Şimdi Ara

Getz lastik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sıfır mı alayım, İkinci el temiz bulursam alayım mı ( Fiyatları arasında büyük oranda fark varsa? )
    Bir de ölçüleri 175/65/14 mü?

• 175/65/14 doğru ebat ucuz lastikleri saymazsak 120 civarı toplamda 480-500 civarı bir maliyet çıkar
    Ayrıca o ebatta alacağın çıkma lastik 50*4 200 civarı tutar bende 200 vereceğime 500 veririm sıfır lastik alırım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delgado

175/65/14 doğru ebat ucuz lastikleri saymazsak 120 civarı toplamda 480-500 civarı bir maliyet çıkar
    Ayrıca o ebatta alacağın çıkma lastik 50*4 200 civarı tutar bende 200 vereceğime 500 veririm sıfır lastik alırım

Lastik tavsiyeniz var mı?
    Syron nasıl ? Sanayiye uğradım vardı da lastikçinin birinde 125 Tl/adet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mmtilla

4 lastik yenilemek ne kadara patlar?
    Sıfır mı alayım, İkinci el temiz bulursam alayım mı ( Fiyatları arasında büyük oranda fark varsa? )

Dostum yanlış anlama ama Getz'in lastiği nedir ki küçük bir ebat zaten en iyisi olmasın ama sıfır al gitsin... Arabanın en önemli parçası lastiktir, fren kadar motor kadar önemlidir, kullanılmış sertleşmiş lastiklerden hayır gelmez, sağlığın da 3'ü 5'i olmaz.

Gerekirse ayağına ayakkabını kullanılmış ikinci el al ama lastiğini sıfır al...

Petlas'a mutlaka sor, lastikleri makul fiyatlı oluyor.

Hayırlı yolculuklar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mazotşist -- 25 Temmuz 2014; 10:37:06 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

quote:

Dostum yanlış anlama ama Getz'in lastiği nedir ki küçük bir ebat zaten en iyisi olmasın ama sıfır al gitsin... Arabanın en önemli parçası lastiktir, fren kadar motor kadar önemlidir, kullanılmış sertleşmiş lastiklerden hayır gelmez, sağlığın da 3'ü 5'i olmaz.

Hayırlı yolculuklar...

Çok doğru diyorsun hocam ya. Şimdi Boludayım Akşam üzeri Sakaryaya geçeceğim yol üstünde Düzceden şunu alayım mı fiyatı da makul geldi?

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-175-65-14-pt-311-petlas-kapida-odeme-ucretsiz-kargo-172862904/detay

• internet falan ugrasma git bi lastikciye hem beles taktirirsin hem de arada ufak tefek seyleri senin icin hallederler.. ben bp goodrich g grip aldim.. yol sesim azaldi.. yalniz biraz sert lastik.. daha once bridgestone er 300 kullanıyordum.. er 300 pahalıdır.. bg goodrich 110 lira verdim tanesine..3-4 ay oluyo..
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurmaurer

internet falan ugrasma git bi lastikciye hem beles taktirirsin hem de arada ufak tefek seyleri senin icin hallederler.. ben bp goodrich g grip aldim.. yol sesim azaldi.. yalniz biraz sert lastik.. daha once bridgestone er 300 kullanıyordum.. er 300 pahalıdır.. bg goodrich 110 lira verdim tanesine..3-4 ay oluyo..

Şu ürün zaten Düzcede yakınım gider değişirim sanayide hem fiyatı makul hemde petlas iyi sanırım.
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-175-65-14-pt-311-petlas-kapida-odeme-ucretsiz-kargo-172862904/detay

• quote:

internet falan ugrasma git bi lastikciye hem beles taktirirsin hem de arada ufak tefek seyleri senin icin hallederler.. ben bp goodrich g grip aldim.. yol sesim azaldi.. yalniz biraz sert lastik.. daha once bridgestone er 300 kullanıyordum.. er 300 pahalıdır.. bg goodrich 110 lira verdim tanesine..3-4 ay oluyo..

http://www.lastikburada.com.tr/lastik-detay.php?goodride-175/65r14-82h-sp06&pid=174
    Bu mu acaba sizin dediğiniz?

Edit:http://www.lastikburada.com.tr/katalog/ara.php?taban=175&yanak=65&cap=14&marka=BFGOODRICH sizinki buymuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmtilla -- 25 Temmuz 2014; 11:07:16 >

• lastik bu idi..
    http://www.lastikcim.com.tr/BFGoodrich-G-Grip-17565R14-82T,PR-1028.html

yalniz ben bayisinden almistim..
  • quote:

lastik bu idi..
    http://www.lastikcim.com.tr/BFGoodrich-G-Grip-17565R14-82T,PR-1028.html

yalniz ben bayisinden almistim..

İnternetten alacağımdan değil sizin gibi dostlar sayesinde ön fikir sahibi oldum şimdi gidip bayilere bakıp onlarada değiştireceğim. Teşekkürler
  • http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-jant-lastik-lastik-175-65-14-pt-311-petlas-kapida-odeme-ucretsiz-kargo-172862904/detay
    Şunu alıyorum 100 Tl/adet Kendileri takacaklar. Hyundai getzim için iyi mi?

Edit: aynı ürünü 110 Tl'ye Sakaryada buldum 4 ünü değişeceğim ama kredi kartına 7 taksit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mmtilla -- 25 Temmuz 2014; 11:45:06 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Mazotşist

quote:

Hayırlı yolculuklar...

Çok doğru diyorsun hocam ya. Şimdi Boludayım Akşam üzeri Sakaryaya geçeceğim yol üstünde Düzceden şunu alayım mı fiyatı da makul geldi?

Elegant, petlasın yaygın modellerinden biri. 2 ay önce abimin araca bunlardan taktırdıydık. İzlenimleri nedir bilmiyorum. Petlas bir miktar sert hamurludur bilgin olsun. Fiyatı da uygun. 1 yıllık yol yardımı da oluyor bunlarda.

• quote:

quote:

175/65/14 doğru ebat ucuz lastikleri saymazsak 120 civarı toplamda 480-500 civarı bir maliyet çıkar

Herkesin bir kullanım tarzı vardır ben konfor tutkunu olduğum için genelde yumuşak lastik tercih ederim markada Mıchelin olur

• quote:

quote:

quote:

Herkesin bir kullanım tarzı vardır ben konfor tutkunu olduğum için genelde yumuşak lastik tercih ederim markada Mıchelin olur

Petlas almayı düşünüyorum ona da çok sert diyorlar. Çok farkeder mi konfor konusunda.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Petlas almayı düşünüyorum ona da çok sert diyorlar. Çok farkeder mi konfor konusunda.

Lastikçiye gidip elle kontrol yaparsan demek istediğimi daha iyi anlayabilirsiniz.

• Good year efficient grip compact alin gecin. Ben kardesimin corsasina ve arkadasimin getz ine taktirdim gayet memnunlar. İslak yolda fren performansi cok iyi tavsiye ederim. 500 lira civarina takim alirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kliksadan efficient grip compact veya p1 alin 107tl gibi foyata iniyor cekinizde varsa 100tl ye gelir montaj ucretsiz ve hizmet oldukca iyi ve hizli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.