Şimdi Ara

Star Wars: Battlefront (Çıktı) [ANA KONU] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.122
Cevap
22
Favori
30.994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Oyunun ben de bağımlısıyım ama herkesin yorumuna da saygılıyım.

Şu oyunun önceki oyundan hiçbir eksiği olmaması bilakis artısı olmalı, 2005 teknolojisi nere 2015 nere, dile kolay 10 sene fakat yapımcı firmalar kafayı görüntü ve ses kalitesi ile bozdular.

Oyunların modlarının kırpılması bir yana işlemci hızları inanılmaz boyutlara ulaşmış olmasına rağmen yapay zeka yerlerde sürünüyor. Ateş edip vurduğum rakip kendi arkadaşının önüne düşüyor adam hiçbirşey olmamış gibi takılmaya devam ediyor. Bunu Assassins Creed için yazdım ama benzeri bir durumu bu oyunun videosunda da gördüm.

Böyle birşey 2004 teknolojisi psp'de kabul edilebilir ama 2015 model bir yazılım için fiyasko.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • olum öyle bahsediyorsunuz ki oyundan hemen alasım geliyor.Biraz beklemek istiyorum almak için.Görüntülerde enfese benziyor .
  • beyler oyunu indirdim 27GB olarak ve az önce oyuna girdim (tutorial gibi single player bişey ile açıldı) altta game installation %25 diyo ve uzun süredir ilerlemiyor 25 de kaldı. Oyunu kurdum daha neyi install ediyor anlamadım.

Birde bu oyun First person gözünden oynanmıyor muydu sadece 3th person var şu an?
  • Arkadaşlar bende çok garip bir ses problemi var. Oyunu açıyorum gayet güzel her ses düzgün bir şekilde geliyor. Fakat herhangi bir moda girince sadece menü sesleri geliyor. Oyun içi hiçbir ses gelmiyor. Silah sesleri, koşma sesleri vb. ve oyun içinde rank atlayınca, silah falan değiştirirkenki o menü sesleri geliyor fakat hiçbir silah sesi falan yok. Böyle bir sorunla karşılaşan var mı?

Edit: AMD ekran kartlarında oluyormuş. Yabancı forumlarda baya kişi karşılaşmış sadece bende olmuyormuş. Çözümünü bulan yok hala sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Manciaa -- 19 Kasım 2015; 23:02:56 >
  • Beta diye bisi var bakmadam niye aldiniz ki ben betay sevdim ana oyunda daha fazlasi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scout Trait' ini açıklayabilecek varmı tam olarak ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaGeSuKo

beyler oyunu indirdim 27GB olarak ve az önce oyuna girdim (tutorial gibi single player bişey ile açıldı) altta game installation %25 diyo ve uzun süredir ilerlemiyor 25 de kaldı. Oyunu kurdum daha neyi install ediyor anlamadım.

Birde bu oyun First person gözünden oynanmıyor muydu sadece 3th person var şu an?

C tuşuna basılı tut.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar en uygun key nereden alabilirim acaba? Bin kere soruldu biliyorum ama?
  • quote:

beyler oyunu indirdim 27GB olarak ve az önce oyuna girdim (tutorial gibi single player bişey ile açıldı) altta game installation %25 diyo ve uzun süredir ilerlemiyor 25 de kaldı. Oyunu kurdum daha neyi install ediyor anlamadım.

konsollarda da aynı olay var alttan installation devam ediyor 3-4 saat sürer sanırım
    pc nin başında değilken açık bırakın devam etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

quote:

Orijinalden alıntı: Rwenzori

Bende iade işlemi başlattım az önce, hemen kabul edilmiş, giden 27 GB oldu. Oyuna sahip olup acaba diyenler iade süresini geçirmesin.

Bu oyun kendini oynatmaz, 3-5 saat oynayıp kenara atarsınız, almayı düşünenlere tavsiye etmem.

Starwars bende severim de bu ne yani?

Kargaşa gibi geldi bana oyun, takım, squad hak getire zaten, starwars seveneler için single mod olmazsa olmazdı ama yok, vs vs

/>

yaşının adamı ol diyeceğim de yaş 15 filan olsa gerek.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: SturmpioneeR

quote:

Bende iade işlemi başlattım az önce, hemen kabul edilmiş, giden 27 GB oldu. Oyuna sahip olup acaba diyenler iade süresini geçirmesin.

Bu oyun kendini oynatmaz, 3-5 saat oynayıp kenara atarsınız, almayı düşünenlere tavsiye etmem.

Starwars bende severim de bu ne yani?

Kargaşa gibi geldi bana oyun, takım, squad hak getire zaten, starwars seveneler için single mod olmazsa olmazdı ama yok, vs vs

/>

yaşının adamı ol diyeceğim de yaş 15 filan olsa gerek.

Dostum ,uğraşmaya ve vakit ayırmana değmezler...
    Şikayet et butonuna tıkla cezayı yiynce en azından bikaç gün sus pus oluyorlar.. Sonra yine türüyorlar

• Bu oyuna nasil kendini oynatmaz diyebiliyorsunuz arkadas kor musun diye sorarlar adama ?! İlk once oyunun bi incigini cincigini oynayin cozun ondan sonra yorum yapin rica ediyorum. Ayrica oyun kesinlikle alinir dinlemeyin oyunu kotulemeye calisan yorumlari.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fairy Tail

Bu oyuna nasil kendini oynatmaz diyebiliyorsunuz arkadas kor musun diye sorarlar adama ?! İlk once oyunun bi incigini cincigini oynayin cozun ondan sonra yorum yapin rica ediyorum. Ayrica oyun kesinlikle alinir dinlemeyin oyunu kotulemeye calisan yorumlari.

Ben oyuna tamamyle kötü dediğimi hatırlamıyorum...
    Grafik ve çevresel ses efektleri muhteşem..
    Sadece bf4 gibi biraz daha yavaş ve simule oyunlrı sevdigimden midir oynanış ve vuruş hissi yavan geldigi için iade ettiğimi belirttim...
    Oyunun betasını oynamama fırsat olmamıştı iş gereği şehir dışındaydım bikaç gün. Sadece izledigim videolardan hayran kalıp sipariş etmiştim..
    Sebebini de belirtip iademi yaptım , illa sadece olumlu yanlarını mı paylaşalım topikte onu mu kastediyorsunuz hocam....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ewarrr -- 20 Kasım 2015; 9:20:11 >
  • quote:

Bu oyuna nasil kendini oynatmaz diyebiliyorsunuz arkadas kor musun diye sorarlar adama ?! İlk once oyunun bi incigini cincigini oynayin cozun ondan sonra yorum yapin rica ediyorum. Ayrica oyun kesinlikle alinir dinlemeyin oyunu kotulemeye calisan yorumlari.

arkadaşım, forum babanızın malımı, oyun hakkında iyi görüş belirtirken sesiniz çıkmıyor, deneyip eleştirirken mi konuşuyorsunuz, insanların fikirlerine saygılı olmayı öğrenin yada anladığınız dilden konuşayım.
    şuan pc de bf4 ve Hearthstone kurulu, battlefront un mod larını denedim, haritalarını vs, oyunu kapattığım zaman elimde oyun olmamasına rağmen battlefront ü açmam, bana o keyfi vermedi, yeniden oynanabilirlik sunmadi, bence oyun süresi kısa olacak.
    fanatikligini başka yerde yap,

• quote:

Orijinalden alıntı: taneriko

quote:

konsollarda da aynı olay var alttan installation devam ediyor 3-4 saat sürer sanırım

Hocam baktım ilerlemiyor %25den ileri oyundan çıktım origin üstünden check for update dedim 21GB civarı update indirmeye başladı şimdide Ne kota kaldı ne bişey 27GB üstüne 21GB daha indirmiş olacak pc'yi açık bıraktım mecburen. Oyun çıktıktan 1 gün sonra 21GB update nasıl oluyor çözemedim sizde durum nedir?

• quote:

quote:

quote:

Hocam baktım ilerlemiyor %25den ileri oyundan çıktım origin üstünden check for update dedim 21GB civarı update indirmeye başladı şimdide Ne kota kaldı ne bişey 27GB üstüne 21GB daha indirmiş olacak pc'yi açık bıraktım mecburen. Oyun çıktıktan 1 gün sonra 21GB update nasıl oluyor çözemedim sizde durum nedir?

hocam ben ps4 kullanıcısıyım origin olayını tam bilmemekle beraber
    şöyle açıklayayım oyun önce bir ön indirme yapıyor 5-6 gb lik bununla oyunun belli bir kısmını oynuyabiliyorsun
    sonra alttan hem installation hem de uygulama verileri iniyor bunula da kalan kısmını oynuyorsun update dediği kısım burası olabilir
    çünkü henüz konsolda da pc de de update gelmedi

• quote:

quote:

quote:

dostum oyun 27gb üstünde 21gb bir yama felan gelmedi..siz yanılıyor olmayasınız oyun 7-8gb indirdikten sonra oynanabilir oluyor ama hangi kısımları oynanıyor bilemiyorum.
    sizin oyle bir durum olmuştur geriye kalan 21 gb ı da indirmeye devam ediyordur işte.olay bu işte

• Bende iade ettim.. Icerik yok oyunda.. Oyle ufacik 4 haritayla olmaz bu is.
  • 1.5 saat oynama imkanım oldu, betayı da oynamıştım fazlasıyla, büyük maplerde bile optimizasyon hala çok iyi. bu memnun etti.

oyun oldukça keyifli, silahlara ve card lara hakimiyet de arttıktan sonra kill streakler havada uçuşuyor.

ayrıca oyun aksiyon oyunu, kill streak oyunu, jetpack oyunu, grenade oyunu, hero oyunu.

yani multiplayer anlayışında bir köşeye egilerek bekleyip pew pew die 3 kere ateş ederek saklanma olanlar varsa almasınlar paralarına yazık. dün bazı serverlarda gordum adam 2 kaya arasına yatmış önünden o ince aralıktan geçenleri vurmaya çalışıyor. hiç gerek yok girmesinler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi root- -- 20 Kasım 2015; 11:03:54 >
  • quote:

quote:

arkadaşım, forum babanızın malımı, oyun hakkında iyi görüş belirtirken sesiniz çıkmıyor, deneyip eleştirirken mi konuşuyorsunuz, insanların fikirlerine saygılı olmayı öğrenin yada anladığınız dilden konuşayım.
    şuan pc de bf4 ve Hearthstone kurulu, battlefront un mod larını denedim, haritalarını vs, oyunu kapattığım zaman elimde oyun olmamasına rağmen battlefront ü açmam, bana o keyfi vermedi, yeniden oynanabilirlik sunmadi, bence oyun süresi kısa olacak.
    fanatikligini başka yerde yap,

Fanatiklik yapmıyorum arkadaşım. DICE veya EA babamın şirketi değil. Sadece oyunu sevmediğin için oyunu yerin dibine sokmana anlam veremiyorum. İnsanları yanlış yönlendiriyorsun olay bu. Bir oyunun objektif incelemesini herkes yapamaz zaten kanıt da burada. Kolay gelsin.

• 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.