Şimdi Ara

dia2den dia5 düşüş sonrası elohellden çıkmama günlüğüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hatırlayanlar olur belki. dia2den 5e düştüm sorun bende mi diye ağlamalı konu açmıştım. yorumlar sonrası dereceliye birkaç hafta ara verip kafa topladım ve geçenlerde tekrar oynamaya başladım. 15lp alıp 22lp gidiyordu şuan düzelttim sayılır galibiyette 18lp alıp bozgunda 22 lp veriyorum. biraz daha maç spamlasam kurtulucam sanırım elohellden... böylede bi günlük yapmak istedim forumda hadi bakalım

kullandığım şampiyonlar

solo: irelia / ap-tanky twisted fate / lulu
    jungle: twisted fate / elise / vi / jax
    mid: twisted fate / ahri

botta yanımdakiyle anlaşamayınca bi hatada sinirlerim bozuluyor bu yüzden bot oynamak istemediğimi başta belirtiyorum. ama kalırsada adc vayne / jinx / lucian
    sup: thresh yapıyorum. bazen tf sup yaptığım oluyor

gelelim maçlara

zed pick sırasına uymayıp benden sonra zed kitleyince fate ile jungle oynamak istedim. fiddle jungle dönemezsin diyip jungle gidicem diyince sup oynamak zorunda kaldım. baktık teemo trolleyecek karşıda kimse ses çıkarmayıp dodge atmadı. teemo trollemeyip kill alınca işler değişti biraz. ward almadan etmeden saçma sapan support oynayıp garip bi şekilde oyun aldık aslında yeniyorlardı fakat fight sırasında ultiyle girip inhibitör ile 2 kule alınca oyun döndü. baronda alıp 1 katliama bitirip geleneksel iyzi lafımızı yazıp geçtik

tf ile sürekli bota uğramam ve syndranında midden ayrılmaması sonucunda oyunu çok kolayca domine edip taşıyabildim. oyun bitecekken baselerine ulti ile girmeseymişim iyimiş nexusa vuruş yapmadıkları için öldüm içeride :/

yine basit sayılabilecek maçlardan biri oldu. kolayca taşıdım. oyunda leona hariç herkese (jax dahil ) e pasif + sarı kart + q ve düz vuruş ile ölüyordu

terfi maçımın ilk oyunu

karşımda kata olacak diye sarılar hp per lvl ile girdim. kata ile zed lane swap yapınca zed biraz koridorda zorladı ama mid kulesini erkenden verdirttip botta ultiyle yardıma gitmemden dolayı geri döndüğümde zede üstünlük sağlayabildim. rengarda katarinayı ezmesi sayesinde katada zedde oyunda geri kaldılar. tflerde ben caitlyne sarı kart atıp rengarda ultiyle üzerine atlayıp teq atması sonucu kolayca oyun aldık:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whituryd -- 28 Temmuz 2014; 17:19:28 >

• Devamını bekliyorum çilingire kadar yolun var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya Twisted Fate ile ilgili bilgi verir misin latede tek atıyorum ama 1v1 girince bişey yapamıyorm ??
  • Ooo daymınd günlük...

Aldım bi dal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip bu arada tf jungle çok riskli değilmi ? yere düşen lee sin elise khazix vi leri napıyorsun ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sp4xa

Ya Twisted Fate ile ilgili bilgi verir misin latede tek atıyorum ama 1v1 girince bişey yapamıyorm ??

kartların ruhunu hisset

quote:

Orijinalden alıntı: Starixa

Takip bu arada tf jungle çok riskli değilmi ? yere düşen lee sin elise khazix vi leri napıyorsun ?

redden başlayıp hard pull istiyorum. w e açıp direk mide ilk gankı atıyorum. çarp süresi dolduktan sonra maviyi alıyorum ve 2 kamp / 1 gank yapıp yuvarlanıyorum. hiç ormanda basılmadığım daha. 1-2 kere basılmıştım sarı atıp tüymüştüm

• takip
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Takip bu arada tf jungle çok riskli değilmi ? yere düşen lee sin elise khazix vi leri napıyorsun ?

Çok riksli zaten oynamamış daha qnq
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vez IX

quote:

9 maç tf jungle yaptım 5i galibiyet 4ü bozgun. o 4 bozgunlar sırf flameden gitti hatta troll pick bile yapıldı yani.
  • quote:

quote:

Garip geldi banada :) pp deki kıza aşık oldum ismini ver bana ismini <3
  • dari teq attı

10. dakika toptan 2. kule gitti. rengar soloya gank attıkça darius 2de 2 yaptı. 10. dakikada toptan 2. kule gidince jax soloya uğramayıp jungle döndü. bu yüzden dariusta j4te mide akın edince elim kolum bağlı kule alışlarını izledim bir şey yapamadık. çok kötü ezildik

(darius quadra attı)

• quote:

quote:

quote:

Paylaşmam

İmzada

• quote:

quote:

quote:

quote:

Paylaşmam

İmzada

barbaraya hiç benzetmemiştim la ilk başta ama dikkatli bakınca anladım hormonlarla düşünüce anlaşılmıyor ilk başta

• gele gele scpirt kullanan soysuz bi cass geldi ya ağlıcam sinirden ya ilk defa karşıma geliyor böyle yemin ediyorum ş*refsizlikten başka bir şey değil...

• gel duo girek qnq
  • 1420 oyun dereceli oynamak helalin var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheezy7

1420 oyun dereceli oynamak helalin var

normal oyun oynayacağıma dereceli oynuyorum =))

ne zaman yasuo alınsa karşısına katarina aldım ve hepsinde aşırı feedlenmiştim, geleneği bozmayarak kata aldım yasuo karşısına. tabi solo katarina alınca biraz tartışma çıktı sayılır oyunda ama yasuo karşısında snowball olup mejai alınca pek bir şey demediler. earlyde vi soloya gank attı 2de 2 yapınca karşı takımda yasuo vi ve luci flame yapmaya başladı zaten alldan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Whituryd -- 25 Temmuz 2014; 3:14:23 >

• ya ilker smurf açsan 100 tf oyunu ile çelıncır olrsun mmrın ağzına etmişsin bu hesapta

@Marbledi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Best Dari in Tr

ya ilker smurf açsan 100 tf oyunu ile çelıncır olrsun mmrın ağzına etmişsin bu hesapta

@Marbledi

hesapta neredeyse tüm şampiyonlar açık urgot vs vs yok ve 100e yakın hatta belki daha fazla sayıda skinim var. 15 rün sayfasıda çabası.. ne bileyim bunlara alışmışken yeni hesap kasmak falan bana zor geliyor. ben tek hesap kastım oda bu. 1,5-2 seneye yakındır oynuyorum. yeni hesabada rp yatırıp yok şampiyondu skindi 2x expti almam. zaten tatildeyiz, haftanın 2 gününü dışarda geçiriyosam diğer 3-4 günüm evde pcde geçiyor. o yüzden memnunum ben hesabımdan zorlana zorlana çıkarım :D

terfi maçımın ilki galibiyet
    yasuo çok iyi oynuyordu. hatta sanırım w fulledi ikide bi duvar açıp farmımı engelliyordu ve pushluyordu. buna rağmen xin çok baskına geldi koridorda ve çook çook geri kaldım. 3 defa ejder başlattık 3ünüde ww çaldırdı. kimse yokken baron başladık yasuo fark etti ardından xininde gelmesiyle baronuda çaldırdık fakat yinede düzgün tf girerek oyunu almayı başardık. son tf jinxi çok iyi korudum xin / vlad falan flash atarak geldiler jinx e ben sarı kart ile jinxe ulaşamadan öldüler ve jinx quadra attı

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.