Şimdi Ara

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.599
Cevap
59
Favori
120.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bence bu kampanya yalan olacak çünkü gösterge faizleri artıyor enpara bayağı zarar eder kredi maliyetleri artıyor çünkü.
  • kredi başvurusunda bulundum birkaç saat sonra onay geldi. bu kadar hızlı olacağını düşünmemiştim.
    enpara varken diğer bankalara hiç gerek yok :)
  • SzolnoK kullanıcısına yanıt
    size ne zaman açılmıştı kredi ilk açılan müşterilerden misiniz yoksa yeni mi açıldı
  • halilcc kullanıcısına yanıt
    ilk mesaj bana ait. o tarihte açıldı.
  • 10000 tl ye 12 ay vade faiz ne kadar arkadaşlar
  • Dün hanıma enpara kart iadesi için geldiler. Ne zaman açılacak ekran. Kiminde açılmış bizde hala yok dedim. 2 haftaya kadar kesin olarak açılacak dedi gelen arkadaş.
  • Merhabalar, Enpara hâlen ücretsiz mi? Bu kredi için başvuruda bulunmak istiyorum da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Merhabalar, Enpara hâlen ücretsiz mi? Bu kredi için başvuruda bulunmak istiyorum da.

Evet hala ücretsiz, kredi ise şu an herkese açık değil ama ay sonuna kadar açılacak dendi.
  • nedkelly58 kullanıcısına yanıt
    Ne dersiniz, başvurayım mı? Aslında aklıma takılan bazı hususlar var. Örneğin enpara'yı kullandım ve memnun kalmadım ya da hesabımı kapatmak istedim, bunun için ne gibi işlemler uygulanıyor? Finansbank şubelerine mi gitmem gerekiyor, yoksa daha kolay bir çözüm mü sunuyorlar? Bu sorunun cevabını biliyor musunuz acaba?

Belirttiğim gibi, enparayı kredisine başvurmak için istiyorum. Bunun için değer mi? Krediyi kullanıp muhtemelen geri kapatmak isteyeceğim.
  • Benim krediye ihtiyacım var malesef iki sefer görüşmeme rağmen her seferinde bunun şu anda bir pilot uygulama olduğunu benim seçilmediğimi ancak ağustos ayı sonunda herkese açılacağını söylediler.
    Ancak ben şu andaki bu cazip fırsatın herkese açılışta olmayacağını düşünüyorum.Telefondaki temsilciye bu endişemi söyledim ama onlar bana kendinden emin ifadeyle aynı şartlarda çıkacağını söylüyör.
    Neyse bekleyelim görelim iki hafta kadar bir süre kaldı.
  • dangerous kullanıcısına yanıt
    Her türlü değer arkadaşım, açmakta kapamakta çok zahmetsiz. Telefonla yapabiliyorsun.
  • quote:

Ne dersiniz, başvurayım mı? Aslında aklıma takılan bazı hususlar var. Örneğin enpara'yı kullandım ve memnun kalmadım ya da hesabımı kapatmak istedim, bunun için ne gibi işlemler uygulanıyor? Finansbank şubelerine mi gitmem gerekiyor, yoksa daha kolay bir çözüm mü sunuyorlar? Bu sorunun cevabını biliyor musunuz acaba?

Belirttiğim gibi, enparayı kredisine başvurmak için istiyorum. Bunun için değer mi? Krediyi kullanıp muhtemelen geri kapatmak isteyeceğim.

Bence de değer sonuçta her şey internet üzerinden oluyor. Finansbank şubeleriyle işiniz olmayacak sadece para çekmek için finansbank atmlerini kullanabilirsiniz onun dışında finansbankla alakalı bir durumunuz yok.
  • dangerous kullanıcısına yanıt
    Alıpta kapatanını görmedim hiç. Enpara muhteşem bir icat.
  • quote:

enpara sss ye girerseniz bütün soruların cevapları var.
  • enpara candir ama su kredi olayında ayri gayri çekti ya canciger niyetlileride bezdirdi bnm gibi.2defa mh ile gorusmeme rgmn hep yokus hep yokus

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İki aya kadar düşer mi ki faizler Bayram kredisi de olacak arada acaba beklesek mi çeksek mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugur1706

İki aya kadar düşer mi ki faizler Bayram kredisi de olacak arada acaba beklesek mi çeksek mi

İşte bu soru çok önemli ?

• Dün öğlen gibi bize yazın kısmından kredinin bana da açılması için mesaj yazdım, aksam 5de aradılar (3 saat sonra) buradan basvurunuzu alabiliriz dediler.
    5 Dakika içerisinde basvurumu yaptım, ertesi gün (bugün) 10:00da onaylandı mesajı geldi, telefon actım ve 10 dk 2 adet onay aldıktan sonra parayı hesaba geçtiler. inanılmayacak derecede kolay oldu. ilginç
  • Bakalım ben de başvurdum onay gelecek mi. Bir de müşteri hizmetleri ile görüştüm herkese açılacak olayı doğru ama herkese kredi vermeyeceğiz dediler. Yani onayı geçenler kredi alacak, onaya takılanlar kredi alamayacaklar çok ümitlenmeyin o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: likable06

Bakalım ben de başvurdum onay gelecek mi. Bir de müşteri hizmetleri ile görüştüm herkese açılacak olayı doğru ama herkese kredi vermeyeceğiz dediler. Yani onayı geçenler kredi alacak, onaya takılanlar kredi alamayacaklar çok ümitlenmeyin o yüzden.

Herkese kredi verme diye birsey zaten soz konusu olmaz kkb puani ve geliri onemli zaten en Para ihtiyac kredisi kosullarinda da bundan bahsediyor herkese kredi veren bir banks da duymadim zaten ilk kredi menusu acilan kisilerde bu kosullara uyan kisilerdir

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.