Şimdi Ara

TERİM, MANCİNİ, PRANDELLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
719
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• arkadaşlar ben öyle çok zeki biri değilim,
    standart insanoğlu zekasıyla hareket ediyorum,

prandelli yeni geldi ama yaşayacağı sorun meydanda, görebilen görüyor zaten de,

3 ü de aynı sorunu yaşıyordu;

ileride top tutamamak,
    dinamik olmayan orta saha,
    ani gelişen ataklarla gol bulma,
    rakibi baskıya almada yaşanan zorluk,
    istikrarsızlık

ne diyorum bunlar için ben?

SELÇUK AND BURAK...

bu kadar basit....

niye kendinize yok ilk 11 şöyle olsun yok şu kişi kendini geliştirmiş diye garip yorumlar yapıyorsunuz ki? oyuncu vasatsa zaten vasatsın bu kadar basit.

senin göbeğindeki adam selçuk gibi olursa bruma isterse at olsun olcan ronaldo olsun orta sahan ölüyse ne iş yapacaksın bi anlatın da dinleyelim?

BAKIN SELÇUK İÇİN ŞUANKİ YORUMLARA,
    hepsi aynı 2 senedir aynı 3. seneye giriyoruz aynen devam ediyor...

bugün hırslıydı, eski esintiler adsadsadsadsadsadsa

abi 2 yıldır bu takım dandirik futbol oynuyor, 2 senedir de dandirik top oynayan adamlar sırıtanlar belli, niye sorunu değil de hocaları konuşuyorsunuz?

neyse siz bildiğniize devam,

heee bruma kaslanmış heee,
    sorun halloldu heee....

brumaya topu kim getirecek?
    orta sahadaki kalabalığı kim geçip topu rakip alana taşıyıp bruma'yı besleyecek baban mı?

• peki.
  • Neye üzülüyorum biliyor musun? Selçuk'un bariz şekilde kötü oynadığı ilk maçta seni anacaklar ve sen de onların gazıyla yine konu açacaksın.
  • sneijder'ın tek pas söylemine herkes haklı diyor ama dönüp selçuk için en iyi yerli orta saha demiyor mu?
    bu nasıl futbol zekası bu nasıl cehalet?

yahu bu adam futbol katili, gitsin kumda oynasın, frikik atıp adam kahraman oluyor lan!
    1 sezon iyi oynadı iye o da tüm takım haliyle iyi oynadılar, adam başımıza kulüp sahibi kesildi.

PROFESYONELLİK SIFIR...
    yedek kalıyor abdullah avcıyı medyanın önüne atıyor,
    gs fb maçında formayı çıkarıyor,

tamamen şovmen...
    geçin bunları geçin,

zaten selçukçu tipler belli, kendilerini her alanda belli ediyorlar müthiş futbol bilgileriyle..

neymiş sorumlulukları değişmiş o gelmiş bu gitmiş o frikik atmış bu pırt demiş...

yahu bir insanın top sürmesiyle 10 20 metre katetmesiyle düzgün orta açmasıyla bana bunların alakasını kuran adama madalya takacağım 24 ayar gelsin anlatsın.

YAHU BU NASIL MEASTRO LA!
    adam orta kesemiyor,
    ayakta duramıyor,
    ileri katedemiyor,
    bir adama yapışıp onu serip top aldığını da görmedim
    gölge defans yapıyor,
    topsuz katkıyı herkes kadar yapıyor,

topla katkı nerede?

• tamam sensin
  • tamam.
  • selçuk'u izleyince sanki amatör topçu seyrediyorum,

böyle ayağını biraz iyi geliştirmiş ama futbolculuğu öğrenememiş yeteneksiz bir adam.

ayağı iyi, aslında iyi de değil, çünkü adam faulden düzgün orta kestiği nadiren görülen bir olay 6 milyarda bir olay... sonra uzaktan şutları çok kötü,,, frikik atıyor diye adama uzaktan şutları iyi diyorlar yahu gözümüz var ya, elbette uzaktan gol atmıştır sabride atıyor ama kötü işte kötü lan kötü!

gidiyor 15 kişinin arasında kaybolmuş burak'a havadan pas atıyor? sebebi? yok, bilinmiyor ne düşünüyor bilmiyorum,

topu aldığı zaman takıma bir katkım olsun demiyor, adam kendisini al ver yapınca iyi oynadım sanıyor kendisini geçiş elemanı sanıyor yahu topu kim taşıyacak?

MELO TUTUP O TOPLARI İLERİYE TAŞIMASA GS ATAK BULABİLİR Mİ?
    MELO EŞEK Mİ?
    MELO Bİ KERE İLERİ KATEDİNCE TAKIMIN ATAK YÖNÜNDEKİ HAREKETLENMEYİ GÖREMYECEK KADAR KÖR MÜSÜNÜZ?

DÜŞÜNSENİZE BİR MELO BİR SELÇUK YAPIYOR BUNU! DÜŞÜNÜN DEPLASMANLARDA NEDEN PUAN KAYBEDİYORUZ!!!

ÇÜNKÜ HER ŞEYİ MELO YPAIYOR, BU SEZON KÖTÜ OYNARSA HAKKI VAR OYNASIN ANASINI SATAYIM NE YAPACAK ADAM!

SELÇUK OTURSUN MAESTRO OLSUN ZAMIN BABASINI ALSIN...

• adam haklı beyler
  • patos64 kullanıcısına yanıt
    Yazdığın çoğu konuda haklısın.. Bir kaç yer hariç. Selçuk 2 senedir vasat buna katılıyorum. Burak'ın yetenekleri belli. Topu ileride tutacak adam değil. Servis yapacaksın atarsa atacak. Tamam bunda da haklısın. Selçuk'un meziyetleri bellidir. Fazlasını bekleyemezsin. Azını veriyorsa kızmakta haklısın. Selçuk'un alternatifleri ne zaman Selçuk'tan iyi oynayacak o zaman 11 hakkını Prandelli eminim o kişiye verecektir. Şuan için Selçuk en iyisi.

Selçuk'un artıları:

-Uzun top - Eskiden daha iyiydi ama şimdi bile gayet başarılı. Bu konud Gerrard'a benzetirim ben Xavi'den çok. Xavi yumuşak bileki bi topçu Selçuk öyle değil.
    -Garantici ( oyunu yönlendirme yani yatay olarak diyorum.. Futbolda dikine ve yatay olarak set oyunları kurulur Selçuk'ta dikine oynama kısmı yok )
    -Frikik - İyiden fazla
    -Enerji.. Orta saha için enerjisi yeterli seviyede diyebiliriz

Eksileri:

-Fizik gücü düşük. İkili mücadeleri kaybediyor ki bunun en bariz örneğini Chelsea maçlarında gördük
    -Dikine oynamaması. İlk senesinde gayet dikine oynardı 2 sezondur gerileme var. Güven eksikliği olabilir.
    -Top Sürme. Zaten Selçuk top süren bir ortasaha değildi.
    -Orta açma. Ne yazık ki ortaları hep ön direğe kesiyor neredeyse. İlk geldiği senede böyle değildi.
    -Ve agresiflik. Evet Melo'da olan agresifliğin yarısı Selçuk'ta olsa orta sahamız çok dirençli olurdu. Rapid Wien maçındaki Selçuk'u hep görmek istiyorum agresiflik açısından.

Hem Selçuk'u hem Burak'ı çok severim ikiside iyi insanlar iyi futbolcular kendi çaplarında. Ama yukarıda da dediğim gibi meziyet meselesi. Eksik olduğumuz çok nokta var takım olarak. Sadece bu iki futbolcuyu tüm bu eksiklerin sebebi göstermek acımasızlık olur. Ama bu sebepler dahilinde bu ikisininde etkisi yok diyemeyiz.

Ha gönül ister ki yabancı sınırı olmasın da herşeyiyle tabiri caiz ise tam olarak Avrupa-i bir futbol izletsin bize Galatasaray. Ama bir çok nedenden ötürü şimdilik bu durum söz konusu değil.

Prandelli'ye bu konuda güvenim tam. Eldeki malzemeden maksimum verim almayı bilen bir hoca kendisi. Selçuk ve Burak'tan da maksimum verimi almayı bilecektir. Zaten çeşitli yerlerde de bunun üzerinde durduğu söyleniyordu. Her futbolcunun güçlü tarafının üstüne düşüyormuş kendisi. Bu çok önemli. Eksik yönlerini elbet çalışacaksın ama en iyi yaptığın işi bu yüzden aksatıyorsan da olmaz. Herşeyden azar azar yapmaktansa bir kaç şeyi tam yapmak her zaman daha iyidir.

Biraz uzun oldu. Kusura bakmayn. İyi forumlar.

• Burak dün deli etti beni fakat selçuk iyiydi.Körü körüne her maç laf etmek yanlış.Selçuk toplayacaktır,inanıyorum.
  • Yırt beni patos parçala beni patos.
  • Eziyet başladı yine desenize.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patos fırtınası devam ediyor...Ama hak verdiğim yerler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: FnL

Burak dün deli etti beni fakat selçuk iyiydi.Körü körüne her maç laf etmek yanlış.Selçuk toplayacaktır,inanıyorum.

imza mesaj uyumsuzluğu
  • söyle len sadri şener misin sen söyle valla dövmicem başka izahı olamaz bunun geldiğinden beri selçukta selçuk burak ta burak yeter la
  • What Can I Do Sometimes
  • ulan herkes cins cins yorum atmış ya
  • Başlığın terimle manciiniyle ne alakası var anlamadım
  • Ivır zıvır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.