Şimdi Ara

Leblanc'e ne oldu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
549
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden mainimdi. banlanmayan maçta alıp çok rahat snowball olup adc/apc tekliyordum hatta hatta tanka bile tek atıyordum. çok sinir bozucuydu.

skill hasarlarına nerf gelmedi sadece susturması alındı sonrasında hiçbi zaman picklenmedi. bi susturma yüzünden mi seçilmiyor? neden unutuldu bu op şampiyonumuz?

• Eskiden o susturmayı atıp comboyu yapıyoduk artık susturma yok q yu attığın an adam zaten Allah tüm ccler üstünde 5 kişinin arasında kalıyor.
  • susturmuyo
  • hasar aynı da silence olmayınca adamda reaksiyon verebiliyor.bu yüzden eskisi gibi teq atmak zor.ama oynanır yani gayet güçlü.
  • Bir hafta falan önce Brand karşısına aldım, silence olmadığı için adama saldırınca benim vurduğumdan daha çok damage'la anında karşılık verebiliyordu.
    Ondan beridir kullanmıyorum.
  • Late de düşüyor diye almıyorum ben

ban rate %10 20 şuan

late de ne yaptığı belli değil kendini mi korucak adcyi mi tekliyecek kaldı ki adc koruyorlar lb atladığı gibi tek yiyor.
  • oynayamayı bilen hala teq atar yasaklanmayan her maç alıyorum
  • Silence'ı önemsiz bir şey gibi göstermişsin lol. Silence bu oyunda asssasinler için en önemli CC'dir. Kassadin'in silence'ı kaldırıp aynı LB gibi hiç ellemeseydiler Kassadin'in de oynanmayacağını düşünüyorum. Silence gitti shield geldi. Bir eski Q değil ama yine gideri var.

Talon'un silence'ı olmadığını düşün...
  • Fasmodey kullanıcısına yanıt
    Silence gerçekten çok önemli.
    Yalnız kassadine dokunmasalar yine picklenirdi, mid game'den sonra q e ile alamayacağın adam olmuyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: IraArel

Yalnız kassadine dokunmasalar yine picklenirdi, mid game'den sonra q e ile alamayacağın adam olmuyordu.

LeBlanc'in damage'ne ellemediler ama kimse almıyor. Kassadin'de öyle. Damage her şey değil.
  • Hala oynanır. Sadece seninde tek yeme ihtimalin var artık.
    Lb'nin bu sezona kadar alınmama sebebi ağır squishy ve latede düşüyor olmasıydı.
    Kassadin squishy değil ve late de en güçlü heroların başında geliyordu.

Tekrarlıyorum, silence çok önemli ama kassadini o şekilde bıraksalar yine picklenirdi.

Ve bunu genel için söylüyorum, silence olmayınca tf de araya girip çıkamıyor yorumları olmuyor. Toplu silence atmıyordu ki, eskiden 4 kişi tepki gösterebiliyordu şimdi 5 kişi.
    Silence 1v1 ya da 2v1 durumlarında etkili oluyor genelde.
  • quote:

Lb'nin bu sezona kadar alınmama sebebi ağır squishy ve latede düşüyor olmasıydı.
    Kassadin squishy değil ve late de en güçlü heroların başında geliyordu.

Tekrarlıyorum, silence çok önemli ama kassadini o şekilde bıraksalar yine picklenirdi.

Ve bunu genel için söylüyorum, silence olmayınca tf de araya girip çıkamıyor yorumları olmuyor. Toplu silence atmıyordu ki, eskiden 4 kişi tepki gösterebiliyordu şimdi 5 kişi.
    Silence 1v1 ya da 2v1 durumlarında etkili oluyor genelde.

Bence oynanmazdı çünkü LB ile aynı işlevi görecekti hem weak early game ile. LB'nin 6'ya kadar dayak yiyen versiyonu olurdu.

6 olana kadar silence iş yapmıyordu ki zaten, q yu farm için kullanıyordun anca :D
    Ama 6 olunca işe yarıyordu silence baya, r ile atla q e yap hasar almadan geri dön :D
    2. tekrarlayaşınıda hop kill :D
  • quote:

6 olana kadar silence iş yapmıyordu ki zaten, q yu farm için kullanıyordun anca :D
    Ama 6 olunca işe yarıyordu silence baya, r ile atla q e yap hasar almadan geri dön :D
    2. tekrarlayaşınıda hop kill :D

Şu an ki Kassadin silence yerine trade'ten shield ile karlı çıkıyor ama hem silence hem shield olmadığını düşün. Ahri üstüne atladığında harcar.
    O zaman silence'ı olmayan tüm heroları ahri harcar :D
    Neyse uzadı gitti muhabbet boşa.
    İyi geceler.
  • Sinir bozucu idi midde adam kule altına girerek kombo yapıyor sende ''ne güzel de vuruyosun diyip sağ sol yapardık şimdi komboyu yapacak adam aşırı hızlı olması gerek 2 saat yanında durmaması gerekiyor .
  • Silence olmadığı için karşısı tepki verebiliyor sen de tek yiyebiliyorsun ya da adc flash heal basabiliyor eskiden böyle bir ihtimal yoktu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

O zaman silence'ı olmayan tüm heroları ahri harcar :D
    Neyse uzadı gitti muhabbet boşa.
    İyi geceler.

Üstüne atladığında charm tutturursa Ahri çoğu heroyu alır.
  • quote:

kassadine uber op W vermeselerdi ulti cd dusmeseydi oynanmazdi. zor olurdu.

Silence ve damage ler gitti yerine 0 mana farm makinesi W geldi . shieldi saymiyorum bile
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.