Şimdi Ara

[sağ bek]şener-tarık kıyası artık baydı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
1.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yani adamları 1 maç bile izlememiş insanlar "şener çok daha iyi, tarık kötü bek" muhabbeti yapıyor.
    tarık'ı alan takım, yeni gökhan gönül'e sahip olmuş olacak.
    tarık çamdal, yanlış bilmiyorsam 1860 altyapısından yetişme, sağ açık çıkışlı. iki ayağını da kullanabiliyor, hücuma gayet iyi katılabiliyor ve vücudu (salih dursun'a benzeyen fiziği ile şener'e kıyasla) çok daha yatkın çizgiye yakın oynamaya. çevik bir kere ve ayaklarına hakim.

gol atmıyormuş, asist yapmıyormuş. rakamlara takılırsak salih dursun da kendisinden iyi bekti.
    benim anlamadığım, kısa süre sonra kaybolup gideceğini düşündüğüm ve gerçekten kötü bir bek olan şener ne zaman bu kadar gözde oldu?

şener'i izleyen insan, kendisine yakın oynayan sağ stoperle iletişiminin çok düşük olduğunu ve arkaya kaçan adamlara çoğu zaman bakakaldığını da bilir.
    geçen sezon bursaspor'un hazırlık maçlarında, uefa maçlarında defansif anlamda sergilediği kötü oyunun ardından herhalde oynatılmayacağını düşünüyordum, ancak yabancı sınırı nedeniyle basser'e tercih edildi tabi.

bek konusunda konuşurken hep verdiğim örnektir, bir bekin yapmaması gereken en önemli şey şudur:

bursaspor'un yediği gollerin bir kısmında bu videodan esintiler bulabilirsiniz.

şener, kesinlikle alınmaması gereken bir oyuncudur.
    tarık çamdal, gerektiğinde açık da oynayabilmesi, atletik yapısı ve iki kanadı da kullanabilmesi bakımından tam bir joker.
    2.5+oyuncu biraz adaletsiz bir teklif oluyor ve eminim ki biraz daha cömert bir teklifle tarık'ın alınmasını yönetim düşünüyordur.

[sağ bek]şener-tarık kıyası artık baydı

şöyle bir fiziksel kapasiteye sahip bir bek kaçırılmamalı.

• Başlık-içerik uyumsuzluğu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • veysel varken 5m istenen tarık için uğraşmaya değmez,seneye sınırın ne olacağı belli değil
    tarıkta geçen sezon alıcı gözüyle izlediğim kadar hiçde öyle abarttığın kadar iyi bir bek değil olsa zaten fb çöplerden bir paket üste 2m civarı verip alırdı
  • Şener 'i bursa satacaksa kesin almamız gerek.
  • Bence kıyaslamaya gerek yok ikisi de Gs oyuncusu olamaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarık atletik felan değil bildiğin kalas. Honduras maçını aç ve 90 dakikası izle, adamın ne olduğunu anlayabilirsin. Adam geçemeyen, ayakları düzgün olmayan, ortaları kötü olan, pas oyununa katılamayan bir oyuncu tarık. Şener tam bizim aradığımız oyuncu fizik olarak mükemmel, Türkiye'nin belki en iyi orta açan oyuncusu, pas oyununa katılabiliyor tek eksiği defansta biraz problemli ama hucumda tariktan 10 kat etkili bir oyuncu. Lig için Şener bize mükemmel oturur, Avrupa'da Hamit gibi veysel gibi defans olarak katkı verebilecek, hücuma dengeli çıkacak oyuncular lazim. Tarik icin 6 7 milyon verecegine 1.7 milyon euro gibi bir paraya Şener'i almak daha mantikli.

• İkisi de çok kötü oyuncu. Büyük liglerin ( İspanya , Almanya , İngiltere ) ilk 5'e oynayan hiç bir takımında oynayamazlar. Almanya'da her ne kadar uçurum daralmaya başlasa da yine de bir tekelleşme var ligde, İspanya zaten uçurumlar ligi. Bu liki ligde bile ilk 5 hedefi olan hiç bir kulübte ömürleri boyu oynayacak yetenekte değiller. BPL'de ilk 12 hedefi olan takımlarda da oynayamazlar. Gerçi İngiltere'de anca Championship'de oynar bu döşü kıllı gençler.

Not: Fark ettiniz mi bilmiyorum ama Tarık, transfer haberlerinden sonra geçen seneden beri saç-sakal uzattı, imaj falan kattı kendine. Böyle adamdan hayır gelmez. Daha transfer olamamışken havalara girdi. Gören Ronaldo zanneder. Kulübün kapısından içeri adımını atarsa yazıklar olsun bu yeteneksiz Tarık.

Not 2: Şener'e bu sezon değil ondan önceki sezon 45+2'de Bursaspor - Trabzonspor maçında 45 derece açıdan çatala takıp beni 45 orandan ettiği için acayip kılım. İY 0 vermiştim
  • Kıyas artık baydı diyip kıyas yapmışsın hocam
  • yeni gökhan gönül'e sahip olmuş olacak. tan sonrasını okumadım.
  •  [sağ bek]şener-tarık kıyası artık baydı

Şöyle bir fiziksel kapasiteye sahip oyuncuyu kaçırmamamız lazım.

• Dediklerine katılıyorum da 100 kiloyum 1 e 1 de Tarık'ı ben bile geçerim.

Adam 1 e 1 de yıkılıyor.Şener mücadeleci bir bek.Ha Salih de mücadeleci Sabri de sonuç ne dersen orada haklısın.

Fakat Telles ve Tarık'lı 2 bek olmaz.

Barca'ya dikkat ettiysen En verimli döneminde Alves sağ kanat gibi Abidal 3. stoper gibi oynuyordu.

Bizde tam tersi Telles Bruma'lı kanadı kullanıp sağ beke stoper özellikli bek koymalıyız.

Yani aradığımız adam Şener değil ama Tarık da değil.Lucas Neill'in formda zamanındaki gibi bir adam lazım.Oda Türkiye'de yok.
  • Tarık şeneri tokatlar
  • Şener-Tarık iyi güzel de eksiklerini geçtim Bursa-Eskişehir ne kadar isteyecek acaba hele bu yabancı sınırından sonra? Erkan için 10m€ istemişlerdi bizden hatırlatayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Neuchatel

Şener-Tarık iyi güzel de eksiklerini geçtim Bursa-Eskişehir ne kadar isteyecek acaba hele bu yabancı sınırından sonra? Erkan için 10m€ istemişlerdi bizden hatırlatayım.

Şener'in 1.7 milyon euro sözleşmesinde yazan maddesi var. Tarik icin 6 7 diyorlar.

• Tom Marvolo Riddle Burnu kullanıcısına yanıt
    Meblağ'ı geçtim çok yetersiz oyuncular.GG dışında memlekette düzgün sağ bek kalmadı.

• quote:

Meblağ'ı geçtim çok yetersiz oyuncular.GG dışında memlekette düzgün sağ bek kalmadı.

Gökhan gönül de savunmada yetersiz. Hücumda cok etkili ama savunması hiç gelişmedi. Arka direkte kafa vurdurup kac tane gol yedirdi size. Türkiye'de beklerde oynayan tek yeterli oyuncu Caner. Gökhan her zaman hücumda etkili ama keşke zamanında kanat yapılsaydı. Kanat oyuncusu olarak mükemmel işler yapabilirdi.

• Dünya kupasında çok beğendiğim sağ bekler oldu aslında, yerli fiyatına ama kat kat daha kaliteli oyuncular hepsi. Ama işte yabancı kuralı
  • Serdar kurtulusu verek kanka hakan balta ile iyi anlasirlar

• quote:

Memlekette oyuncu mu var ? Bana sorarsan Selçuk Burak Semih Caner Gökhan dahil ülkede Şampiyonlar Liginde çeyrek ve yarı final hedefleyen bir takımı taşıyacak oyuncu yok.

80 milyonluk ülkede komple oyuncu yok.

Caner ve Gökhan savunma yapamaz, Semih mental olarak zayıf, Burak'ın topla ilişkisi Justin Timberlake ile Britney Spears gibi.Selçuk leş.

Bütün sorun eğitim.80 milyonluk ülkeden mental açıdan kuvvetli 1 tane topcu çıkmıyorsa afedersin de öpeyim öyle futbolu.
  • Ama galatasarayın maddi durumu çok parlak değil. Tarık için 5m euro isteniyor. Şenerin sözleşmesinde 5m TL'ye serbest kalır diyor. Yani 1.770.000 euro
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.