Şimdi Ara

Amerikalı bir insan tatile Türkiye'ye neden gelir? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
195
Cevap
1
Favori
3.780
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sarayburnu'nda surların dibini gezmeye gelmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Küçük Herifler

quote:

Orijinalden alıntı: Kalvin Clein

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ambarad

Hayatında yaşadığı mahalleden dışarı çıkmamış, "Mahallem=Türkiye" diyen tipler, gelmiş ülkeyi kötülüyor.

Türkiyeyi kötülemeye falan çalışmıyorum. Bulgaristan yunanistan rusya vb yakın ülkelerin gelmesi çok normal çok güzel bir ülke türkiye. anlamadığım kısım türkiyeden daha güzel avrupa ülkeleri varken amerikalı buraya neden gelsin?

NİYE GELMESİN KARDEŞİM NE GÜZEL MEMLEKET NESİNİ BEĞENMİYOSUN.

kardeşim bu adam venediğe romaya gitmek varken neden buraya gelsin bunu merak ediyorum. oralara gitmiştir falan o ayrı.

NE EKSİĞİ VARMIŞ ROMADAN GÜZELİM ÜLKEMİN?

senin böyle düşünmen çok normal, amerikan neden böyle düşünüyor onu merak ediyorum. sonuçta avrupa bizden daha gelişmiş

GERÇEKTEN BİR EKSİĞİ OLMADIĞI İÇİN ÖYLE DÜŞÜNÜYOR OLABİLİR Mİ ARKADAŞIM?

senin böyle düşünmen çok normal

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Paran varsa her ülke cennet
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hayatında yaşadığı mahalleden dışarı çıkmamış, "Mahallem=Türkiye" diyen tipler, gelmiş ülkeyi kötülüyor.

Türkiyeyi kötülemeye falan çalışmıyorum. Bulgaristan yunanistan rusya vb yakın ülkelerin gelmesi çok normal çok güzel bir ülke türkiye. anlamadığım kısım türkiyeden daha güzel avrupa ülkeleri varken amerikalı buraya neden gelsin?

kardeşim bu adam venediğe romaya gitmek varken neden buraya gelsin bunu merak ediyorum. oralara gitmiştir falan o ayrı.

http://www.trthaber.com/foto-galeri/en-cok-yabanci-turist-ceken-sehirler/5584
    http://www.cnbce.com/foto-galeri/antalya-dunya-turizminde-ilk-3-te
    tatil yapmak için İstanbul en çok MasterCard kullanılmış 6. Şehir
    Binlerce neden var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: 4RedSea

Paran varsa her ülke cennet

katılıyorum

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

NE EKSİĞİ VARMIŞ ROMADAN GÜZELİM ÜLKEMİN?

senin böyle düşünmen çok normal, amerikan neden böyle düşünüyor onu merak ediyorum. sonuçta avrupa bizden daha gelişmiş

Gelişmişlik istese kendi ülkesinde kalır

Millete senin böyle düşünmen normal deyip duruyorsun da

Para amerikalının o da böyle düşünüyor demekki neymiş doru olan o senin böyle düşünmen normal dekiklerinin düşünceleriymiş

İlle anlamamakta ısrar ediyorsan sen bilirsin

Bende gidecem nasıl olsa,deyip ülkeni küçümsüyorsan şu konuyu oku
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=91888115

• PV=NRT
    Paran varsa ne rahat
  • Bu amerikali denen insan Turk mu? Oncelikle ona bakmak gerek. Eger Turkse zaten yurdunu ozledigi icin gelir. amerika'da calisiyordur. Turk degilse yabanciysa hatta
    amaci kesif yapmak, 'nereleri tahsis edebiliriz, Turkiye'nin hangi bolgelerini isgal edebiliriz' kafasi olabilir. Ulkemize turist olarak gelenlerin bircogu bu amacla
    gelmiyor mu?

Ben mesela turist olarak gelen o yabancilara yalakalanmayi vs. sacma ve gerizekalica buluyorum. Sen Turk olarak, o ulkelere gittiginde sana deger veriyorlar mi? Sen kendi dilini konusabiliyor musun oralarda? Hayir. Ama sen kendi ulkende, sirf yabanci geldi diye ona ayak uydurmaya calisiyorsun. Hadi bunu is amacli veya
    dilini gelistirmek icin (rehber vs.) yaptiginda bir nebze ama ya diger sebepler ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaklubegibiAdam

quote:

Orijinalden alıntı: Ainur

Tarihi yerleri de görmek istiyordur. Ayrıca harika tatil merkezleri var.
    Siz ülkenizden nefret eden insanlar oldugunuz için Türkiye dünyanın en berbat ülkesi zannediyorsunuz. Siz bir karışına kurban olun Türkiyenin. Keşke gidisiniz olsa da dönüşünüz olmasa.

Son soyledigin haric kalanlarina katiliyorum. Cok guzel tatil yerlerimiz var kesinlikle. Ama sehirlerimizin icinde doga yok. Altyapi kotu. İnsanlarimizin bir kismi hak verirsin ki cok pis(kisilik olarak). Tarihine zaten edebilecegim bir kelime yok.

Doğu Karadenize git öyle yaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: kerandia

Al hocamhttp://www.cezmikalorifer.com/video/izle.php?id=719473

çok beğendim hocam

• türkiye'de çalışan kesim yaşayamaz.

dışarıda yaşan kesim burda çok rahat yaşar. oranın en düşük gelirine sahip birisi burdaki asgari ücretin en az 3 katı gelire sahip ve buraya geldiği anda kendi 1 birim parası burda otomatikman 2,1 birime dönüşüyor.

kendi ülkesinde tatil yapsa daha pahalıya gelir + sürekli yaşadığı ülkede tatil yapmak yurtdışı imkanı olanlar için saçma.
  • Sadece tarih için geliyorlar. Hele bir tanesine aynı soruyu sormuştum ve öyle bir cevap verdi ki, "sen hiç hayvanat bahçesine gitmedin mi?" dedi resmen.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macsimust

Sadece tarih için geliyorlar. Hele bir tanesine aynı soruyu sormuştum ve öyle bir cevap verdi ki, "sen hiç hayvanat bahçesine gitmedin mi?" dedi resmen.

sövdüm

• Ben sövmekle kalmadım, otelden attım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: macsimust

Ben sövmekle kalmadım, otelden attım.

• Türkiye dünya üzerinde jeopolitik konumu en önemli ülkelerden biri belkide en önemlisi .Boğazlara sahibiz ve asya ile avrupayı birbirine bağlayan ülkeyiz.10 dakikada kıta değiştirebiliyorsun.Ayrıca doğal güzellikleri fazla bir ülkeyiz.Siz sanıyormusunuz ki elin avrupalısının ülkesi mükemmel.Adamların sadece insanı iyi ve yaşamasını biliyor. Bugün İstanbul dedimiz yer BU HALİYLE bile dünyanın sayılı şehirleri arasında.Eğer yabancıların elinde olsaydı hayranlıkla izlerdik.

Bizim sadece insanımız kötü .İsmini ağzıma almak bile istemediğim yanaşma bir ırk yüzünden tüm ülke kötü gözüküyor.Bugün İstanbul'u ve diğer güzide şehirlerimizdeki yaşanılmazlığın yegane sebebi onlar.O garip ırkın olmadığı zaman ne hırsızlık ne gasp ne işsizlik hiçbirşey kalmaz bu ülkede yemin ediyorum Türkiye'nin havası değişir güneş bile farklı doğar.

• quote:

?

dünya turu hariç

Kardeşim Turist gelince Güngören'e Esenler'e gelmiyor. Türkiye turistlerin ilgisini çeken bir ülke. Kültür turizmi , tatil turizmi , yayla turizmi , mağara turizmi . Hepsi Türkiye'de mevcut . Adamlar gelip Güngören'de gezmiyor dediğim gibi .

Sultanahmet'e git . Akşam ne kadar güzel bir ortam var. Onların takıldığı kafeler çok güzel . Gezilen yerler çok güzel . Sadece İstanbul değil . Hiç Antalya'da bulundun mu mesela . Çok güzel ortam oluyor tatil mekanlarından. Paraları da çok daha değerli bizimkinden. Yani gelmemesi için bir sebep yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gaksital

quote:

Orijinalden alıntı: cakiyyyy

Valla yüzmeye geleni anlamam.
    Ülkende bir Miami var ve sen Tr ye deniz için geliyorsun.

eminim ki amerikadan türkiyeye gitmek miamide tatil yapmaktan daha ucuza gelir

Olsun,adamların çoğu varlıklı zaten.

• Neden gelmesin!! New York'un Los Angeles'in bi tarihleri var mi? Istanbul dunyanin en zengin tarih şehri

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.