Şimdi Ara

2 günüm var.Acil (NOTE 3-S5) fikirlerinizi bekliyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
1
Favori
1.454
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Öncelikle merhaba arkadaşlar.Cumartesiye kadar nasipse telefonumu alacağım.Alacağım telefon için 2 seçenek bulunuyor.Nasipse ya Note 3 yada Galaxy s5 almaya karar verdim. Fiyat bakımından sıkıntım yok.An itibariyle note 3= 1979 lira, S5= 2199 lira. S5in özelliklerinin biraz daha ağır bastığının farkındayım. Açıkcası benim oyum note 3'ten yana.Neden olduğunu bahsedeyim.Oyunlardan başlayayım.
    1-) Aşırı güç gerektiren oyunlarla uğraşacağımı düşünmüyorum.Ufak tefek(Angry birds) oyunlar elbette oynarım.Telefonun gücü,hızı o kadar önemli değil.
    2-) Kamera özellikleri de çok önemli değil,ufak tefek artısı eksiği olabilir çünkü 2 telefon arasında 220 liralık fark var ve ben o farkla fotoğraf makinesi almayı daha mantıklı buluyorum.
    3-)İnternet,navigasyon gibi büyük detaylar gerektiren özellikleri daha çok kullanacağım.
    4-)Açıkcası s5 in ultra güç koruma modu ve su geçirmeme özelliği ilgimi çekti ama şöyle bir durum var.Şarj etme imkanı mutlaka çıkar,sonuçta dağda yaşayan birisi değilim.Ayrıca telefon su geçirsin geçirmesin;yinede insan telefonunu tüm dikkatiyle sudan korumaya çalışır.
    5-)Matematik öğretmeni olduğum için boş vakitlerimde,otobüslerde,parklarda note 3 'ün kalemi sayesinde matematik soruları çözebilirim diye düşünüyorum.Daha önce note 3 ile bir tecrübem olmadı.Bugün bir mağazaya gittiğimizde oradaki görevli telefonun kaleminin çok kullanışlı olmadığını,s5 almam gerektiğini söyledi.Matematik işlemleri dışında oyun oynamak yerine resim çizmeyi de daha olumlu görüyorum.Bir şeyler karalamaktan hoşlanırım.Fotoğrafları düzenlemeyi,efekt işleriyle uğraşmayı severim.Bu gibi kullanım alanlarını göz önünde tutarsanız note 3 ün kalemi ve performansı benim beklentilerimi karşılar mı,karşılamaz mı bir fikrim yok.

Note 3 almak için illa iş adamı mı olmamız lazım?Note 3 alacak para bulmuşken biraz daha ekleme yapıp piyasanın en iyi telefonu olan s5 almamak saçmalık mı olur?Note 3'ün s-pen özelliği göz boyama mıdır yoksa gayet kullanışlı bir özellik midir?
    Şimdilik aklıma gelen şeyler bunlar.Bildiklerinizi paylaşırsanız,bana yol gösterebilirseniz,kafa karışıklığımı giderirseniz bir hayır duamı alırsınız.Şimdiden ilginiz için,bana vakit ayırdığınız için teşekkürler.

• O butceye z2 oneririm.ozellikle s5 e o para verilmez ama yok ben illa samsung alcam dersende note3

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    Hocam,z2 nin batarya çıkaramama özelliği kafamı karıştırdı.S5 alacak olursam z2'yi öneriyorsun sanırım. Bahsettiğim özelliklere bakarsak note 3 mü z2 mi diye sorsam?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmtottroglu

Hocam,z2 nin batarya çıkaramama özelliği kafamı karıştırdı.S5 alacak olursam z2'yi öneriyorsun sanırım. Bahsettiğim özelliklere bakarsak note 3 mü z2 mi diye sorsam?

Ben elimde 3500 e yakin butce olsa z2 alirim,illa sorunuzun net cevabi olsun die note3 dedim.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

Ben elimde 3500 e yakin butce olsa z2 alirim,illa sorunuzun net cevabi olsun die note3 dedim.

O kadar para da veremem.Malum taksit durumu yok,şu an sınırları zorluyorum.Oyunuz note 3'ten yana öyleyse.Eyvallah hocam.Birkaç fikir daha bekleyeyim.
  • Note 3 kullaniyorum gayet memnunum note 3 her türlü ihtiyacınızi karşılayacaktir.

• myxxxxxxxx M kullanıcısına yanıt
    Bende öyle olacağını düşünüyorum ama mağazdaki görevli kaleminin çok kullanışlı olmadığını,s5in günlük hayatta daha kullanışlı olacağını söylediği için kafam karıştı.Açıkcası s5 den daha fazla prim kazanacağı için beni öyle yönlendirdiğini düşünüyorum.Siz note 3 kullanıcısıysanız size güveniyorum.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

quote:

O kadar para da veremem.Malum taksit durumu yok,şu an sınırları zorluyorum.Oyunuz note 3'ten yana öyleyse.Eyvallah hocam.Birkaç fikir daha bekleyeyim.

evet oyum z ye ,ama bu paraya samsung dersen kendım almayacak olsamda senın tercıhın acısından note 3 daha mantıklı ıkısı arasında

• Ikisinden birisi olacaksa Note 3 olsun

Note serisi Galaxy serisinden kalitelidir en azindan

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eheheh s5 satabilmek amacli soylemis. Belji daha fazla prim alacak ondan. Kalemi iyi degil haa ? Buna gulunur :D acaba su piyasada kalemi en iyi ve islevsel sekilde kullanan kac tane cihaz var ? Hocam sirf prim amacli siz alin note 3ü yazin cizin toplayin carpin bolun ve o elemanin dusuncelerini aklinizdan cikarin hocam
    Buyur hocam ss aldim senin icin.
    Ayni ekranda youtube + Dh +iş notu uygulamasi acik daha ne olsun

• Şimdilik s5 'e oy gelmedi.Eyvallah hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Eheheh s5 satabilmek amacli soylemis. Belji daha fazla prim alacak ondan. Kalemi iyi degil haa ? Buna gulunur :D acaba su piyasada kalemi en iyi ve islevsel sekilde kullanan kac tane cihaz var ? Hocam sirf prim amacli siz alin note 3ü yazin cizin toplayin carpin bolun ve o elemanin dusuncelerini aklinizdan cikarin hocam

Hocam,çok mübarek adamsın.Bir cevap için onca atraksiyona girmişsin.İşte bu forumu bu yüzden seviyorum.Herkes işi gücü bırakıyor ve birilerine yardım etme derdine düşüyor.Emeğin hatrına bu oyunu 4 oy gelmiş gibi sayıyorum. :) Eyvallah.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MoRTaLSouL

Eheheh s5 satabilmek amacli soylemis. Belji daha fazla prim alacak ondan. Kalemi iyi degil haa ? Buna gulunur :D acaba su piyasada kalemi en iyi ve islevsel sekilde kullanan kac tane cihaz var ? Hocam sirf prim amacli siz alin note 3ü yazin cizin toplayin carpin bolun ve o elemanin dusuncelerini aklinizdan cikarin hocam

Hocam,çok mübarek adamsın.Bir cevap için onca atraksiyona girmişsin.İşte bu forumu bu yüzden seviyorum.Herkes işi gücü bırakıyor ve birilerine yardım etme derdine düşüyor.Emeğin hatrına bu oyunu 4 oy gelmiş gibi sayıyorum. :) Eyvallah.

Elimden geldiğince yardımcı olmaya calisirim hocam ne demek :) Yaz hocam 4 oldu

• S5 alma batarya sorunu var samsung guncelleme yapiti ama fayda vermiyor tlf lari geri alip baska tlf veriyor 1 hafta once degistirdik

bende note 3 kullaniyorum eger ki buyuklugunden sikayet etmeyeceksen note 3 hepsine tur bindirir.

• ıkısı arasında note 3
  • Kardesim bana kalırsa note 3 daha cok isini gorur Hem note 3 kullanmak icin illa is adami olmaya gerek yok liseli genclerin elinde bile bu telefondan var. Hızlı not alma falan cok iyi kalemi cok isine yarar cizim yapmak cok eglenceli oluyor hem daha uygun fiyatı bence note 3

Samsung'un sadece note serisini severim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Swonz -- 25 Temmuz 2014; 3:51:20 >
  • dark_town kullanıcısına yanıt
    S5'te ultra güç koruma modu var diye reklam yapıyorlar ama bahsettiğin durumu birkaç kişiden daha duymuştum.Rütbene ve verdiğin bilgilere güveniyorum.:) Eyvallah.
  • Eyvallah hocam.
  • Swonz kullanıcısına yanıt
    Sağolasın hocam.Ne bileyim,toplumda öyle bir algı yaratılmış.İş adamı değilsen,toplantılara girip çıkmıyorsan note 3 ile işin olmaz diyorlar.Acaba note 4'ü mü beklesem diyorum ama o da tahmini fiyatı s5'İnde üzerinde olur gibi geliyor.Sanırım yine de en mantıklı seçim note3 olacak.Tekrardan teşekkürler.
  • Ya elemanı boşver,onlar satana kadar.
    Note 3 ve Xperia Z2 arasında seçim yap derim.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.