Şimdi Ara

Gaziantep'ten en yakın denize yolculuk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
25
Cevap
0
Favori
21.614
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S.a arkadaşlar. Bayramda çeşitli sebeplerden memlekete göremiyorum.Onun için bayramın ikinci günü Gaziantep'ten günübirlik denize gidip gelelim diyoruz.En yakın gidebileceğimiz ve ailece gidilebilecek bir yer tavsiyesi olan olursa memnun olurum. Teşekkür ederim.

• geometri bu tür zamanlar için var; denize dik ininiz efendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrullahberat46

S.a arkadaşlar. Bayramda çeşitli sebeplerden memlekete göremiyorum.Onun için bayramın ikinci günü Gaziantep'ten günübirlik denize gidip gelelim diyoruz.En yakın gidebileceğimiz ve ailece gidilebilecek bir yer tavsiyesi olan olursa memnun olurum. Teşekkür ederim.

Gidilebilecek ve size en yakın yer iskenderun hocam
  • quote:

S.a arkadaşlar. Bayramda çeşitli sebeplerden memlekete göremiyorum.Onun için bayramın ikinci günü Gaziantep'ten günübirlik denize gidip gelelim diyoruz.En yakın gidebileceğimiz ve ailece gidilebilecek bir yer tavsiyesi olan olursa memnun olurum. Teşekkür ederim.

İskenderunda denize girecek biyer bulamazsınız. Size tek tavsiyem. Mersin sahilleri. Antalya'dan uzun kıtı şeridi var nerdeyse. Ulaşımın tamamı antep-mersin arası otobandan ve çok kolay. Mersin'de Susanığlu'nu tercih etmenizi öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mathematician_01

quote:

Gidilebilecek ve size en yakın yer iskenderun hocam
    iskenderun-Arsuz tarafına gidin hocam,büyük ihtimalle bir çok antepliylede karşılaşırsınız orda,genelde antepliler arsuzdan yazlık alır.Antep-iskenderun arasındada yol tamamiyle otoban olduğu için yolculuğunuzda rahat olur.

• Cevaplar için tesekkur ederim.Mersin de Kızkalesi mevkii çok güzel daha önce oraya gitmiştim.Ama buradan çok uzun tahmini 400 küsür km.
    İskenderun a da daha önce gittim yanlış hatırlamıyorsam kaba ağaç diye bir yerdi orası da güzeldi.
    Ama benim asıl sorduğum daha berilerde mesela Erzin Dörtyol oralarda yok mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrullahberat46 -- 25 Temmuz 2014; 10:31:48 >
  • Mesela Erzin'de olsa belki orada içmelere de uğrama şansımız olur.
  • quote:

Mesela Erzin'de olsa belki orada içmelere de uğrama şansımız olur.
    iskenderun, erzin, yumurtalık ben bu 3 yerin de ne denizini nede tiplerini sevmiyorum, mersin en mantıklı yer.
    dörtyol'da vakti zamanında botaş'ın sahilinde girmiştim denize, metrekareye 20 kg yosun düşüyordur kesin.
  • Yumurtalığa git üstat. Ceyhandan yaklaşık 60 km.

Gidecek olursan ben sana nereye gitmen gerektiğini söylerim.
  • antepten otobana girip cesmeliden cikiyorsunuz. daha sonra kiyi boyunca erdemli kizkalesi Susanoğlu caniniz nerede isterse orada duruyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Levent.

antepten otobana girip cesmeliden cikiyorsunuz. daha sonra kiyi boyunca erdemli kizkalesi Susanoğlu caniniz nerede isterse orada duruyorsunuz.
    baraj golunde giriliyorsa oraya gidebilirsin.. yoksa netten harita acip en yakın yerin iskenderun oldugunu gorebilirsiniz.
  • İskenderun arsuz en yakin yer size ama arsuzda denize girmek istersen ücretli plaj var başka girecek yer var.
  • Bir erzinli olarak diğer antepliler gibi erzine gelmenizi tavsiye etmem deniz çok pis ve pek de sahil olayı yok günübirlikte fazla güzel olmaz bence apartlar var onlardan tutun 1 2 günlüğüne, rahat rahat tatilinizi yaparsınız mersin taraflarında
  • İskenderun -karaağaç. Ben de şu an antepteyim yaz okulu sağolsun. En yakın yer İskenderun, 200 km full otoban. Karaağaçta Arsuza gibi para vermenize gerekte yok. Ancak karaağaç plajı yaşlı kumsal pek yok. Fakat para vermeden denize gireceğiniz çok kumsal var karaağaç boyunca bir sürü site var zaten yol üstünde.
  • zotacing kullanıcısına yanıt
    Orası öyle bir de çıkıp yıkanmayıp güneşe çıkarsan derinin yüzüldüğünü hissedersin.

Mersin Erdemli sağ olsun öğretti bize
  • quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Orası öyle bir de çıkıp yıkanmayıp güneşe çıkarsan derinin yüzüldüğünü hissedersin.

Mersin Erdemli sağ olsun öğretti bize
    mersin kız kalesi mevkisinde akkum var, ben denize girmeyi sevmem ama ona rağmen orada sık sık denize girmişliğim var
  • Çok teşekkür ederim arkadaşlar.
    Çok güzel yerler tavsiye edilmiş bunların bir kısmına daha önceden gitme imkânım da oldu.
    Yalnız tekrar yazayım ben buraya en yakın ve uygun yeri arıyorum. Mesela Erzin,payas,dörtyol buralar bize çok yakın.
  • Bayramın ikinci günü sabah namazı buradan çıkacağım.Akşam eve geri döneceğim.
  • quote:

Bayramın ikinci günü sabah namazı buradan çıkacağım.Akşam eve geri döneceğim.

Aynı gün aynı saatlerde yola çıkıcaz antepten :) Bende arsuza dayımın kampına gidicem bütün aile orda akşamı geri dönmeyi planlıyorum ama kal diye ısrar ediyorlar bakıcaz duruma...

Geçen yıl günü birlik yumurtalığa gitmiştim en yakın orası sanırım....
  • Hayırlısı bakalım o güne kadar bir yer buluruz inşallah.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.