Şimdi Ara

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.599
Cevap
59
Favori
120.124
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kredi ekranında mu görünüyor hocam acaba? :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Canova*

Arkadaşlar ben öğrenciyim fakat aynı zamanda bir işte çalışıyorum. 1000 tl gibi bir gelirim var. Öğrenci mi yazmam gerekiyor yoksa diğer diyip gelirimi mi belirtmem gerekiyor bilemedim. Ne yapmam lazım acaba? Bir de öğrencilere direk red veriliyor diyorsunuz fakat hiç orada yazan gelirlere bakmıyorlar mı?

Ben öğrenciyim iş bankası işte üniversiteli 700 lira limitli kartım var onun yanında isteğe bağlı sigorta yatırıyorum her ay kart ödemelerim falan da düzenli. Gelire 600 yazdım öğrenci seçtim 1000 TL için başvurdum 10-15 dakika sonra mesaj geldi reddedilmiştir diye. Ayda 90 lira ödeyemeyeceğim bir para da değildi ama adamlarında bir bildiği vardır herhalde.
  • ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Tabi aynı ekranda başvuruyu yaptığınızda krediniz değerlendiriliyor diyor ya aynı yerde krediniz onaylandı olarak görünecek sonrasında istemezseniz sol altta kredi iptal var. Bende pek uzun sürmedi tahminin cevap saati 17:30 diye uyarı geldi ama hemen cevap verdiler.
  • slmgns kullanıcısına yanıt
    Bende öyle bir seçenek çıkmadı. İlginç hocam ya.

Enpara Masrafsız İhtiyaç Kredisi
  • smbdy S kullanıcısına yanıt
    öğrenciyim. kkb skorum 1600lerde.

ufak tefek gecikmeler dışında mevcut kartlarımda sıkıntı yok.

1 yıldır enpara kullanıyorum ortalama işlem hacmim 50 bin tl olmuştur.

1500 tl istedim vermediler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: agibat

quote:

Orijinalden alıntı: Canova*

Arkadaşlar ben öğrenciyim fakat aynı zamanda bir işte çalışıyorum. 1000 tl gibi bir gelirim var. Öğrenci mi yazmam gerekiyor yoksa diğer diyip gelirimi mi belirtmem gerekiyor bilemedim. Ne yapmam lazım acaba? Bir de öğrencilere direk red veriliyor diyorsunuz fakat hiç orada yazan gelirlere bakmıyorlar mı?

Ben öğrenciyim iş bankası işte üniversiteli 700 lira limitli kartım var onun yanında isteğe bağlı sigorta yatırıyorum her ay kart ödemelerim falan da düzenli. Gelire 600 yazdım öğrenci seçtim 1000 TL için başvurdum 10-15 dakika sonra mesaj geldi reddedilmiştir diye. Ayda 90 lira ödeyemeyeceğim bir para da değildi ama adamlarında bir bildiği vardır herhalde.

Hmm teşekküler bana da çıkmayacak gibi bir şey o zaman. Bir süre daha bekleyeyim enpara daki karta biraz daha para girişi olsun ondan sonra bakiyim, olmazsa olmaz.

• ^^Evo^^ ^ kullanıcısına yanıt
    Ama hocam siz başvuru yapmamışsınız sanırım daha başvuru yapmadınız mı ben öylesine 30000 yaptım değerlendiriliyor diyordu sonra 15 dk sonra baktım onaylanmıştır diye orası değişmişti siz daha başvurmamışsınız sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilcc

düzeltmeleri gereken bir olay bence ilk taksit erteleme ve ödeme periyotu seçile bilmeli ilk taksit i ben 45 sonra ödemek isteyebilirim ama kalan taksitler 30 günlük aralıklarla olmalı bu seçenek eklenmeli

Zaten öyle hocam 30 günlük aralıklarla ama tutar oyle degil maalesef

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • slmgns kullanıcısına yanıt
    İki kez başvurdum hocam ekran aynı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: slmgns

Ama hocam siz başvuru yapmamışsınız sanırım daha başvuru yapmadınız mı ben öylesine 30000 yaptım değerlendiriliyor diyordu sonra 15 dk sonra baktım onaylanmıştır diye orası değişmişti siz daha başvurmamışsınız sanırım.

bugün 2. kez aynı başvurumu yeniledim arkadaşın ekranı gibi hala bende. başvuru yaptığıma dair bir ibare çıkmıyor bende de.
  • Bu ogrencileri adam yerine koyan banka yok sanirim. 1000tl lik basvuru yaptim gelir 500 tl yazdim aninda red geldi. Gerekceleri duzenli kredi odemesi yapmis olmaniz size guvenmemiz gerekiyor. Ulan siz verinki biz de ilk kredi odemelerimizi sizin araciginizla yapalim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Natsukaw.S

quote:

bugün 2. kez aynı başvurumu yeniledim arkadaşın ekranı gibi hala bende. başvuru yaptığıma dair bir ibare çıkmıyor bende de.

Az önce başvurdum 5 dk sonra red geldi bir tane gecikmem yok platiunum gold kartlarım var r sürü kredilerim hep düzenli ödeme bitirmişim alsınlar o sitelerini başlarına vursublar zateb finansbanlfa kart veryor bugün geldiler üye işlemleri için dandik bir kalemle bu işler olmaz kullanmayacam bunları tek sorum bu leş bankanın enpara hesabına hesap işletim ücreti falan yansıtmaz dimi bilen varsa yazarsa sevinirim artı o değil ulan neye göre red veriyorsub be dangalak benim kadar düzenli ödeyen bir adama

• quote:

Orijinalden alıntı: salihbocX

quote:

quote:

Az önce başvurdum 5 dk sonra red geldi bir tane gecikmem yok platiunum gold kartlarım var r sürü kredilerim hep düzenli ödeme bitirmişim alsınlar o sitelerini başlarına vursublar zateb finansbanlfa kart veryor bugün geldiler üye işlemleri için dandik bir kalemle bu işler olmaz kullanmayacam bunları tek sorum bu leş bankanın enpara hesabına hesap işletim ücreti falan yansıtmaz dimi bilen varsa yazarsa sevinirim artı o değil ulan neye göre red veriyorsub be dangalak benim kadar düzenli ödeyen bir adama

Bende cortladım az önce, red onay kısmına bakan arkadaşlara buradan selamlarımı iletiyorum :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: salihbocX

quote:

quote:

Bende cortladım az önce, red onay kısmına bakan arkadaşlara buradan selamlarımı iletiyorum :)

Ya boşver hocam yapıkrediden kimlikle bir ton kredi aldık bugüne kadar hep düzenli ödedik başka bakşardan bir sürü gold platiuum hrmde kartlar var ulan dandik enpara sen kimsin de bana red veriyodun bugün üye oldun geldiler işyerime kartı kırdım attım leş bunlar bizim ödemeler iyi diye vermemişlersir garanti böyle bunlarla iş yapmayacan neymiş ücretsiz eft ılan bit insan yılda kaç kez eft yapar zaten havale zaten ücretsiz bişey şitketler zaten bu leşleri kullanmaz

• Tekrar başvuru yapıp bilgi vermek isterim ama tekrar denersem bilmiyorum gerçekten ihtiyaç olduğunda kullandırmaya bilirler ama bende o şekilde oldu talep ettiğim tutar ve vade ekranda göründü ben hiç ekranı kapatmadım değerlendiriliyor diyordu sayfayı yeniledim ara ara bi baktım onaylanmış dedi sonra sol alttan kredi iptal butonuyla iptal ettim.
  • ortalama 3 saat önce bende deneme amaçlı başvuru yaptım ancak ne sms geldi nede internet bankacılıgında görünüyor .
  • Bugun basvurdum 20 dakkada cevap geldi. 30 bin icin basvurdum ama 4.500 onayladilar.
  • Onay/red durumunu nereden öğrenebiliriz acaba?

• FlyingHigh F kullanıcısına yanıt
    benim de aynı öğrenciyim 1600 küsür puanım var denizbank sigortam olmamasına rağmen gelirim olmamasına rağmen kredi bile verdi ama enpara 2bin lira reddetti :D
  • Öğrenci olduğumuz için direk red hocam :)
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.