Şimdi Ara

Star Wars: Battlefront (Çıktı) [ANA KONU] (37. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.123
Cevap
22
Favori
30.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben oyunu alıp almamak arasında kaldım sizce biraz daha bekleyeyim mi yoksa oyun zevkli hemen almalı mıyım ?
  • Arkadaşlar AMD ekran kartı kullanıp da Ice Caves haritasında sıkıntı yaşayan var mı? Son beta driver'ı indirmeme rağmen sadece bu haritada etraf simsiyah oluyor hiçbir şey gözükmüyor
  • hocam bu collect>diorama 'da açılan karakterler ne işe yarıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Plexicroma

Arkadaşlar AMD ekran kartı kullanıp da Ice Caves haritasında sıkıntı yaşayan var mı? Son beta driver'ı indirmeme rağmen sadece bu haritada etraf simsiyah oluyor hiçbir şey gözükmüyor

Bende yaşıyorum, reddit'de yaşayan bir sürü insan var.AMD ile sorunlu çalışıyor ilk açıldığında harita 1 2 dakikalık donmalar oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dellopos

hocam bu collect>diorama 'da açılan karakterler ne işe yarıyor

Hocam incelediğim kadarıyla onlar hiçbir işe yaramıyor. Koleksiyon gibi bir şey yani sadece
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jessie2012

selam arkadaşlar StarWars Battlefront için origin aktivasyon kodu mevcut ! ADET FIYATI 80TL olarak sunuyorum. Satışlar GARANTI BANKASI Hesaba Havale yada EFT şeklinde satılmakta. ilgilenen arkadaşlar pm !

80 tl ye oyunu alabilirim ama nasıl bu fiyata satabiliyorsun bi yamukluk falan çıkmasın
  • matrix999 M kullanıcısına yanıt
    keyler tarafımdan legal yoldan temin ediliyor merak etmeyin tüm keyler global ;-)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fazla uzatmaya gerek yok. Ozet olarak ne olursa olsun oyunda icerik yok. Benim birsey soylememede gerek yok.

http://www.metacritic.com/game/pc/star-wars-battlefront

User score 3.8 her gecen gun dahada dusuyor.

Gamespot 70 puan vermis ve ilk giris cumlesi su:

quote:

It front loads its best content, only to fade in quality as the hours roll by.

Oyunda content olmadigi zaten herkes tarafindan soyleniyor sadece ben degil.

Ben para verdigim seyi yere goge cikarmam eksisi artisi neyse soylerim. Kendimi kandirmam.

• JakX kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı puanı baya düşük.Çok tepki aldı sanırım.Oyunun tamamlanmış hali tüm ek paketlerin çıkmış hali olacak sanırım.Sanırım kısıtlama olayını fazla abartmışlar bu sefer.Bu gidişle yakın zamanda fiyatının düşmesi kesin gibi.
  • Oyunu dün indirdim fakat dünden beri servere bağlanma aşamasında bilgisayar kilitleniyor. İlk başlarda directx hatası veriyordu şimdi servere girmeye çalıştığımda kilitleniyor. Çözümünü bilen var mı?
  • Oyungezer ilk bakış yapmış

• Arkadaşlar oyunun kutusundaki Battle of Jakku kodunu girdim kabul etti ama DLC'yi aldığıma dair herhangi bir ibare bulamadım. Yanılmıyorsam 8 Aralık'ta çıkacak, o gün bu DLC Account'uma eklenir mi? Yanlış bir şey yapmadım değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jessie2012

selam arkadaşlar StarWars Battlefront için origin aktivasyon kodu mevcut ! ADET FIYATI 80TL olarak sunuyorum. Satışlar GARANTI BANKASI Hesaba Havale yada EFT şeklinde satılmakta. ilgilenen arkadaşlar pm !

arkadaştan aldım tavsiye ederim hiçbir problem yok oyunu indiriyorum.
  • Başımdan geçeni anlatayım, belki bazı arkadaşlara faydası olur.

İki sene önce Gittigidiyorda Steamden COD serisinden çok çok uygun bir fiyata bir oyun keyi aldım. Satıcının yorumlarında bir şikayet yoktu. 15-20 gün sonra Steam hesabım kara listeye alındı. Steam e mail attım benim suçum yok falan diye ama adamlar sallamadı. Allah tan tek oyun almıştım o hesaptan ama oyun ve hesap gitti.Satıcıya mesaj attıım, Allah'ın Peygamber'in adını alıp kendisinin namuslu dürüst bir insan olduğunu söyleyip bana yeni key verdi. Bir ay sonrada o key ve hesapta kara listeye girdi. Daha sonra tekrar mesaj attım ve birçok mesajdan sonra cümlesi "Sktr git lann" oldu. Şikayet ettim ama sonuç alamadım. Daha sonra araştırdım ki özellikle rus hackerlar hackledikleri kredi kartlarıyla bol miktarda key satın alıyorlar ve piyasada bu eleman gibi tiplere ucuza satıyorlar. Kart sahibi 15-20 gün sonra hesap ekstresini görünce Steam e bildirimde bulunuyor ve satılan keyler iptal oluyor. Olan da uyanıklık yapıp ucuza alma hayalinde bizlere oluyor.

Burada kimseyi suçlamıyorum ama benim başıma gelen başkalarının başına gelmesin.Benden söylemesi..

• elemanı korkutunuz bana pm atı :-))) aslında doğrusunu söylemek gerekirse arada sırda böyle bir soruyla pm geliyor ( nerden alınıyor niye bukadar ucuz vs... )

aktivasyon kodları almanyadan tarafımdan legal yoldan alınıp çeşitli sitelerde satılıyor. ilk alıcısı ben oluyorum yani elden ele dolaşmıyor ve aktivasyon şifrelerin 100% arkasındayım :-)

EDIT: Bugüne kadar 1000lerce key dağtım ve hiç birinde sıkıntı olmadı ( eklemek istedim )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jessie2012 -- 26 Kasım 2015; 7:54:32 >
  • bu oyun premiumu ile birlikte en ucuz kaça alınabiliyor şu an?
  • Beyler g2a dan 150 liraya alacağım ama premium yok mu

• XanthiN kullanıcısına yanıt
    arkadaşlar şimdi haberim oldu bu dlc politakası rezaleti gerçekmi? oyun içerğini çok az vermişler dlc'lerde çok pahalı böyle güzelim oyunu çöp edecekler sanırsam
  • oynamak isteyen ekleyebilr nick erderdii
  • Meksikadan almıştım starwars.sonra dün bf4 alim dedim meksikadan.bugün banlandım.mail atıp ban kaldıran tecrübeli biri var mıdır aramızda?

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.