Şimdi Ara

Nerede kalmıştık-Toptancıları aradan çıkartık. Direkt Çinden İthal-- XİAOMİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
373
Cevap
32
Favori
21.648
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam adam neden banlandı biri açıklasın da biz de bilelim....
  • Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. (Hz. Muhammed s.a.v.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi istanbulsm -- 25 Temmuz 2014; 17:44:13 >
  • chatin_62 kullanıcısına yanıt
    Kocaballı yada Powerstorm'a sorabilirsiniz...

Fakat bu kullanıcı sürekli savunup Sanalpazar ilanının reklamını yapmanız gözden kaçmıyor...
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • garibim satıcı ya şamar oğlanına döndü sürekli ban yiyo
    sebebini bilmiyorum ama eğer dürüst satıcıysa ki yazdıklarından bugüne kadar incelediklerimden itimatım yüksek ve ip olayından ban yiyorsa yada başka benim için önemsiz belki sizin için önemlidir sebepten ban yiyorsa gerçekten yazık olmuş bu konuda da anlayışlı olmalı bence forum yönetimi
  • quote:

Orijinalden alıntı: majesty nazgul

chatin bey, tanımadığınızı söylediğiniz bu iki üye için sadece siz bu kadar canhıraş savunma yapıyorsunuz, nedenini öğrenebilir miyiz?

Merak etmeyin, yarın inşaallah tanışacağım. Siz de bol bol hani tanımıyordunuz yalancı diye atıp tutarsınız.
    Bu arada ben de size şunu sorsam ve cevap alsam nasıl olur?
    Peki siz niçin bu adamlara iftiralar atıp karalamaya çalışıyorsunuz?

quote:

Orijinalden alıntı: _KayseriSpor

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. (Hz. Muhammed s.a.v.)

Bunu birçok arkadaşın okuması gerek ama görürler mi bilemem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 25 Temmuz 2014; 19:14:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DENIZCISERKAN

Fakat bu kullanıcı sürekli savunup Sanalpazar ilanının reklamını yapmanız gözden kaçmıyor...

Bu kişileri niçin savunduğumu size yazmıştım. İsterseniz söyleyin tekrar yazayım.
    Reklam yapmak olayını anlamadım biraz daha açarmısınız? Çünkü anladığım şey çok saçma. Sıcak fırsatlar diye bir bölüm açıp herkesin bu fırsatlardan faydalanmasını sağlamaya çalıyorsunuz, sonra da bu fırsatların dile getirilmesinden, paylaşımından rahatsız oluyorsunuz? Bu nasıl oluyor? Diğer binlerce konuda yapılan şey nedir, benim yaptığım şey nedir? Lütfen buna bir açıklık getirin.

• Xiaomi kadar fake ' i olan başka bir power bank yok ...

Distrübitörüz diyen firmalara bile fake'ini satıyor adamlar artık :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Golden Gate -- 25 Temmuz 2014; 19:20:03 >
  • Arkadasla sanalpazardan alisverisimz oldu . Banlanmasinin sebebi olarak bu mesaji yazdi

Forumda ceza almamın sebebi de farklı bir konu vardı xiaomi yurdışından diye. Türkiyede ben satışı çıkarcam akşam dediğim için reklam oluyormuş o yüzden ceza vermişler

• quote:

Orijinalden alıntı: maremkurt

Arkadasla sanalpazardan alisverisimz oldu . Banlanmasinin sebebi olarak bu mesaji yazdi

Forumda ceza almamın sebebi de farklı bir konu vardı xiaomi yurdışından diye. Türkiyede ben satışı çıkarcam akşam dediğim için reklam oluyormuş o yüzden ceza vermişler

Vaaay demek sizin de satıcıyla bir bağınız var. Gelip burada reklamını yapıyorsunuz?

Haydi arkadaşlar vurun abalıya!

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Forumda yüzlerce sıcak fırsat var ama başkasını böylesine canla başla savunduğunuzu görmedim.
    Ama varsa da görmemişsem benin hatam...

Reklam yapmak olayınıda gayet açık bir şekilde yazdım, anlamamazlıktan gelmeyin lütfen...
    Rahatsız olmuyorum bundan, yaptığınızı dile getiriyom sadece.

Bir kişinin ilanında başka bi kullanıcının sitesini verip müşteri yönlendirmeye "ilanı baltalamak" denir genelde...

Ki dediğim gibi arkadaşı savunmayı geçip reklamını da yapıyorsunuz.
    Bunu da hiçbir çıkarınız olmadan çok dostane bir şekilde yapıyorsanız tebrik ederim sizi...

Neyse konu gitgide dağılıyor, bu son mesajımdır.
    Sormak istediğiniz birşey olursa PM ile bana ulaşırsınız.

İyi forumlar,
  • Takip

• 5 gün ceza ağır kaçmış. Küfür yok hakaret yok... Uyarı bile yetermiş.

• Arkadastan sanalpazar vasitasiyla aldigim ve sahte cikan xiaomi bataryanin yerine orijinali gonderecegini taahhut etmesi olumlu bir davranis. Adresimi satici arkadasa verdim. Beklemedeyim.

Fake xiaomi cihaz 6 Gun dayanamadi. Su an bitik durumda. Orijinal cihaz gonderildiginde sahtenin icini acip resimlerini paylasabilirim

• Beyler discovery için sorunsuz kullanabilmek içinkkaçlık almalıyım

• quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: hanos

Satıcı ile irtibat kurup buradaki insanları bilgilendirmek yine size kaldı :)

Birileri cebini dolduramayınca böyle oluyor sanırım :)

Elimden geldiğince herkesin faydalanması için çalışıyorum. Bu fırsatlar her zaman ele geçmiyor. Görülüyor işte herşey ortada. Hepsiburada, Hızlıal gibi siteler 120 TL'den satıyor. Niye 50 TL fazla vereyim ki?
    Satıcının mağduriyeti de apaçık ortada. Alışveriş yapan kişilerin yorumları da ortada. Satıcının müşteriye yaklaşımı da ortada. Sadece satın almayan kişilerin, çekemeyenlerin, orada burada 90-100 TL'lerden satanların karalamaları var.
    Hayır bir de şunu anlayamıyorum. Satıcı ile sanal pazar üzerinden bir sürü konuşmuşsunuz, satıcı müşterinin isteklerini karşılamak için elinden ne gelirse yapmış hatta gümrük problemleri yüzünden yetişememe durumu olduğu için konsinye yani emanet olarak bir powerbank gönderebileceğini bile söylemiş, böyle olduğu halde satıcı ortadan kayboldu, ulaşılamıyor diye iftira atmak ta nedir? Satıcı banlanmış nasıl buradan cevap yazsın size? Diyorum ki adamın yeri-yurdu belli. 16 tane kıçı kırık powerbank için üstelik Tahtakale'de bulunan dükkanını mı kapatıp kaçacak? 10 yaşında bir çocuğa bu mesajları okutup bunların hangisi iyi adam hangisi kötü adam deseniz size söyler.

quote:

Orijinalden alıntı: ertanboyer

Hocam 10400luk açk mü ağır cepte taşınır mi acaba

250gr diye hatırlıyorum. Ben bir de silikon kılıf almıştım ve bu kılıf kemere takılıyor. Böyle bir çözüm de var. Youtube kanalımda videolar var. Oradan görebilirsiniz. Youtube'ta chatin_62 yazın kanalım geliyor.

Yeni hesap açmasınlar, irtibatı birinin aracılığı ile kursunlar da yine çift hesap olayına dönmesin olay.

Forumda ne dolandırıcılar dönüyor, bilinen kişiler olmasına rağmen kanıt aranıyor. Bu kişilere biraz kolay ceza veriliyor sanki.

nerede bir iftiramı ya da karalamamı gördüyseniz gösterin. iftira atmak bu kadar kolay olmamalı. durumunuzu açıklayamadığınız gibi muhatabınızı uydurma iddialarla (ki bu iftiradır) suçlamanız gözden kaçmadı.
  • quote:

Sizin duyarlı bir yönetici olduğunuzu özelden biliyorum, onu tartışmam bile. Ama yazdığınız mesaj (kırmızı renkli kelimenin ne anlama geldiğini siz benden iyi bilirsiniz) ve görüntü çok tezat olmuş... Sanki "DH Sanalpazar'ın reklamını yapabilir, başkası yapınca şüphe uyandırır" tarzı bir görüntü oluşmuş...

• quote:

Orijinalden alıntı: _KayseriSpor

Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır. (Hz. Muhammed s.a.v.)

+1. Sanırım bu cümle bütün olanları açıklamaya yetiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deve Katili -- 25 Temmuz 2014; 21:53:57 >
  • quote:

Forumda yüzlerce sıcak fırsat var ama başkasını böylesine canla başla savunduğunuzu görmedim.
    Ama varsa da görmemişsem benin hatam...

Reklam yapmak olayınıda gayet açık bir şekilde yazdım, anlamamazlıktan gelmeyin lütfen...
    Rahatsız olmuyorum bundan, yaptığınızı dile getiriyom sadece.

Bir kişinin ilanında başka bi kullanıcının sitesini verip müşteri yönlendirmeye "ilanı baltalamak" denir genelde...

Ki dediğim gibi arkadaşı savunmayı geçip reklamını da yapıyorsunuz.
    Bunu da hiçbir çıkarınız olmadan çok dostane bir şekilde yapıyorsanız tebrik ederim sizi...

Neyse konu gitgide dağılıyor, bu son mesajımdır.
    Sormak istediğiniz birşey olursa PM ile bana ulaşırsınız.

İyi forumlar,

Evet hiçbir çıkarımız olmadan savunuyoruz. Adam bize müthiş bir ürün sattı (ilk satılan remax) ve neredeyse yurtdışından gelir mi gelmez mi diye emin olamadan alacağımız paraya. Bu bile adama yapılan ahlaksızlığı (ki herkes çok iyi biliyor bunların ne gibi ahlaksızlıklar olduğunu) karşılıksız savunmamız için yeterli bir sebep. Tabi bu çıkar olmadan savunma işini bazı dini imanı para olmuş kişiler anlayamaz. (Sözüm meclisten dışarı olmakla beraber isteyen istediği şekilde üzerine alınmakta özgürdür)

• Şu adamı banlamayın habire yav, ne zaman ürün almaya niyetlensem satıcı bir şekilde engelleniyor.Amacın ne DH ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.