Şimdi Ara

Trials Fusion, 1 Milyondan Fazla Sattı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Bağımsız olarak başladığı süreçte Trials serisini önemli yerlere getiren RedLynx, sonrasında Ubisoft tarafından satın alınmıştı. Firmanın Ubisoft çatısı altındaki ilk projesi Trials Fusion, satışlar konusunda iyi gidiyor. Gün itibariyle RedLynx ile Ubisoft, Trials Fusion'ın bir milyonluk barajı geride bıraktığını duyurdu.

• E normaldir yaz indirimlerinde 0.99 dolardı.Kenarda dursun diye aldım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balboa07

E normaldir yaz indirimlerinde 0.99 dolardı.Kenarda dursun diye aldım.

Başka oyunla karıştırıyor olmayasın? Yeni bir oyunun o fiyata satıldığını sanmıyorum. Kaldı ki zaten takip ettiğim bir oyun, yaz indirimlerini de anlık olarak takip ettim, öyle bir fiyatla karşılaşmadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 25 Temmuz 2014; 1:00:40 >
  • Arkadaş sanırım oyunu Urban Trials Freestyle ile karıştırdı. Konsept olarak benzer oyunlar fakat bu oyun daha doğru düzgün indirim görmedi. Hakediyor ama videoları beni cezbetmişti.
    quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: balboa07<br> <br> E normaldir yaz indirimlerinde 0.99 dolardı.Kenarda dursun diye aldım.<br> </blockquote><br> Başka oyunla karıştırıyor olmayasın? Yeni bir oyunun o fiyata satıldığını sanmıyorum. Kaldı ki zaten takip ettiğim bir oyun, yaz indirimlerini de anlık olarak takip ettim, öyle bir fiyatla karşılaşmadım.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: **Nicolae**

Arkadaş sanırım oyunu Urban Trials Freestyle ile karıştırdı. Konsept olarak benzer oyunlar fakat bu oyun daha doğru düzgün indirim görmedi. Hakediyor ama videoları beni cezbetmişti.
    quote:

Orijinalden alıntı: musAKka

<blockquote class="quote"><i>alıntı:</i><br><br>Orijinalden alıntı: balboa07<br> <br> E normaldir yaz indirimlerinde 0.99 dolardı.Kenarda dursun diye aldım.<br> </blockquote><br> Başka oyunla karıştırıyor olmayasın? Yeni bir oyunun o fiyata satıldığını sanmıyorum. Kaldı ki zaten takip ettiğim bir oyun, yaz indirimlerini de anlık olarak takip ettim, öyle bir fiyatla karşılaşmadım.

Evet onunla karıştırdım pardon çok severim böyle oyunları bu çok harikaymış.

• Fena oyun değil. Hakkediyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.