Şimdi Ara

Dacia Duster'ın,Chevrolet Rezzo'dan üstünlüğü var mıdır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
883
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben rezzo aldım..şimdilik memnunum ailecek bizi utlu ediyor..zaten haftada toplasan 30-50 km arası yol yapıyoruz..yazlarıda akçaya gidicez...

hep ailecek hayalimiz siyah dusterdı...

arada fiyat farkı 10 bin tl civarı duster pahalı...

dusterin özellikleri parça fiyatı konforu yakıt tüketimi görünüşü falan rezzodan sizce çok mu üstün..

not-her nekadar rezzo görüntüsü çirkin sıralamasına girmişssede biz ailecek görünüşünü içini konforunu çok beğeniyoruz...

yan komşumda beyaz duster var ama bakasım yok..siyah duster görüncede muhteşem gözüküyor...

• Balıkesirli kardeşim bak sana zorla araç aldırdık zaten.Daha fazla kafanı bulandırma.Bankadaki altınlarını da bozdurma.Otobüsede binerken ücret vermiyorsun.

Keyifle kullan aracını :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • değiştirmeyi düşünmüyorum..zaten dediğim gibi memnunum sadece aradaki farkları öğrenmek istiyorum...
  • Bence dogru olani secmissiniz. Sizide mutlu ediyorsa seciminiz geriye soylenecek birsey kalmiyor. Kazasiz belasiz surusler.

• şişrketimde docker var 2 tane DCI motor dışında hiç bir özelliği yok, 400 kilo yük ile yolda tutamıyorum aracı 50 ile gitmek zorunda kalıyorum, hayatıda bu kadar dandirik araç görmedim. şimdi diyeceksin ki neden aldın , ocakta fırsat aracı olarak uygun fiyata aldım sonuçta şirket için kullanılacak. Ticari ile jipçik karşılaştırılır mı demeyin tahminimce kalite farkı aralarında yoktur, dusterde pek güzel değildir bence.
  • duster: DCI motor. yedek parça. servis. + ları
    iç mekan konforsuzluğu. sürüş kalitesizliği. yalıtım eksikliği. - ileri
    rezzoya bir kere bindim. motor sesi içeri geliyordu. ama geniş ferah bir arabaydı.

• Duster ı makyajlı ve makyajsız olarak ayırmak lazım.

Makyajlı olanda ciddi sessizleştirmeye gidilmiş ve iç mekan kalitesi başarılı.

dCi ünite + Renault güvencesi > Ülkeden çekilmiş bir Chevrolet markası
  • ugur_yavuz kullanıcısına yanıt
    hocam yok yaa ben ikisinede kullandim bi farkvyoktuu renodan daha kotu bi aracc yeni nesil brodway ailesi ghibi bseyy,yanlis anlasilmasin araci.kucumswdigm icin degil..

• quote:

Orijinalden alıntı: huso0655

hocam yok yaa ben ikisinede kullandim bi farkvyoktuu renodan daha kotu bi aracc yeni nesil brodway ailesi ghibi bseyy,yanlis anlasilmasin araci.kucumswdigm icin degil..

Dostum, aracı değerlendirirken fiyatına göre bakmak lazım.

En ucuz Compact SUV 100 bin lira iken bu aracı 40-50 bin liralara alıyorsun. Bir QQ olmasını beklememek lazım...
  • Yedek parça ve dci motor bilinirlik tutulurluk açısından duster 100-150 adım önde

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chevrolet rezzo duster dan isciligi daha ustun bence hic degismeyin sorunsuzdur rezzo binin yillarca

• dusterın mahareti dci ünitede, yoksa logandan farkı yok, içi aynı zaten

• Dacia çöp. Çikolata ambalajı kalitesinde plastiği, yağ tenekesi kalitesinde kaportası var.
  • kıssadan hisse ikisinide beğenmiyorsunuz:)))

dediğim gibi haftada 20 km civarı yolculuk yaptığımızdan ben eşim ben kızlarım arabaya adeta aşık olduğumuzdan olsa gerek hala iyiki almışız diyoruz..
    sonuçta ticaret iş yapmıyoruz çarşı pazar ve çocukları parka götürüyoruz..yazlarıda 90 km uzaklıktaki yazlığa gidicez...

şimdiye kadar hep iyiki almışım dedirtti...

çok şey aramadığımız için herhalde..içinin geniş ferah olması sunroof olması dijital kliması olması.abs olması duruşu siyah renk oluşu falan cezbediyor....

dusterde demekki o kadar ahım şahım birşey değilmiş....

amacımız yıllarca binmek umarım tadını çıkarabiliriz...
  • Ortaşekerli O kullanıcısına yanıt
    Komşunun aracının daha kötü olduğunu öğrendiğine göre şimdi rahatça uyuyabilirsin.

• komşum için yazmadım...

hayatımda hiç kimsenin malını kıskanmadım hatta evinin önüne getirdiğinde hem kendisine hayırlı olsun dedim..hemde dua ettim kazasız belasız kullansın diye...

ben ve ailem hep siyah duster alabilseydik keşke demiştik hep....

bu arada yorumlardan duster rezzo dan çok üstünmüş onu gördüm...
  • Komşunun tavuğu komşuya kaz görünürmüş derler. Boşverin Duster'i falan. Ailenizle mutlu mutlu gezin .
  • Çok garip adamsın OrtaŞekerli..
    Samaran vardı, sattın 1.4 tüplü kangoo aldın.
    Şimdi de bunu satıp rezzo mu? Gözünü seveyim mantıklı yatırımlara yönel, elinde kalacak sonunda aldığın arabalar..

• dacia da motordan baska birsey yok iyisini yapmışsınız , motoru iyi diye dandik bir arabaya katlanmak zor oluyo

• hala memnunmusunuz rezzo dan ? bende araştırıorum hoşuma gitti de.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.