Şimdi Ara

FEYENOORD-BEŞİKTAŞ İLK MAÇI DİGİTÜRK'TE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
222
Cevap
3
Favori
8.459
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    SON DAKİKA! Şampiyonlar Ligi: Feyenoord - Beşiktaş ilk maçı Digiturk Salon 3'den yayınlanacak.

Spor Ekranı ‏@tvdesporekrani 5 dk.
    BİLGİ | Karşılaşmanın ücret karşılığı tek maç izle-öde sistemi ile yayınlanması bekleniyor.

NE DENİR Kİ KAN EMİCİLER YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM 2. MAÇTA D SMART YAYINLAYACAKTI

• Geçen sene Tromsö maçını da Digitürk yayınlamıştı yanlış hatırlamıyorsam ve 25 lira mı ne ödemiştim.Sövmemek elde değil
  • Taarin T kullanıcısına yanıt
    Yahu zaten 2. maç paralı kanalda (D-Smart) ilk maçı nasıl paralı kanal alıyor? Bir maç ücretsiz şekilde yayınlama mecbur değil miydi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taarin

Geçen sene Tromsö maçını da Digitürk yayınlamıştı yanlış hatırlamıyorsam ve 25 lira mı ne ödemiştim.Sövmemek elde değil

Bravo sen odemeye devam et

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezillik yemin ediyorum rezillik. Şu ülkenin zihniyetinden nefret ediyorum Allahınızdan bulun şurada tek maçlık zevkimiz var onunda içine edin inş. Zarar edersiniz. Almasın kimse izlenecekse toplu yerlerde izleyin lütfen.

• quote:

Orijinalden alıntı: Morgan Schneiderlin

Yahu zaten 2. maç paralı kanalda (D-Smart) ilk maçı nasıl paralı kanal alıyor? Bir maç ücretsiz şekilde yayınlama mecbur değil miydi?

https://eksisozluk.com/tromso-besiktas-macini-satin-alan-digiturk-abonesi--3992468?p=1

Aynen 25 liraymış.Dışarıda izlesen 10 lira maç ücreti+birasıydı aynı paraya geliyor.O ücretsiz yayınlama olayını uyduruyorlar kitabına bi şekilde

• saçmalık.

bu sene değişti mi bilmiyorum ama salı günü maçları her türlü starda yada ntvde olur. Eğer değiştiyse gitti salı günü şampiyonlar ligide
  • Zenginim ama almayacagım kahveye giderim.

• 25 lira olursa almamda daha ucuz olursa belki alirim

• Bunlarda nerede yayınlayacaklarını şaşırdılar.

Ben artık takip edemiyorum.Hangi dekoderi takacağımızı şaşırdık
  • İşin başında dünyanın en saçma insanını oturtur ve kukla niyetine kullandırırsan bunlar az bile. Daha neler neler görürsünüz. Adamların tek bildiği bizi soymak. Seyir zevki müşteriyi mağdur etmeme falan hak getire.
  • Parası olanda almasın arkadaşlar.şampiyonlar ligi maçı nede olsa sopcast olur mutlaka izleriz bir şekilde bulan benide görsün

• kaçak yayına devam beyler...
  • Ulan eskiden ne güzel starda kanal d de izlerdik bu ne arkadaş illaha para mı vericez
  • bizim mesai başlıyor.
  • Tatile gidiyorum yayın bedava diye ne güzel izlerim diyordum ki bunu görene kadar...İnşallah zarar edersiniz.Şimdi ara dur nerede izleyecem diye
  • Şampiyonlar Ligi yayınlama hakları Türkiyede Doğan Yayın Grubunun değil miydi ?
    Zaten internetten maç izlemek artık eskisi gibi değil. Gayet kaliteli birkaç site buldum bütün maçları sıfır donma ve orta düzey görüntü ile izledim. İsteyene maç günü pm atarım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kara_Kartal1903

Şampiyonlar Ligi yayınlama hakları Türkiyede Doğan Yayın Grubunun değil miydi ?
    Zaten internetten maç izlemek artık eskisi gibi değil. Gayet kaliteli birkaç site buldum bütün maçları sıfır donma ve orta düzey görüntü ile izledim. İsteyene maç günü pm atarım

bana şimdi pm atar mısın şimdiden hazırlayayım ben onu da sonra vakit olmuyor
  • Bizde bekliyoruz Star-NTV yayinlar diye

• UEFA Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu 1. Maç: 30 Temmuz Çarşamba / 21:00 Feyenoord - BEŞİKTAŞ
    ( NTV SPOR ) şifresiz

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.