Şimdi Ara

Acill İnternet için tavsiye. Dsmart /Digiturk/Ttnet

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar internet abonesi olmak istiyorum.
    Bulunduğum yerde fiber yok.
    Kiracıyım taşınma olasılığım yüksek.
    Sınırsız internet istiyorum, ev telefonu yok yalın internet tercih edeceğim.
    Ttnet 69 Tl yalın internet hariç
    Digiturk Tv+İnternet 73 Tl yalın internet dahil
    Dsmart Tv+İnternet 69 Tl yalın internet hariç
    Siz hangisini tavsiye edersiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 42barış83 -- 24 Temmuz 2014; 22:31:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 42barış83 kullanıcısına yanıt
    Sadece internette ttnet. İlla kanal isterim derseniz Digiturk

Birde yalin dahil 69 tl nasil oluyor bu?

• Aslında sadece internet istiyorum lakin platform + internet paketleri sadece internet fiyatına yakın olunca platform neden olmasın dedim.
    Ttnet kendi sitesinde yazmış yanlış mı okudum acaba?
    Yalın internet sınırsız 69tl

69 tl + 15 tl ucret aliyorlar bende suan bunu kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

69 tl + 15 tl ucret aliyorlar bende suan bunu kullaniyorum

Ben sabit ücret 15 Tl yi görünce yalını yapıştırdım tabi
    Eee Digiturk çok iyi değil mi o zaman?
    Zaten hepsi Ttnet alt yapısı kullanıyor, sadece taşınma olayında çok zorluk çıkarırlar mı acaba?

Tasima olayi gidiceginizin apartmanin altyapisina bagli. Bakarsin ayni gun bile acarlar bakarsin 1 hafta surunduruler

• Yokmu fikri olan?

• quote:

Orijinalden alıntı: 42barış83

Yokmu fikri olan?

ben 16 mb sınırsıza artı telefona ayda 49 ödüyorum hemde sözleşmem bitene kadar ttnette.. sizde bu tarifeye geçin evini taşıyacağın zaman hattınıda taşırsın gittiğin yere. veya dondurur öyle taşırsın. 69 lira verilirmi nete her ay yazık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

quote:

Yokmu fikri olan?

ben 16 mb sınırsıza artı telefona ayda 49 ödüyorum hemde sözleşmem bitene kadar ttnette.. sizde bu tarifeye geçin evini taşıyacağın zaman hattınıda taşırsın gittiğin yere. veya dondurur öyle taşırsın. 69 lira verilirmi nete her ay yazık..

Ttnet sitesinde bu kampanyayı görmedim size özel bir durum mu?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: magrofon

quote:

Yokmu fikri olan?

Ttnet sitesinde bu kampanyayı görmedim size özel bir durum mu?

telekoma git 12 ay sözleşmeyle telefonu ttnet alo dal al 12 ay boyunca konuşadığın sürece telefon parası gelmez. 16 megabit 44 tlden almak istiyorumde modemide bedavaya getir. ttnette var şuan bu tarifeler. telefon artı net 44 liraya gelir yeni abone olduğun için.

• magrofon kullanıcısına yanıt
    Hocam bir link verebilir misiniz bahsettiğiniz tarife ile ilgili? Az önce ttnet müşteri hizmetleri ile görüştüm

Ev telefonu alırsam 24 ay taahhütle ilk 12 ay 54 2. 12 ay 51 TL
    Almazsam 24 ay taahhütle ilk 12 ay 62 2. 12 ay 59 TL yapabiliyorlarmış.

16Mbit sınırsız adsl hizmeti için. Üstelik modem de dahil değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Finarfin34

Hocam bir link verebilir misiniz bahsettiğiniz tarife ile ilgili? Az önce ttnet müşteri hizmetleri ile görüştüm

Bende öyle biliyorum ama arkadaş farklı bir tarifeden bahsediyor sanırım.

• quote:

telekom müdürlüğüne git telefondan o tarifeyi vermezler. web sitesinde 24 ay 44 lira 16 mb net var ayrıca internete ek olarak telefonu türktelekomdan değil ttnet alo dan alıcan onuda ayda 5 tlden veriyor. ki ben ilk geçtiğimde 12 ay hiç para ödemedim. onuda bir sor belki ilk 12 ay para bile vermezsin. hepsi 44 e gelir.. bunlar için telekom müdürlüğüne gidecen bayiliğe değil..

• magrofon kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz garipsedim açıkçası kalkıp telekom müdürlüğüne gidip bana da mı bu tarife demeyi ama anladığım kadarıyla tecrübe konuşuyor, kaybedecek bir şey yok gider bakarım.

24 ay 44 lira kampanyasını da bulamadım onun linkini paylaşabilir misiniz acaba?
  • taahhüt felan imzalama arkadaşım..al sana taahütsüz,telefonsuz herşeyi içinde aylık 59.99 tl ye sınırsız internet
    http://www.doping.com.tr/Kampanyalar/Internet/Taahhutsuz-Doping-Internet
    istediğin zaman iptal ettirir yada dondurursun.taahhüt imzalarsan bunlardan mahrum kalırsın,ceza ödersin daha doğrusu
  • quote:

Hocam biraz garipsedim açıkçası kalkıp telekom müdürlüğüne gidip bana da mı bu tarife demeyi ama anladığım kadarıyla tecrübe konuşuyor, kaybedecek bir şey yok gider bakarım.

24 ay 44 lira kampanyasını da bulamadım onun linkini paylaşabilir misiniz acaba?

http://www.ttnet.com.tr/bireysel/kampanyalar/Sayfalar/Tam-Zamaninda-Kampanyasi.aspx?r=4acd4dee-89df-450a-996e-2851965a0409&WT.mc_id=google_ttnetdsltamzamaninda_search_ttnetkampanyasi&WT.srch=1&gclid=CjwKEAjw9eyeBRCqxc_b-LD8kTESJADsBMxSJMvea7nFbWq10s6vtlOd03AAnH-x4pY1kiQ65uSX_hoCDl7w_wcB

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.