Şimdi Ara

ÜNİVERSİTE MEZUNU ARKADAŞLARA ASKERLİK TECİLİ İLE İLGİLİ SORU

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhabalar. Üniversiteden yeni mezun olan arkadaşların tecili otomatik olarak devam ediyor mu ? Yoksa herhangi bir işlem yapmak gerekiyor mu ? Bir arkadaş mezun olduktan sonra 3 ay içerisinde tecilin dolduğundan bahsetti. Bunla ilgili tecrübeli arkadaşlardan fikir almak istiyorum. Teşekkürler...

• quote:

Orijinalden alıntı: old_hand

Arkadaşlar merhabalar. Üniversiteden yeni mezun olan arkadaşların tecili otomatik olarak devam ediyor mu ? Yoksa herhangi bir işlem yapmak gerekiyor mu ? Bir arkadaş mezun olduktan sonra 3 ay içerisinde tecilin dolduğundan bahsetti. Bunla ilgili tecrübeli arkadaşlardan fikir almak istiyorum. Teşekkürler...

Aynen, mezuniyetten sonra 3 ay içinde dolar tecil. Bir ada askerlik şubesine gidip son tecil tarihinizi öğrenip o tarihten önce tekrar tecil ettirebilirsiniz. Lisans mezunuysanız 2 yıl daha tecil hakkınız vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.Avcı

quote:

Orijinalden alıntı: old_hand

Arkadaşlar merhabalar. Üniversiteden yeni mezun olan arkadaşların tecili otomatik olarak devam ediyor mu ? Yoksa herhangi bir işlem yapmak gerekiyor mu ? Bir arkadaş mezun olduktan sonra 3 ay içerisinde tecilin dolduğundan bahsetti. Bunla ilgili tecrübeli arkadaşlardan fikir almak istiyorum. Teşekkürler...

Aynen, mezuniyetten sonra 3 ay içinde dolar tecil. Bir ada askerlik şubesine gidip son tecil tarihinizi öğrenip o tarihten önce tekrar tecil ettirebilirsiniz. Lisans mezunuysanız 2 yıl daha tecil hakkınız vardır.

Yanıtınız için teşekkür ederim hocam. Peki diploma vs herhangi bir belge gerekiyor mu tecil için yoksa direk herhangi bir belge olmadan uzatabiliyor muyuz ?
  • old_hand kullanıcısına yanıt
    Varsa diploma, yoksa geçici mezuniyet belgesi yeterli olur. Diğer gerekli evrakları sizden orda isterler. Tatilde olduğum için geç cevap verdim.
  • Arkadaşlar size bir soru sorcam askerlik tecili ile ilgili..
    Temmuzun 23 ünde üniversite ile ilişiğim kesildi diplomamı aldım. Tecil işlemleri ile ilgili ne kadar daha sürem var tam olarak bilen varsa çok iyi olur..
    Şimdiden sağolun..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.