Şimdi Ara

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
59
Favori
120.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hesaplamak İçin:https://www.finansbank.enpara.com/kredi/ihtiyac-kredisi-hesaplama.aspx
    Kredi Sözleşmesi:http://www.finansbank.enpara.com/urunler/ihtiyac-kredisi/sozlesme.aspx

Detaylı Bilgi:http://www.finansbank.enpara.com/urunler/ihtiyac-kredisi/

Bugün mail gelmiş bana. İhtiyacı olan değerlendirebilir.

quote:

Öncelikle merhaba :) Umarız iyisinizdir.

Size güzel bir haber vermek ve yardımınızı rica etmek için yazıyoruz.

Çok yakın bir zamanda, Enpara.coma yakışır bir şekilde bir ilki daha gerçekleştireceğiz. Siz müşterilerimize, yerinizden kalmadan, şubeye gitmeden anında kullanabileceğiniz, masrafsız, sigortasız, düşük faizli ihtiyaç kredisi sunacağız. İnternet şubemizde yer alan çok kısa başvuru formunu doldurarak başvurunuzu yapabilecek ve onaylanması durumunda dakikalar içerisinde kredinizi kullanabileceksiniz.

Çok yakında yapacağımız lansman öncesinde bu ürünümüzü öncelikli olarak size sunmak ve görüşlerinizi almak istedik. Eğer sunduğumuz ihtiyaç kredisini denemeyi ve geribildirimlerinizi bizimle paylaşmayı kabul ederseniz, görüşleriniz sayesinde ürünümüzdeki olası aksaklıkları tespit etme ve düzeltme şansı bulabilecek ve size müteşekkir olacağız.

Eğer şu anda bir kredi ihtiyacınız var ise, aylık %1,00 faiz oranı (yıllık toplam maliyet oranı %14,40) ile sunduğumuz bu kredi ile ihtiyacınızı çok avantajlı bir şekilde karşılayabilirsiniz. Eğer kredi ihtiyacınız yok ise de, test etme amaçlı olarak kullanacağınız krediyi hesabınıza yatar yatmaz aynı gün içinde “Kredi kapama” adımından hiçbir faiz, vergi veya ücret ödemeden kapatabileceksiniz.

İhtiyaç kredisi ürünümüzü denemeniz durumunda kredi başvurunuz ardından sizi 0850 222 3663 numaralı Çözüm Merkezi’mizden arayarak geribildirimlerinizi bizimle paylaşmanızı rica edeceğiz. Dilerseniz görüşlerinizi kredipilot@enpara.com adresine e-posta atarak da bizimle paylaşabilirsiniz. Ekranlarda tespit ettiğiniz problemler için ekran görüntüsü paylaşma şansı bulabilirseniz, sorunları çok daha kolay bir şekilde tespit edip çözümleyebiliriz.

İhtiyaç kredisi ürünümüz ile ilgili detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz. Başvurunuzu internet şubemize giriş yaparak Ürünler > Krediler adımından yapmanızı rica ediyoruz.

İlginiz ve zamanınız için şimdiden çok teşekkür ederiz.

Enpara.com ekibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SzolnoK -- 7 Aralık 2015; 12:24:57 >

• Ürünler / Krediler

Bazı hesaplarda mı kapalı yoksa henüz faal olmadı mı?
  • müşteri hizmetlerini aradım sadece mesaj gönderilen kişilerde aktifmiş şu anda pilot çalışmaymış ilerleyen zamanda herkese açılacakmış
  • Oranlar ne acaba?
  • Merakla bekliyorum bende faiz oranlarini ve detaylarini

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takipteyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi bişeyler çıkar umarım
  • Kredi kartı da bekliyoruz adiosla parafly a rakip olacak şekilde

• takip
  • Gözüken arkadaşlar varsa oranları yazabilirse seviniriz.
  • Ürünler kısmı bende yok

• ilk mesajda oran yazıyor aylık % 1.00 faiz demiş.
  • örnek olması açısından bende çıkan planı atıyorum karşılaştırma yapabilmeniz için 10.000 tl yazdım,
    diğer bankalarla karşılaştırabilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erturkmen -- 25 Temmuz 2014; 15:52:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: erturkmen

örnek olması açısından bende çıkan planı atıyorum karşılaştırma yapabilmeniz için 10.000 tl yazdım,
    diğer bankalarla karşılaştırabilirsiniz...

çok iyi faiz oranı

garanti ve akbanktan iyi en azından. ki onlarda bir de kredi ücreti + hayat sigortası vb şeyler de var. hayat sigortası açık değil ama enpara da galiba.

• erturkmen kullanıcısına yanıt
    link verebilirmisiniz? Nereden sorgulama yapılıyor?
  • takip
  • bende de çıkmıyor şu an umarım ağustosa yetişir
  • Arkadaşlar bana mail geldi kredi olayı, sonra enpara internet şubesinde Ürünler > Krediler adımı var buradan hesaplama yapabilirsiniz ama sanırım herkese tanımlı değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erturkmen -- 25 Temmuz 2014; 16:34:48 >
  • alkanerkn A kullanıcısına yanıt
    Ağustos ayı içerisinde herkese açılacağını söyledi mh...
  • shadowtr kullanıcısına yanıt
    Süper haber, arkadaşların paylaştığı oranlarda olursa alırım bi dal 10 bin TL
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.