Şimdi Ara

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.600
Cevap
59
Favori
120.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam sonuç ne oldu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arge48 kullanıcısına yanıt
    Sonuç olumsuz :) 15000 36 AY çıktı istemedim.aradım adamlar tok satıcı .az para çok vade.almadım bende

• quote:

Orijinalden alıntı: fozcann

Sonuç olumsuz :) 15000 36 AY çıktı istemedim.aradım adamlar tok satıcı .az para çok vade.almadım bende

Uzun vadeye onay çıkması adamların yüksek kazanç elde etmek istemelerinden değil, gelirinize oranla ödeyebileceğiniz miktarın uygun olmasıyla ilgilidir. Eğer daha kısa vadeli kredinin aylık taksidi gelirinize göre olması gereken maksimum tutarı aşıyorsa vadeyi uzun tutarak size kredi verilmesi sağlanır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gbriel -- 5 Eylül 2014; 13:08:52 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

öğrenci adama 15-20 bin verirler mi sizce? Bedelli askerlik çıkarsa kredi çekmem gerekecek.

Hocam sizin yaş kaç?
    çıksa bile 25-28 yaşını kapsıyor diye haberlerde geçiyor, oda en iyi ihtimal olarak gözüküyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fds14

quote:

Orijinalden alıntı: B@R!$

öğrenci adama 15-20 bin verirler mi sizce? Bedelli askerlik çıkarsa kredi çekmem gerekecek.

Hocam sizin yaş kaç?
    çıksa bile 25-28 yaşını kapsıyor diye haberlerde geçiyor, oda en iyi ihtimal olarak gözüküyor.

26 olduk hocam en az 2 sene daha okul var
  • gbriel G kullanıcısına yanıt
    Yok Hocam ön sayfalara bakın çoğu arkadaşa 36 ay teklif verilmiş. Garanti veriyor 24 ay , vakıf ile görüştüm oda veriyor. Bunlar uzun vade tercih ediyor.

• 26 yaşındayım 15.000 tl 12 ay başvurdum direk onaylandı ve hesaba yattı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gbriel

quote:

Orijinalden alıntı: fozcann

Uzun vadeye onay çıkması adamların yüksek kazanç elde etmek istemelerinden değil, gelirinize oranla ödeyebileceğiniz miktarın uygun olmasıyla ilgilidir. Eğer daha kısa vadeli kredinin aylık taksidi gelirinize göre olması gereken maksimum tutarı aşıyorsa vadeyi uzun tutarak size kredi verilmesi sağlanır.

Cok vade alın erken kapatırsanız zaten indirim alıyorsunuz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fozcann F kullanıcısına yanıt
    Hocam durumlarımız benzerde ondan sordum benimde 1 kredi toplamda 3 kredi kartı var. Borçları sıfırlamak için çeksem mi diye düşünüyorum. Kkb puanımız aynı ama benim belgelenebilir gelir yok.

• Bir de genel bir soru sorayım. Kkb dosyasında puanı olumsuz etkileyen bedenlerde kmh geçmişi falan yazıyor. Sizce kredili mevduat hesabımla borçsuz kredi kartlarını kapatmam kkb yi yükseltip kredi almama yardımcı olur mu?

• 16.000 liraya en para 24 ay 18.746 odetiyor buna en yakin is bankasi 19.010 lira odetiyor.

Kredilerde 24 ayi gecmeyin deniyor mantikli mi bilmiyorum ?

Sormak istedigim su en paradan cektik mesela.10.ay geldi diyelim paranin tamamini kapatabilecek durumum oldu bu durumda mantiken daha az faiz odemis olmam lazim erken kapatmam icin. Yani 18.746 lira degilde daha az mi odeyecegim erken kapatirsam ?

• Merhaba. 1000 liraya laptop alacağım, kredi kartım olmadığı için taksit yaptıramıyorum. Enpara'ya başvurup 1000 lira çeksem, bilgisayarı peşin alsam, çektiğim parayı bankaya aylık ödesem diyorum. Yorumlarınız nedir, teşekkürler.
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    tabiki.

ilerideki ayların faizi düşülecek.
  • Beyler otomobil için kredi araştırıyorum Bu enparadaki ,nternetten kredi muhabbeti nedir gerçekten sıfır masrafmı yani hiç kesinti vs. olmuyormu anaparaya hiç dokunmadan krediyi veriyorlarmı hesaplama yaptım 25,000 tlye iyi faiz var birde sıfır masrafsa kesin alırım .
    Bu arada en para üyesi değilim kredi almak istersek prosedür nasıl işliyor kefil,gelir belgesi vs. nasıl oluyor pederin üzerinden çekmek istiyorum emekli maaşından otomatik kesinti istiyoruz mümkünmüdür bilgisi olan dostlardan yardım rica ediyorum.
    Eger kredi kartları dolu ise ve her ay onlara da faiz ödüyor iseniz çekmelisiniz.Bu kısır bir döngü aslında .kredi bitmeye yakın kartlar yine doluyor. Benim öyle idi. Kredi bitene kadar kemer sıkmak lazım.

Sizin düzenli gelir var mı hocam? Deneyip ret yemek istemediğim için soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan_kilic

Beyler otomobil için kredi araştırıyorum Bu enparadaki ,nternetten kredi muhabbeti nedir gerçekten sıfır masrafmı yani hiç kesinti vs. olmuyormu anaparaya hiç dokunmadan krediyi veriyorlarmı hesaplama yaptım 25,000 tlye iyi faiz var birde sıfır masrafsa kesin alırım .
    Bu arada en para üyesi değilim kredi almak istersek prosedür nasıl işliyor kefil,gelir belgesi vs. nasıl oluyor pederin üzerinden çekmek istiyorum emekli maaşından otomatik kesinti istiyoruz mümkünmüdür bilgisi olan dostlardan yardım rica ediyorum.

Enpara sitesinden babanin bilgileri ile enparaya basvur. 1 hafta icinde gelirler babana imza fln attircaklar. Sonra internet subesinden kredi basvurunuzu yapacaksiniz ama emekli maasindan kesilmez. Atm den yatirarak ya da havale eft vb. Ile odersiniz.

Var Evet

Ben de o sıkıntı hocam aile işinde çalışıyorum. Belgelenebilir bi gelirim yok deneyelim bakalım nasıl olacak. Sağolun yardımlarınız için.

Anladım is yerini telefon ile arayıp soruyorlar mis burada mi çalışıyor diye

• 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.