Şimdi Ara

Yardım arkadaşlar ACİLLL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bi internet sitesinden west serverinde rp kodu aldım kod elimde fakat kodu yazdım hata verdi sonra araştırdım rp satın al yerinde riot pin denen bi yer varmış oraya yazacakmışız ama bende riot pin yazabileceğim bi yer yok lütfen yardım cok acil türkiye serverine geçmem lazım pişman oldum. Acil yardım
     Yardım arkadaşlar ACİLLL

• Hiç denemedim ama ödeme methodlarının altında prepaid card var oradan dene bakalım olacak mı. oraya yazabilirsin kodunu. internet+ yazan yerin hemen altında.
  • Sol tarafta olması lazım onlardan biridir

Acele etmene de gerek yok kodun süresi geçmez rahat ol
  • KILLER TIRED kullanıcısına yanıt
    Malesef denedim hepsini olmadı hatalar felan verdi aldıgım sitenin canlı desteğinden yardım isteyeceğim yinede yardımların için teşekkür ederim :)
  • Kod süresinden korkmuyorum weste geçmek pişmanlıkmış bunu anladım silver 1 başlattı şuan silver 3 nedense afk bilerek feedlemek herkangi bir şey olmuyor bu konudan iyi ama pek iyi oynadıkları söylenemez o yüzden istemiyorum teşekkürler yardımın için
  • sağ tarafta aşşa indirme butonu var ordan aşşa indir en altta :D
  • aşşağı indir o sağdaki ayracı görürsün
  • aşşağıda indirdim sağda ne var anlamıyorum pek anladığım söylenemez göremiyorum :) Büyük ihtimal sorun bariz bende ama hala çözemedim teşekkür ederim :D
     Yardım arkadaşlar ACİLLL
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alperennsaglam

Kod süresinden korkmuyorum weste geçmek pişmanlıkmış bunu anladım silver 1 başlattı şuan silver 3 nedense afk bilerek feedlemek herkangi bir şey olmuyor bu konudan iyi ama pek iyi oynadıkları söylenemez o yüzden istemiyorum teşekkürler yardımın için

weste geçmek pişmanlık mı? Lig düştün diyemi?
  • girmiyor kullanıcısına yanıt
    hayır belki ligim düşük diye bana böyle gelmiş olabilir zaten bu benim düşüncem oyunda afk bilerek feedleme troll yok olsada cok daha az fakat oyun bilgisi olarak biraz geriler yani bana öyle geldi öndeyken oyun satmalar felan herneyse belkide ligim düşük diye bana öyle geldi hala yardım istiyorum :D
  • hocam buldum u-kash ı seçicekmişsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozitime -- 25 Temmuz 2014; 8:16:28 >
  • ozitime O kullanıcısına yanıt
    sakin ol böyle yapacaksan yardım etmesende olur emin ol hepsini denedim biri kod almıssın hesabına geçirmek için dener hertürlü şeyi emin ol
  • quote:

sakin ol böyle yapacaksan yardım etmesende olur emin ol hepsini denedim biri kod almıssın hesabına geçirmek için dener hertürlü şeyi emin ol

ne dedim ki şimdi
    kusura bakma o u kash yazdığın ********* bu şekilde görünüyordu bi an o kadar yardımdan sonra yapamayınca küfür etmek istedin sandım cok teşekkür ederim deneyim kusura bakma bende onu öyle gördüm :D
  • quote:

kusura bakma o u kash yazdığın ********* bu şekilde görünüyordu bi an o kadar yardımdan sonra yapamayınca küfür etmek istedin sandım cok teşekkür ederim deneyim kusura bakma bende onu öyle gördüm :D

önemli değil ben de farkettim düzelttim sonradan
    teşekkürler yardımlarınız için bu ara tekrar özür dilerim denedim olmadı aldıgım sitenin canlı desteğine verrim hesabımı onlar yapar bi yerde okmustum onun gibi yapabilirim
  • quote:

teşekkürler yardımlarınız için bu ara tekrar özür dilerim denedim olmadı aldıgım sitenin canlı desteğine verrim hesabımı onlar yapar bi yerde okmustum onun gibi yapabilirim

hangi siteden aldınız ona göre bi bakabilirim belki
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.