Şimdi Ara

Star Wars: Battlefront (Çıktı) [ANA KONU] (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
22
Favori
30.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyunu biraz deneme fırsatım oldu.Şimdi ben tam anlayamadım.Bf oynamadım multi olarak onda da mı böyleydi.Çok karışık geldi. Nereden geldiğini anlayamadıgım yogun ateş altında dogar dogmaz ölüp duruyorum, bi karmaşıklık var görsel güzel sıkıldım doğrusu.
  • Benim pc oyunu bile acamadi emektar 6870 in 1gb vrami oldugu icin oyuna girip start a basinca hata veriyor.
  • Betada bir kaç maçta bile sıkıldım. Patlayacak bence.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun genel olarak güzel. Gerek optimizasyon olsun, gerekse Star Wars evrenini gayet güzel aktarmaları olsun, müzikleri, atmosferi... Ama oyunda ne olduğunu bilmediğim bir şey eksik. Ve bu eksik olan "şey" yüzünden oyun kısa vadeli olacak gibi geliyor bana. Sanki 1 haftalık oyunmuş gibi. Genel fikre ben de katılıyorum: "Bir BF4 değil, ama SW sevenler zevkle oynar."
  • crazyofc1 kullanıcısına yanıt
    Bir sıkıntı olmaz değil mi hocam? Fiyat çok iyi çünkü.
  • Oyunda bulunan şeyleri deneyimlemek adına 2 saat oynadım belli bir süre sonra sıkıyor bu oyunun kaderide Hardline ve Titanfall gibi olabilir.
  • Final Getsuga Tenshou kullanıcısına yanıt
    g2a da genelde sorunsuz hizmet sağlıyor. key de global.
  • baslarda begenmemistim simdi klavye duzelince deli gibu akiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yahu bu buyuk devasa aletlere nasıl biliniyor adamlar binmiş darmaduman ediyolar.Etrafta da yok bonus gibi şeylerden. ne garip oyun
  • kucuk harita guzelde buyuk harita olmamis her yer acik alan tam bir kaos hakim rastgele oluyon dogar dogmaz biri tek atiyor direk

bide gördüğüm en hizli server bulan oyun tiklar tiklamaz direk giriyo 1 sn bile bekleme yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Star Wars hayranı olarak benim çok hoşuma gitti. Müzikler, atmosfer, mekan beni tekrar filmin içine sokuyor. Tabi daha iki tane map var. Umarım açılacak diğer haritalarda da aynı atmosfer sağlanır.
  • İMPERİAL TARAFI ÇOK GÜÇLÜ OLMUŞ. 4 EL OYNADIM 4 ÜNÜ DE İMPERİALLER ALDI
  • Anlaşılan hala alemin kralı Bf4, açayımda iki scout süreyim bari.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Lich King

Benim pc oyunu bile acamadi emektar 6870 in 1gb vrami oldugu icin oyuna girip start a basinca hata veriyor.

1gb gts 450 ile 1080p mediumda 30fps+ oynuyorum fps testi yapmadım ama kasma yoktu sorun başka olmasın ?
  • BETA ne kadar süre açık kalacak beyler ona göre indiricem, hafta sonu açık olur mu?
  • Star Wars serisinin hayranı olarak oynayan oyunculara soruyorum ,
    - bu oyun alınır mı ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her maçı şu deve gibi şeylerin olduğu takım kazanıyor denge diye birşey yok.
  • 10 Kasım'da Fallout 4 çıkacak ve insanlar deli gibi oynayacak, 1 hafta sonra bu oyun çıkacak. Ne kadar zaman ayırırlar soru işareti..
  • beyler tps kamerasına nasıl geçiyoruz fps de kaldım yav

• https://www.youtube.com/watch?v=fMO-3DNVDiQ

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.