hayatımda en temiz deniz suyunu orada gördüm.böyle bir zevk yok,ufak balıklar gelip ayağını falan ısırıyor,o kadar temizdi su hesap et.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iamburak

quote:

Orijinalden alıntı: Lesbear

Aman Tanrım DİDİM

/>

/>

Adam kapıyı söktü la

• quote:

Orijinalden alıntı: kukaraça

geçen yıl didimde bir yerde denize girmiştim ama neresi olduğunu hatırlamıyorum lüks bir otel vardı yalnız hayatımda en temiz deniz suyunu orada gördüm.böyle bir zevk yok,ufak balıklar gelip ayağını falan ısırıyor,o kadar temizdi su hesap et.

Hadi bakalım, sevindim şimdi.

• 3 yıl önce gitmiştim, hayran kaldığım bir yer. Akşamları çıkıp rahatça gezebilirsin, serseri falan olmaz hiç oralarda. Bar falan da var istersen her şey mevcut. Denizi de mükemmeldir.
  • bu konuyu geçenlerde bende açmayı düşünmüştüm. bizde kısmetse yarın sabah yola çıkıyoruz didime doğru.
    arkadaşında dediği gibi daha önce gitmiş olan varsa anlatabilirmi bize nerelerini gezelim görelim nereleri güzel ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ICreativee

3 yıl önce gitmiştim, hayran kaldığım bir yer. Akşamları çıkıp rahatça gezebilirsin, serseri falan olmaz hiç oralarda. Bar falan da var istersen her şey mevcut. Denizi de mükemmeldir.

Bu duyduğum iyi oldu. Geceleri yapacağım altivitelerin sınırlı kalmasından korktum açıkcası.

• ingiliz çok.1nci 2.nci koy altınkum falan çok güzeldir.medusa bara falan gidebilirsin.bodrum gibi gece hayatı falan bekleme yalnız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Doglos

bu konuyu geçenlerde bende açmayı düşünmüştüm. bizde kısmetse yarın sabah yola çıkıyoruz didime doğru.
    arkadaşında dediği gibi daha önce gitmiş olan varsa anlatabilirmi bize nerelerini gezelim görelim nereleri güzel ?

Antik kentler var, çok oldu gideli unuttum ancak sorarsan öğrenirsin Yunanlılardan kalma falan. Onun dışında 100 kişiden 80'i turist zaten, akşam uyuyan olmuyor sabah sessiz bir yer
  • Guzeldir altın kum ya da polis moral eğitim merkezi var orada gırersınız denize eğer polis yerine gıdersenız 5. Koy ve 7. koy tavsıyemdır ama sessiz yer ıstersenız 3. Köy da iyidir pazarına bir şey almayacaksanız bile kesinlikle gidin

• Caprise Otel var güzel yemekler, plaj, havuz

• quote:

Orijinalden alıntı: ICreativee

quote:

Orijinalden alıntı: Mc_Doglos

bu konuyu geçenlerde bende açmayı düşünmüştüm. bizde kısmetse yarın sabah yola çıkıyoruz didime doğru.

Antik kentler var, çok oldu gideli unuttum ancak sorarsan öğrenirsin Yunanlılardan kalma falan. Onun dışında 100 kişiden 80'i turist zaten, akşam uyuyan olmuyor sabah sessiz bir yer

teşekkürler hocam

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.