Şimdi Ara

Yabancılara Türkiye'yi sordum.[KEBAP RESMİ ATTILAR] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
7
Favori
4.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: WINXPERROR

Turkey makes good shit for cheap. They've got the modern manufacturing capabilities of the US, but with much lower wages. I'd rather see 'Made in Turkey' than 'Made in USA,' because the former product is less likely to suffer from the corner-cutting that is needed to be able to AFFORD to make something in the US. Sad but true

Burda ne yazıyor? Biri çevirsin lütfen.

Türkiye ucuza güzel şeyler yapıyor(Shit'e kanmayın beyler :D)Onlar(Biz) ABD'nin imalat yeteneklerine sahipler ama daha az aylıklarla."ABD'de yapılmıştır" yazısından ziyade "Türkiye'de Yapılmıştır" yazısı görmeyi tercih ederim.ABD'nin bir şey yapmaya gücü yetebilmeli, üzücü fakat doğru(gerçek).

Bu kadar olabildi.

"because the former product is less likely to suffer from the corner-cutting" bu kısımdan hiçbir anlam çıkartamadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vestibo

Orda bile türkiyenin dogusuna gitmeyin diyo la

onu diyen forumdan biri lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saygılı Üye

quote:

Orijinalden alıntı: iDenis

Hayret herkes övmüş

biri ermeni soykırımı dedi,ağzını payının verdim.

of ne pay vemiş be

"this is lies... we are not killer."
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chromosty

quote:

quote:

Hayret herkes övmüş

of ne pay vemiş be

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Chromosty

quote:

quote:

Hayret herkes övmüş

of ne pay vemiş be

adminleri çok sert, bu 2.hesap ilkini banlardılar,ip ban attılar yazıları bile göremiyom.

yaşasın bizim adminler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Vestibo

Orda bile türkiyenin dogusuna gitmeyin diyo la

onu diyen forumdan biri lan

he öyleymiş
  • Yalan dolan fotoğraflardan başka bir kanıtın var mı diye sor. Ermenilerin Türklere karşı yaptığı onlarca katliam var onu anlat. Kore savaşında 7 Ermeni tercümanın yaptığı ihanet var. Yine Birinci Dünya Savaşında Ermeni tercümanların İngilizleri Türklere karşı kışkırtıp 15 Bin askerimiz iki yıl boyunca her türlü işkence, eziyet, agır hakaret ve aşağılamaya maruz kaldılar. kamptaki, türkçe bilen ermeni tercümanların yalan, yanlış çevirileri ve kışkırtmaları nedeniyle, kamplarin ingiliz komutanları, azılı türk düşmanı kesilmişlerdi. savas bitmişti. ancak, kamptaki ağır koşullar nedeniyle ölenler dışındaki askerleri teslim etmek, ingilizler'in işine gelmiyordu. cünkü, olasi yeni bir savasta, bu askerlerin yeniden karşılarına cıkabilecekleri, ermeniler tarafından, ingilizlerin beyinlerine işlenmişti.

çözüm toplu katliamdı... askerlerimiz, mikrop kırma bahanesiyle, süngü zoruyla dezenfekte havuzlarına sokuldu. ancak suya normalin cok uzerinde krizol maddesi katılmıştı. mehmetçik, daha ayağını soktuğunda, aşırı krizol maddesi nedeniyle haşlanıyorlardı. ancak ingiliz askerleri dipçik darbeleri ile askerlerimizin havuzdan çıkmalarina izin vermiyorlardi. mehmetçikler, bele kadar gelen suya başlarını sokmak istemedi. ancak bu kez ingilizler havaya ateş etmeye başladı. askerlerimiz, ölmemek için çömelerek başlarını suya soktular. ancak başını sudan kaldıran artık göremiyordu. cünkü gözler yanmıştı...

dışarı çıkanların halini gören sıradaki askerlerimizin direnişleri de fayda etmedi ve 15 bin askerimiz kör oldu. bu vahset, 25 mayis 1921 tarihinde tbmm'de görüşüldü. milletvekilleri faik ve şeref beyler bir önerge vererek, mısır'da esirlerin krizol banyosuna sokularak 15 bin vatan evladının gözlerinin kör edildiğini, bunun faili olan ingiliz tabip, garnizon komutanı ve askerlerinin cezalandırılması icin tbmm'nin teşebbüse geçmesini istediler.

tabiiki yeni kurulan devletin bin türlü sorunu vardı. bu hesap sorma işide unutuldu gitti.

ama onlar unutmuyorlar...

kendi ihanetlerini bile soykırım ambalajına sarıp, dünya kamuoyuna sunuyorlar. en üzücü olanı da malum birilerinin, bu karalama kampanyalarına çanak tutması...

Ermeniler belki de bu soykırım muhabbetleri konusunda hiç konuşmaması gereken bir millet.

• Adamlardaki pozitifliğe bakar mısın.Dayı dayı biz hala oruç tutmayanı dövüyoz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde elalemin adamları ülkemizi kötülemiyor bizim insanımız yabancıymış gibi yapıp kötülüyor, vay be.

• quote:

Orijinalden alıntı: Idos

Vesteli forumdaki kekolardan öğrenme.

güzelmiş, vesteli hiç böyle bilmezdim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sieve

"Dünya'da en hızı gelişme gösteren ekonomilerden birine sahip" ile başlayan yorumda "Avrupa'da bulunan televizyonların neredeyse yarısı Türkiye'den geliyor" cümlesini görünce şaşırdım.Yorumda ayrıca bazı elektronik alanlarda çok geliştiğimiz söyleniyor televizyon örneğini vermiş.Gerçekten bu kadar geliştik mi elektronik alanında?

beko ingilterenin en fazla televizyon satan üreticisi.
  • Valla şaşırdım bizim forumda bile ülkeyi bu kadar övmezler vestel in avrupada tv sattığını duymuştum demekki doğruymus helal olsun.

• It has one of the fastest growing economies at the present time; it's fairly well developed. It also exports a lot of agriculture. A lot of people in the U.S. don't realize how well Turkey is doing economically. Though, its per capita wages are still fairly low, and despite its strength in some electronics areas (almost half of all televisions made in Europe come from Turkey), steel, etc., its per capita GDP is still low compared to, say, Spain, Germany (especially the U.S.), etc.

Neden acaba ? birileri cebini o kadar doldurmuş ki tüm parasını Türkiye'ye dağıtsa tüm Ülkenin 1 haftalık geçimini sağlayacaklar.
  • Quote:
    Originally Posted by NuclearNed
    Istanbul, not Constantinople

<anyone? anyone?>
    That's nobody's business but the Turks.

KT
    En fazla sevdiğim kısım bu oldu.2.mesajı yazan kişiyi takdir ettim.Şarkı sözünü yazmış.Dinlemek isteyenler:https://m.youtube.com/watch?v=vsQrKZcYtqg

• İngilizcen cevap vermeye yetmiyor, kibar bir dille alındığını belirt teşekkür et konjyu bırak lütfen, kötü gidişatı var söyleyim.
    Tabiki bu sadece bi öneri, kendin bilirsin.

• quote:

quote:

Hayret herkes övmüş

Hayır diyerek?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aman Tanrım Didim

almanlara sor :) dayak yemediğin kalır.

Almanlar bizim okula geldi yedik ictik eglendik . Turkleri biz yanlis taniyormusuz aslinda cok iyiler falan dedi. Not: almanyada yasadim ordaki turklerin durumu ic acici degil

• Ermeni soykirimini yalanlamam icin bana ingilizce metin verebilirmisin:) ezberlicem:) 10 turistten ikisi genocide diyip duruyor cevap veremiyorum pm atarsan sevinirim

• quote:

Orijinalden alıntı: Guardiano

Yalan dolan fotoğraflardan başka bir kanıtın var mı diye sor. Ermenilerin Türklere karşı yaptığı onlarca katliam var onu anlat. Kore savaşında 7 Ermeni tercümanın yaptığı ihanet var. Yine Birinci Dünya Savaşında Ermeni tercümanların İngilizleri Türklere karşı kışkırtıp 15 Bin askerimiz iki yıl boyunca her türlü işkence, eziyet, agır hakaret ve aşağılamaya maruz kaldılar. kamptaki, türkçe bilen ermeni tercümanların yalan, yanlış çevirileri ve kışkırtmaları nedeniyle, kamplarin ingiliz komutanları, azılı türk düşmanı kesilmişlerdi. savas bitmişti. ancak, kamptaki ağır koşullar nedeniyle ölenler dışındaki askerleri teslim etmek, ingilizler'in işine gelmiyordu. cünkü, olasi yeni bir savasta, bu askerlerin yeniden karşılarına cıkabilecekleri, ermeniler tarafından, ingilizlerin beyinlerine işlenmişti.

çözüm toplu katliamdı... askerlerimiz, mikrop kırma bahanesiyle, süngü zoruyla dezenfekte havuzlarına sokuldu. ancak suya normalin cok uzerinde krizol maddesi katılmıştı. mehmetçik, daha ayağını soktuğunda, aşırı krizol maddesi nedeniyle haşlanıyorlardı. ancak ingiliz askerleri dipçik darbeleri ile askerlerimizin havuzdan çıkmalarina izin vermiyorlardi. mehmetçikler, bele kadar gelen suya başlarını sokmak istemedi. ancak bu kez ingilizler havaya ateş etmeye başladı. askerlerimiz, ölmemek için çömelerek başlarını suya soktular. ancak başını sudan kaldıran artık göremiyordu. cünkü gözler yanmıştı...

dışarı çıkanların halini gören sıradaki askerlerimizin direnişleri de fayda etmedi ve 15 bin askerimiz kör oldu. bu vahset, 25 mayis 1921 tarihinde tbmm'de görüşüldü. milletvekilleri faik ve şeref beyler bir önerge vererek, mısır'da esirlerin krizol banyosuna sokularak 15 bin vatan evladının gözlerinin kör edildiğini, bunun faili olan ingiliz tabip, garnizon komutanı ve askerlerinin cezalandırılması icin tbmm'nin teşebbüse geçmesini istediler.

tabiiki yeni kurulan devletin bin türlü sorunu vardı. bu hesap sorma işide unutuldu gitti.

ama onlar unutmuyorlar...

kendi ihanetlerini bile soykırım ambalajına sarıp, dünya kamuoyuna sunuyorlar. en üzücü olanı da malum birilerinin, bu karalama kampanyalarına çanak tutması...

Ermeniler belki de bu soykırım muhabbetleri konusunda hiç konuşmaması gereken bir millet.

Alıntım dursun surda

• Bonzai var içenni diyeydin

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.