Şimdi Ara

Xperia Z3'den yeni görseller internete sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
1.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Xperia Z3'den yeni görseller internete sızdırıldı

Sony'nin yılın ikinci altı ayı için hazırladığı Xperia Z3 amiral gemi modelinin muhtemel tanıtımına doğru geri sayım devam ederken, cihazın görselleri ve bilgileri de internete sızmaya başladı. 

Evleaks tarafından sızdırılan görseller ve bilgiler gerek tasarım gerekse de donanım olarak Xperia Z3'ün aslında Xperia Z2'den pek farkı olmadığını ortaya koyuyor. Farklı olarak ekran boyutu 5.15 inçe indirgenmiş ve kasa biraz daha incelmiş.

Modelin iddia edilen özellikleri arasında 2.4GHz saat hızında çalışan Snapdragon 801 yongaseti, 3GB RAM, 16GB depolama kapasitesi, 20.7MP çözünürlükte arka kamera, Android 4.4.4 işletim sistemi sayılıyor. Model 7mm kalınlığa sahip. 

Genelde Evleaks sızıntıları doğru olduğu için birbirinden pek de farkı olmayan Xperia Z2 ve Xperia Z3 modellerinin aynı yıl amiral gemi modeli olarak piyasaya sürüldüğüne şahit olacağız. Sony'nin bu strateji ile ne amaçladığı bilinmiyor ancak tüketici tarafında eleştiri alacağı ortada.  

Xperia Z3'den yeni görseller internete sızdırıldı

Kaynak:http://www.phonearena.com/news/New-photos-of-Sony-Xperia-Z3-leak-revealing-thin-7mm-profile_id58589

• Ekranın altı ve üstündeki siyah çerçeveleri biraz inceltseler bari...
  • Xperia Z3 diye Z2'nin resmini gösterseler bir fark olmayacak. Üstelik işlemcisi diğer markaların ürünlerine göre geride kalacak gibi.

Geçen seneki gibi hayal kırıklığı olacak ne yazıkki.

Bana kalırsa note 4 hepsini ezecek.

• Z3 S805 ile çıkarsa S5 ve G3 yolunda gitmesi çok normal. Aynı isimde satmaması da önemli bir detay bence.

S5 ile G3 ün bile S805 versiyonu çıkmışken Z3 801 ile gelmesi neredeyse imkansız.

• aynı tasarımla kaç yıl oldu acaba, şu çerçeveleri bitirseler 10 numara olacak
  • çok şaşırtıcı
  • İddia edilen özelliklerin Z2 den ne farkı var acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Iyi sallamışlar, başta editör olmak üzere herkes de sazan gibi atlamış bu saçma habere.

• Model numarası olarak Galaxy S5 'i veya iPhone 6'yı yakalamak istiyorlar galiba, yani S9 ve Z9 aynı yıl çıktığında onlar da yıllık döngüye geri dönerler...

• Z2 ile z3 incelemesini yan yana yaparsınız artık

• Şu telefonun tek eksiği kalın çerçeveleri, LG gibi çerçeve yapsa açık ara dünyanın en iyi telefonu olur

• Sony Mobile'de bi sıkıntı var ama çözemedim

• Sony Z3X diyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • z3 çıksın ki z2 ucuzlasın. Zaten bir fark yok. 64-bit iyice oturana kadar z2 yeter.
  • z1, z2 ve z3 arasındaki fark ne hala çözemedim
  • Sony xperia z1--2.2 ghz snap.800
    Sony xperia z2--2.3 ghz snap.801
    Sony xperia z3--2.4 ghz snap.801

Yenilikçi ve gelişime önem veren sony yi tebrik etmek lazım!

• Çok büyük farklılıklar beklemiyorum tasarım anlamında.

• "Farklı olarak ekran boyutu 5.15 inçe indirgenmiş ve kasa biraz daha incelmiş."

İşte bu ya. Umarım ekran büyümez diyordum. Umarım büyümez. Kenarlar da incelirse, kesin alırım.

Bir de Snapdragon 801 olarak kalsın , tamam ama ısınma olmasın. Bir de şu 4K video çekerken kapatma sorunu olmazsa çok iyi olur.

Bir de (fazla olmuş olacak ama) şu Sony'nin yeni sensöründen koyarlarsa Lokum gibi cihaz olur. Android "L" ile tabi...

Umarım ekran çözünürlüğü FullHD olur. Artmasın da...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverClocK1ng -- 25 Temmuz 2014; 11:02:59 >
  • Samsungun politikasını çalınmış.
  • Ne bu şimdi şaka mı

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.