Şimdi Ara

eski bilgisayarımı topluyorum önemli(ati 4850 hd!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ati 4850hd saphire amd athlon x2 64 6000 serisi gigabyte anakartı ve elimde 500 w power var yeni bilgisayarımı okul giderleri için sattım ram ile kasa alıcam bunun içinde lol,war thunder,world of tanks gibi oyunları normal'de rahat oynatırmı en yüksek payday 2 day z standole left 4 dead oyunlarını oynarın internet oyunları için sizce normalde açarmı ramleri 4 gb ddr2 900 mhz alsam?

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

ati 4850hd saphire amd athlon x2 64 6000 serisi gigabyte anakartı ve elimde 500 w power var yeni bilgisayarımı okul giderleri için sattım ram ile kasa alıcam bunun içinde lol,war thunder,world of tanks gibi oyunları normal'de rahat oynatırmı en yüksek payday 2 day z standole left 4 dead oyunlarını oynarın internet oyunları için sizce normalde açarmı ramleri 4 gb ddr2 900 mhz alsam?

Ram'in çok da katkı yapacağını sanmıyorum.
  • ee wot warth mediumda açar dimi birde lolu?? sen onu söyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 25 Temmuz 2014; 10:58:41 >
  • quote:

ee wot warth mediumda açar dimi birde lolu??

Ben HD 4350 ile 25 fps oynuyorum , LoL'u 45 fps oynuyorum. Sizin ekran kartı ve sistem hayli hayli oynatır.
  • hadiya gerçektenmi 60 fps alırmıyım acaba nese saol takılmadan akıcı oynatır yani ona göre alcam saolasın
  • niye eksilediniz ? nese up sistem bilginleri gelsin
  • HD 4xxx serisi fabrika çıkışlı hatalı seriler. Bende 4870 vardı. Zamanında 400~600 arası bir fiyata almıştım. Aldıktan bir sene sonra donanımsal yanma sorunundan ötürü garantiye verdiğimde (5 sene önce) 5770 Vapor x vermişlerdi. Eğer garantisi duruyosa üstünde az tornavida gezdirin ekran kartının çalışırken değişeceklerdir. Hemde zamanında aldığınız fatura üstünde yazan miktarla eş değer bir karttla. Anakartınızı bilmiyorum tam modeli nedir fakat DDR2 Ram almayın hem performanssız olur hemde eski olduklarından pahalı olur. Aynı paraya ddr3 1600 mhz 4 gb kingston ram alabilrsiniz.
  • Archamanel kullanıcısına yanıt
    anakart ddr desteklemiyorki bildigim kadarıyla
  • Kart seçimin çok doğru hocam, HIS Ati Radeon HD4850'yi 4-5 seneye yaklaşık bi zaman kullandım ve Battlefield 3 bile oynadım o kartla. Ram'i mümkünse 4 ya da 6 yapmalısın tavsiyem, sistem belleği önemli bir faktör çünkü. PSU'da 450 watt yetecektir böyle bi sisteme
  • black_king kullanıcısına yanıt
    kart bende var eski kartımdı işde şimdi kullanıcam bf3 mediumda açarmı multiplayerda biraz ağır gelmezmi
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    i5 3.3 gHz 8GB Ram, Sabertooth P67 Anakart sistemim vardı HD4850 kullanıyordum. Mediumda kabul edilebilir FPS düzeylerinde oynayabiliyordum.
    anladım benim eski haliyle ama yapçak bişey yok dedigim gibi lol wot warthunder gibi oyunları acıcam büyük ihtimal
  • quote:

anladım benim eski haliyle ama yapçak bişey yok dedigim gibi lol wot warthunder gibi oyunları acıcam büyük ihtimal

Karttan yöne bi sıkıntın olmasın hocam, fena bi kart değildir
    işlemci falanda yukardaki açar ozaman umarım sen ne düşünüyorsun
  • quote:

ati 4850hd saphire amd athlon x2 64 6000 serisi gigabyte anakartı ve elimde 500 w power var yeni bilgisayarımı okul giderleri için sattım ram ile kasa alıcam bunun içinde lol,war thunder,world of tanks gibi oyunları normal'de rahat oynatırmı en yüksek payday 2 day z standole left 4 dead oyunlarını oynarın internet oyunları için sizce normalde açarmı ramleri 4 gb ddr2 900 mhz alsam?

Ekran kartin iyi. Gddr5 mi yoksa gddr3 mü ? Eger 5 ise çok daha performanslidir. 2. El cpu anakart ram bakin derim. Daha ucuz olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • waleur5 kullanıcısına yanıt
    Hocam AMD eğer daha almadıysan almamanı öneririm. İmkanın varsa İntel al.
    amd parçam var sadece ram ve hdd alcam esktradan alırsam
  • yok bakmicam cünkü elimde bu parçalar gdd3 sanırsam ram ve hdd alıcam sadece bu sistem 3 oyunu açarmı high-mediumda açarsa tamam men of war falan oynarız belki arkadaşla bide okadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waleur5 -- 25 Temmuz 2014; 17:17:00 >
  • Açar kardeşim o kadar dert etme
  • Bf3 medium-high arasi acarmi up acill

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.