Şimdi Ara

Rengarla gank atma taktikleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rengarla ultim yokken gank atmakta zorlaniyorum.. Ultim varken istedigim lane e gank atabiliyorum orda sorun yok ama ozellikle earlyde zorlaniyorum. Onerilerinizi bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mesela midde Ziggs var anlaşın onunla,sen çalıda bekle o senin tarafına doğru w atsın ve üstüne atla böyle yapabilirsin, rakibin çalıya yakın olduğu yere gidip atlayabilirsin.Stun attırtır ve sonra e ile yavaşlatır kill aldırabilirsin.

• 5 Stack yap öyle git gang'e at e yi çök adama direk bi q bi w bas zaten gang gittiğin adam eşşek değilse kesersiniz heralde.
  • Ninja Gank at.

• 6dan önce top - bot ninja ile sonuç alırsın.
  • Seninkinden bahsediyorlar sen yoksun. bi guide hazirlamadin gitti.

• Vahşeti 5 yap e ile kısvkıvrak at benim arkadaş böyle yapıyodu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr Kat

Seninkinden bahsediyorlar sen yoksun. bi guide hazirlamadin gitti.

boş vaktimde yapcam qnq mecbur.
  • 5 yetenek kullanıp vahset yaptıktan sonra at gank
  • bikere E yi tuturmayı öğren.

Thresh veya blitz oynarmış gibi minion dalgasının bitişini hangi minionun ölüp adam rahatca E yi atabilcegini bil.

E tutmuyorsa o laneden hayır gelmez ( 6 öncesi ) ninja gank atmaya başla.

Reflekslerim iyi diyorsan E+smite yapıp yakalayabilirsin adamı yada flash E

Baktın adam çimin yanından kaçıyor sende onu kovalıyorsun arkandaki mid oyuncusu ile. Adama flash E yapma riske girme. At çime flashı çullan kafasına

unutma W sana armor ve mr veriyor dive attıysan W kullanman daha iyi olucaktır.

Ve küçük bir hatırlatma. çimde düşman kim olursa olsun gir ona örnek vermek gerekirse,

Kırmızıdasın J4 kırmızını bastı diyelim kırmızıyı al küçügü bırak arkadaki çime canın azsa flash az degil ise yürüyerek git. j4 büyük ihtimal seni öldürmek için aç köpek gibi peşinden gelecektir. ( E-q kombosunu kullanacaktır yani ) bu sırada o bıraktıgın küçükde sizi takip ediyor tabi j4 girdi çime ulti bastı veya basmadı atla küçüge Bide arkana E at tabanları yağla

yada kırmızının yanından golemlerede atlayabilirsin ward atıp. Elise oynamışsan az uz yapabilirsin bu dediklerimi zaten. hadi iyioyunlar

• BlazeR ` myth kullanıcısına yanıt
    oyundan rengarı silecekler. rehber yapacan peh çabuk yap
  • quote:

Orijinalden alıntı: requaizen

oyundan rengarı silecekler. rehber yapacan peh çabuk yap

yaparsam da düz yaparım walla resim video falan uğraşamam. zaten bir sürü resim video var. Anlatmak önemli. Efsanevi rehberlerden biri olabilir .
    mübarek üçlü
  • quote:

Orijinalden alıntı: requaizen

mübarek üçlü

wat
    http://forum.donanimhaber.com/m_51582329/tm.htm bunu bilmiyorum deme :(
  • Minyona atla E tuttur GG.
  • Ben de başladım rengara bugünlerde önerim stacki 4leyip gitmen 1 skill tutturmanla lanede w gibi e gibi q gibi direk snare geliyor ve kolay bir gank oluyor bota ve topa çalılardan atmanı öneririm mide ultiyle ya da adam çok öndeyse snare stackiyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.