Şimdi Ara

Nerede kalmıştık-Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- XİAOMİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
32
Favori
21.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sonunda orijinal harici batarya ulaşıldı. Gümrükten alındı. Satışa çıktı.

Harici bataryalarda "Pass Through" özelliği çalışıyor. İçi açıldı lg piller mevcut. Kısacası ürünler orijinal. Geçen sefer ki alışverişlerde yaşanan sorunlardan ders çıkarıldı. Kimse mağdur edilmedi. Konuyu takip edenler her ayrıntıyı bilmektedir.

Chatin_62 üyeye inceleme ve ürün bilgileri için tesekkur ederim. Arkadaş dükkana gelmiş parasi ile harici bataryaları almis ve kendi imkanları ile video çekmiştir.

"Powerbank'ler kendi kendine açılıp kapanıyorlar. Telefon, tablet v.s. herhangi bir cihazı bağladığınızda da kendisi otomatik olarak uyanıyor. Ama şarjı ne kadar diye cihaz bağlamanın bir anlamı olmadığı için power tuşu konulmuş. Güç tuşu sadece ne kadar şarjı kalmış ona bakmak amacıyla cihazı uyandırmak için kullanılıyor yani. "

http://www.youtube.com/watch?v=409Sd-SueCA

Xioami 10400mah 69 lira --http://www.sanalpazar.com/Xiaomi-10400mah-Tasinabilir-Sarj-Aletii__isp24884651

Xiaomi 5200mah 45 lira -- http://www.sanalpazar.com/Xiaomi-5200mah-Tasinabilir-Sarj-Aletii__isp24883128

Remax 3200mah 25 lira -- http://www.sanalpazar.com/Remax-3200mah-Powerbank-Tasinabilir-Sarj-Aletii__isp23913942

Firma : Samtel Digital - Mahmut Araz
    Adres : TAHTAKALE MAH. HASIRCILAR CAD. HASIRCILAR İŞ MERKEZİ NO: 701 EMİNÖNÜ İSTANBUL / Fatih
    Tel : 0212 512 62 17

Nerede kalmıştık-Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- XİAOMİ Nerede kalmıştık-Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- XİAOMİ Nerede kalmıştık-Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- XİAOMİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enesaydin00 -- 11 Ağustos 2014; 23:28:33 >

• 10400mah. için :
    23 dolardan yurtdışından alıp (23*2,10:48TL)
    kargo beklemektense
    (5,5 da kargo ile)

26-27 TL fazla verip hemen almak...düşünülebilir.
    en azından sıkıntı olması halinde kolaydan irtibata geçilebilecek biri olur.
  • hani satıcı siz değildiniz???

üstüne bir de kimseyi mağdur etmedik diyorsunuz sanalpazardan ilk alanlardan birisi dünyadan haberi olmayan garibim orjinal diye yorum yapmış bu vatandaşa gönderdiğinizi iade almış olsanız yorum sanalpazardan silinirdi?
    https://store.donanimhaber.com/57/6c/f6/576cf601457caafd0bf5a52bac47e2e7.png

not: yanlış anlaşılmasın düşman filan değilim sadece önceki konuda hem orjinal diye ısrar etmeniz hem de satıcı ben değilim demenize takıldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 25 Temmuz 2014; 1:01:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Turqie

10400mah. için :
    23 dolardan yurtdışından alıp (23*2,10:48TL)
    kargo beklemektense
    (5,5 da kargo ile)

26-27 TL fazla verip hemen almak...düşünülebilir.
    en azından sıkıntı olması halinde kolaydan irtibata geçilebilecek biri olur.

dealextreme xiaomi için indirim kodu var (diğer konuda yazıyor) 21.5 dolara düşüyor fiyat
  • ben aldım orjinal bu sefer inşallah

Bu pass through neydi acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rcmf1907 -- 25 Temmuz 2014; 0:46:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

hani satıcı siz değildiniz???

üstüne bir de kimseyi mağdur etmedik diyorsunuz sanalpazardan ilk alanlardan birisi dünyadan haberi olmayan garibim orjinal diye yorum yapmış bu vatandaşa gönderdiğinizi iade almış olsanız yorum sanalpazardan silinirdi?

Bu arkadaşın sorunu çözüldü. Ekran görüntüsü paylaşacağım. kaybolmayın hocam
  • artık dealextreme'den orjinal 10400 ürün 45 tl, 5400 ise 35 tl gibi bir ücrete kargo ücretsiz alınabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marine-gear

hani satıcı siz değildiniz???

not: yanlış anlaşılmasın düşman filan değilim sadece önceki konuda hem orjinal diye ısrar etmeniz hem de satıcı ben değilim demenize takıldım.

Hocam şimdi ne diyeceksiniz. Yargısınız infaz yapıyorsunuz. Durum ortada. Keşke özelden sorsaydınız da anlatsaydım. Daha önceden dedğim gibi 50-100 lira için ahiret yakılmaz
     Nerede kalmıştık-Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- XİAOMİ Nerede kalmıştık-Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- XİAOMİ Nerede kalmıştık-Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- XİAOMİ Nerede kalmıştık-Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- XİAOMİ Nerede kalmıştık-Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- XİAOMİ Nerede kalmıştık-Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- XİAOMİ

• enesaydin00 E kullanıcısına yanıt
    benim takıldığım nokta alan kişiler size mesaj atmasa siz dönüş yapmıyorsunuz diye düşündüm? yanıldıysam özür dilerim (burada da alıcı size dönüş yapınca sahte olduğunu öğrenmiş)

neyse daha fazla uzatmanın anlamı yok size hayırlı işler.

şunu da belirteyim gördüğüm kadarıyla size dönüş yapıp istek-şikayette bulunan kimseyi mağdur etmemeye çalışıyorsunuz bu konuda tebrik ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marine-gear -- 25 Temmuz 2014; 1:07:03 >
    Yanılmıyorsam 3. Konunuz ve kimseyi madur etmeden, yalan söylemeden satış yapıyorsunuz Türkiye'ye gelir gelmez ihtiyaç fazlası olmasına rağmen en az 1 ürününüzü alacağım kendi adıma teşekkür ediyorum dürüstlüğünüz için.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    n11 ilan açsanız çok makbule geçer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • b,u urun ne işe yarıyor acaba?
  • Rezerv

Hocam N11 le ilgili bir gelişme yok mu? Yanlış hatırlamıyorsam komisyon konusunda anlaşma yapmıştınız ama henüz N11 de satışınız yok görünüyor. Yakın bir zaman da olma ihtimali var mı?
  • Güzell

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ezginingünlüğü -- 25 Temmuz 2014; 1:49:01 >
  • Aynı karede olduğu bi iki resim var ama mümkünse 5200 ve 10400lüğü bilinen telefonlarla (discovery iphone s4 vs.) yan yana değişik açılardan çekilmiş resimleri ekleme şansı olabilirmi
    Remax almıştım ama kardeşime verip kendime bunlardan almak istiyorum
    5400 yeterli olur sanırım ama cepte telle beraber rahat taşınabilmesi önemli benim için

• 3200 lük discovery kacsefer doldurur.
  • arkadaşın dediği gibi böyle satıcıya can kurban. Fake olanları satıyormusunuz acaba
  • Hocam 10400 kaç gr acaba cepte taşınır mı ona göre 5400 alalım ağır ise

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • diğer orjinal sanıp getirtdiğiniz ürünler ne oldu hocam
    umarım cok zarara ugramadan halletmişsinizdir
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.