Şimdi Ara

Samsung yeni kablosuz erişim noktasını lanse etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Samsung yeni kablosuz erişim noktasını lanse etti

Bugünlerde sık sık bir mobil cihaz tanıtımı içerisinde gördüğümüz Samsung, arada da farklı segmentlere hitap eden ürünlerini tanıtmaktan da geri kalmıyor. Firma son olarak kablosuz bir erişim noktası tanıttı.

Samsung Smart WLAN Security adını taşıyan kablosuz erişm noktası 802.11ac 5. nesil WiFi standardını desteklerken, öne çıkan özelliği olarak hackleme ve izinsiz paylaşımı önceki versiyonlardan 5 kat daha hızlı engelleyen güvenlik algoritması yer alıyor. 

Ürün içerisinde entegre bir sensör yer alıyor ve FastSecu adı verilen bir güvenlik algoritması kullanıyor. Bu algoritma sayesinde yetkisiz erişimler 10 saniye içerisinde tespit ediliyor ve 30 saniye içerisinde de erişim engelleniyor. 

300Mbps veri aktarım hızlarına ulaşabilen ürün önceki versiyonlardan tasarım ve özellik anlamında ayrılmıyor. Sadece yeni güvenlik algoritması farklı olan özelliği durumunda. 

Samsung yeni erişim noktalarını ağılıklı olarak kurumlar için geliştirmiş. Samsung Smart WLAN Security ile kurumlar güvenli kablosuz ağlarını oluştururken yüzde 50'ye varan oranda tasarruf yapabilecek. İlk ürünlerin Ekim ayındaki bir konferansta kullanılacağı Samsung Smart WLAN Security erişim noktalarının fiyatı henüz belli değil.  

Kaynak:http://www.zdnet.com/samsung-launches-wireless-access-points-with-built-in-security-7000031952/

• Samsung'un bu alanda da var olduğunu bilmiyordum.

Router ve Access Point'lerde Asus'u tercih ediyorum. Network konusunda en az Cisco kadar iddialılar. Özellikle RT-NXX serisi çok başarılı.

Bu arada tasarıma önem veren arkadaşlara, kendi kullandığım access point'i önerebilirim.

Asus EA-N66

Samsung yeni kablosuz erişim noktasını lanse etti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 24 Temmuz 2014; 17:24:28 >
  • Plastik esprisi yapmak isteyen üyeleri sahneye davet ediyorum

• ''lanse'' kelimesine feci derecede ayar oluyorum !

• Adamlar gemi de yapıyor Router da yapıyor ne diyelim.

• şahsen tasarımı hoşuma gitti.
    fiyatıda 299$ dan çıkmayacaksa. alınablir.
  • Bunun malzeme kalitesi s5ten iyi

• Adamlar saat başı ürün tanıtıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HsynBkts

Adamlar saat başı ürün tanıtıyor

Evet lanse ediyorlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kadar agresif buyumek isteyen baska bir firma yoktur herhalde

Yakinda boxer de lanse eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yücel52 -- 24 Temmuz 2014; 21:40:47 >
  • Tabiri caizse; Samsung'un girmediği delik yok valla helal olsun.. Iyi bir güvenlik algoritmasi yaratmislar ve onu bir çözüm olarak sunuyorlar ben gayet başarılı buldum.

• Tabiri caizse; Samsung'un girmediği delik yok valla helal olsun.. Iyi bir güvenlik algoritmasi yaratmislar ve onu bir çözüm olarak sunuyorlar ben gayet başarılı buldum.

• Bim poşetlerini eritip yapmışlar sanırım.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.