Şimdi Ara

siya düşen bir lumia var yapilir mi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • cihaz düşmüş suya yengem 10 dk pirincin içinde bekletmiş ve açmiş cizirti gelmiş daha tepki yok acaba hurda bi lumia bulsak ankartini alsak olur mu. tamir yapilmaz demişler cihaza

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keske pirincten cikarmasaymis. 1 gun bekleseymis.
    Buyuk ihtimalle kisa devre yapti cihaz ve ana karti yandi. Anakart bulabilirsen vede elin yatkinsa bu konuya degisimi yapabilirsin.
    Unutma 1 parca yada vida dahi kaybolsa cihazdan eski performansi beklememelisin.

• MoRTaLSouL kullanıcısına yanıt
    imei işi ne olacak bi tane ekrani kirik lumia buldum 100 tl buldum yani

• quote:

Orijinalden alıntı: mkaandngz

imei işi ne olacak bi tane ekrani kirik lumia buldum 100 tl buldum yani

Dogru yeni anakart yeni imei demek. Ya eski cihazdaki imei yi yeniden anakarta yazdiracaksin. Yada yeni telefon bakacaksin

hocam eski kartin imeisini atarizda lumialara atilmiyor diye duydum alacağim cihazin dokunmatiği çatlak imesi olsa benim cihazin ekranini takardim. benim cihazin diğer tüm şeyleri çalişir durumdadir heralde

• quote:

hocam eski kartin imeisini atarizda lumialara atilmiyor diye duydum alacağim cihazin dokunmatiği çatlak imesi olsa benim cihazin ekranini takardim. benim cihazin diğer tüm şeyleri çalişir durumdadir heralde

Lumia imei atiliyor mu atilmiyor mu bilmiyorum. Ama ekran degisimi o kadar kolay degil hocam ekrani ve paneli kirma ihtimalin artar.

anakart daha kolatsa hurda 625 bulmak zorundayum bu bulduğumun imeisi açik olsaydu sorun. yoktu da işte

• quote:

anakart daha kolatsa hurda 625 bulmak zorundayum bu bulduğumun imeisi açik olsaydu sorun. yoktu da işte

Evet imeisi aktif olsaydi direk hurdadan alirdiniz anakarti. Sizin cihaza takardiniz onun imeisi ile devam ederdiniz ama su durumda daha zor hocam. Imei li bir anakart bulup kendi cihaziniza takacaksiniz yada imeisi olmayan ama saglam anakarti kendi cihaziniza takip kendi cihazinizin imeisini port ettireceksiniz. Eger port etme olasiligi varsa.

onu öğreneyim bakayim hocam ihtimal varsa 100 tl yazmiş adam 75 tl ye vs alsak olur yani kenarda yatacağina kullanmiş olurim cihazi

• quote:

onu öğreneyim bakayim hocam ihtimal varsa 100 tl yazmiş adam 75 tl ye vs alsak olur yani kenarda yatacağina kullanmiş olurim cihazi

Aynen hocam imei atılıyormuymuş onu ogrenin. Ondan sonra gerisi kolay olur insallah :)

inşallah öğrenince sizlede paylsşacağim hocam inşallah olur discovery mi kendim paramla almiştim değiştirmeye kiyamiyorum gözüm gibi baktim 1 yildir şuan kutusundan çikmiş gibi bir farki yok. Ama işte windowsa gecmekte istiyorum yaptirirsam çift telefon kullanirim heralde annem felan istiyorda bunu ben kiyamam bunu yani ilk defa çaliştik aldik yani

• quote:

inşallah öğrenince sizlede paylsşacağim hocam inşallah olur discovery mi kendim paramla almiştim değiştirmeye kiyamiyorum gözüm gibi baktim 1 yildir şuan kutusundan çikmiş gibi bir farki yok. Ama işte windowsa gecmekte istiyorum yaptirirsam çift telefon kullanirim heralde annem felan istiyorda bunu ben kiyamam bunu yani ilk defa çaliştik aldik yani

İlk göz agrisi bi ayridir hocam

aynen öyle oluyor hocam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.