Şimdi Ara

General Mobile Discovery 2 lanse edildi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
2
Favori
8.176
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• General Mobile Discovery 2 lanse edildi

General Mobile'nin geniş kitleler tarafından sevilmesini sağlayan orta seviye Discovery akıllı telefonunun devam modeli merakla beklenmekteydi. Firma dün bir basın toplantısı ile Discovery 2 modelini resmen lanse etti.

Discovery 2 modelinde 5 inçlik Full HD IPS ekran bizi karşılıyor. Ekran Gorilla Glass 3 ile sağlamlaştırılmış. Modele gücünü ise 2GHz saat hızında çalışan Cortex-A7 tabanlı 8 çekirdekli MT6592T yongaseti veriyor. Yongasetinde Mali-T450 grafik birimi mevcut. Casper VIA V8 modelindeki yongasetini kullanan Discovery 2'nin yine özellikle Full HD çözünürlükteki oyunlarda beklenen performansı veremeyeceğini söyleyebiliriz.

2GB RAM ile desteklenen sistemde 16GB depolama kapasitesi yer alıyor. 2500mAh gücündeki pilden enerjisini alan cihaz 13MP çözünürlükte arka kamera ve 5MP çözünürlükte ön kamera ile geliyor. 

Cihazın tasarım açısından biraz Galaxy S5'e benzediğini söylemek mümkün. Cihazın çerçeve kısmı ise alüminyumdan imal edilmiş. Discovery 2 888TL fiyat etiketi ile gelecek ay raflara çıkmış olacak. 

• Galaxy S5'in kopyası olmuş resmen. Yalnız özellikleri ve fiyatı gayet iyi. Fiyat performans kralı olur gibi duruyo.

• Arka kısmı bildiğiniz Samsung çakması olmuş... Biraz daha uygun fiyattan girse mantıklı olabilirdi ama, 900 Lira için değermi değmezmi tartışılır...

• GM ile DH'nin arası açılmış sanırım... Bu defa lansman videosu gelmedi, haberi de diğer sitelerden sonra girdi. Yorum kısmında da oyun performansına atıfta bulunulup eleştirilmiş.
  • Saf android olsaydı daha iyi olurdu sanki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben mi yanlış hatırlıyorum yoksa ilk lanse edildiğinde ekran HD işlemci de 1.7 GHz Snapdragon 400 müydü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CHLDMD -- 25 Temmuz 2014; 4:59:37 >
  • Özellikleri iyi görünüyor.

Fiyatı az aşağı çekseler.

Düzenleme:Arka kapak çıkmıyormuş.

Hafıza kartı girişide yok sanırım.

Başka bir sitede 4 dakikalık ön inceleme yapmışlar.

Dh ve gmd nin Araları açılmış diye bir yorum vardı doğru sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-563091384 -- 25 Temmuz 2014; 5:09:34 >
  • http://www.pandawill.com/flying-s5-smartphone-android-44-50-inch-fhd-screen-2gb-16gb-mtk6592-otg-3g-p89300.html

suna bakınca fıyat yuksek geldı acıkcası
    ılk tanıtılan ozellıkler olsaydı fıyatta 700 e gelseydı belkı moto g alternatıfı olablırdı

• Gm kendi kendini bitiriyor böylelikle.

• bundan önce bi röportajda snapdragon 400 ün hızlandırılmış versiyonunu kullanacağız yani snapdragon 600 gibi olacak kullanıcılarımız küçümsemesin diyordu... şmdi full hd ve mtk 6592 olmuş.. ilginç :)

• Casper 1.200 lira fiyat cekmisti telefona
    Bakalim fiyatta indirime gidecekler mi ?

• ekran full HD değil de 720 p olsaydı 150 lira daha ucuz olsaydı gözü kapalı alınabilir bi cihaz olurdu

• quote:

Orijinalden alıntı: rtsbora

GM ile DH'nin arası açılmış sanırım... Bu defa lansman videosu gelmedi, haberi de diğer sitelerden sonra girdi. Yorum kısmında da oyun performansına atıfta bulunulup eleştirilmiş.

O kadar eleştirilirse olacağı buydu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryzboy43

http://www.pandawill.com/flying-s5-smartphone-android-44-50-inch-fhd-screen-2gb-16gb-mtk6592-otg-3g-p89300.html

ılk tanıtılan ozellıkler olsaydı fıyatta 700 e gelseydı belkı moto g alternatıfı olablırdı

lınktekı tel mt6592 işlemcı var GM2 de mt6592t olarak belırtılmıs fark varmıdır bılmıyorum ama arka kapak harıç alcatel idol x+'ın aynısı telefon

• Flagship i Amiral gemisi diye çevirenler, Lanse edildi yerine neden Tanıtıldı kelimesini kullanmaz?

• cidden 720p ekranı olsa fiyat daha uygun, performans daha yüksek olurdu
  • 700-800 arası olsaydı alacaktım. 888 pahalı değil mi ?
  • ben genel olarak beğendim ama keşke arka kapak tasarımı farklı olsaymış da çin malı,kore malı s5 gibi durmasaymış.

• Lanse ne be

• quote:

Orijinalden alıntı: bugrabugra001

quote:

Orijinalden alıntı: cryzboy43

http://www.pandawill.com/flying-s5-smartphone-android-44-50-inch-fhd-screen-2gb-16gb-mtk6592-otg-3g-p89300.html

lınktekı tel mt6592 işlemcı var GM2 de mt6592t olarak belırtılmıs fark varmıdır bılmıyorum ama arka kapak harıç alcatel idol x+'ın aynısı telefon

6589 ıle 6589t arası fark neyse 6592 ıle 6592t arası fark o (0.3 ghz hız asırtma)

alcatel konusundada bı arka kapagı deyıstırmısler gırıs cıkıs ve tus yerlerı bırebır aynı gıbı ıyı yakalamıssın

kagıt uzerınde eksıklerı var ve fıyatta uyugun deyıl bence gmd kadar talep olmaz

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.