Şimdi Ara

Hazırlık Maçı Ölçü değildir,ağırlık çalışması ölçüdür

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
849
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet klasik Türk mantığımıza göre hazırlık maçları ölçü olamaz,ağırlık idmanları,öğle yemekleri filan ölçü olur o zaman? Böyle düşünen adamın aligoritması şu şekildedir.

-hazırlık maçları ölçü değil bekleyin.
    -(ilk haftalar puan kayıpları olur) daha ilk haftalar,takım alışsın bomba olucaz,bekleyin
    -(kötü sonuçlar atar,alınan kötü sonuçlara hep bahane bulur) şanssızdık,hakem,tff istifa
    -(devre arasına doğru fark açılır) merak etmeyin,bomba transferlerle 2. devreye kampta harika gireriz
    -(ikinci devre kampı başlar) again and again hazırlık maçları ölçü değildir
    döngü böyle devam eder,sezon biter, hedeflerden uzaklaşmışsındır,adamın bahanesi hep değişir,hep vardır,ama değişmeyen başarısızlıktır.

Hazırlık maçları ölçüdür.futbolcular için bu elemine maçları bal gibi,hayati anlamda ölçüdür,bu maçlarda bile formayı kapmak için kasmayan adamlardan ne sana ne kendilerine zerre fayda gelmez,bu maçta en ufak hırs,yetenek gösteremeyenden sen umudu kes

http://www.ligtv.com.tr/haber/van-gaal-sovla-basladi

Al bu da hazırlık maçı,izle biraz gözlerinin pası silinsin,futbolcular kendilerini van gaal e kanıtlayabilmek için neler yapmış aç bak izle,kesmezse bul sporting lizbon un dünkü harika maçını aç izle.
    Göstergeler kötü arkadaşım,bahaneye başlama,nasıl düzeltebilirize odaklan

• mancini gittiğinden beri kayışı kopardı bu elemanda
    patos olmaya çalışıyorsun ama tırnağı olamazsın boşa kasma
  • Al kardeşim bunlar da hazırlık maçı, ne içiyosunuz da bu kafaya sahip oluyosunuz bilmem, barca o yıl uefa super kupayı, kıtalararası kupayı aldı ve clde yarı final oynadı. Saçma sapan konuşuyosunuz daha ilk maç

• geçen sene hazırlık maçlarında en iyi bizdik hatırlıyormusun ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WINTER IS COMING

mancini gittiğinden beri kayışı kopardı bu elemanda
    patos olmaya çalışıyorsun ama tırnağı olamazsın boşa kasma

Kişi kendinden bilir işiNe benim bir başkası olmaya.ne de patos un destekçiye ihtiyacı yok.şu hareketin bir yetişkine yakışacak iş değil,düzelmen dileğiyle.yazılanlarla alakadar olmayıp direk saldırmanla,bana ekmeleddin ihsanoğlu na ekmeğin fiyatını soran adamın çapını,izdüşümünü hatırlatsan da,o hiç olmassa sual sormuş kötü niyetlide olsa,gizlemeye çalışmıştı.sen ise içindekini açıkça dışa vuran bir yaklaşımdaydın.allah yardımcın olsun ne diyeyim.
  • her sene çıkıyor böyle 1-2 tip, her önüne geleni eleştiriyor bu elemanlar. Tabi her konuda üstün zeka , Türkiye'nin son yıllarda yetiştirdiği eşsiz değerlerden bu arkadaşlar, her konuda bir eleştirileri vardır, her konuda bir eksik bulurlar, kendi görüşlerini en doğrusu benimserler, bir kaç günde bir başlık açar birine sallarlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LookAround

Al kardeşim bunlar da hazırlık maçı, ne içiyosunuz da bu kafaya sahip oluyosunuz bilmem, barca o yıl uefa super kupayı, kıtalararası kupayı aldı ve clde yarı final oynadı. Saçma sapan konuşuyosunuz daha ilk maç

Peki kardeşim sualler üzerinden gidelim.Söylermisin,bize henüz yeni teknik direktör gelmiş değilmi? Bir insan yeni girdiği bir yerde,ya da başına yeni bir amir geldiği durumda,kendini kanıtlamaya çalışmaz,yapabildiğinin en iyisine odaklanmazmı? Sen bir şirkette çalışıyorsun,yeni bir müdür geliyor,ve performans değerlemesi yapıp,düşük olanları eleyecek,nasıl bir performans artışı sağlarımda kalırımın derdine düşmezmiydin?
    Prandelli yeni geldi,ve eleme yapacak,kamp bunun içindir,hazırlık maçlarıda,sonuçlardan bağımsız,oynanan futboldan,futbolcuların hırsından,en ufak umut emaresi çıkarabiliyorsan çok bahtiyarsın,ben izledikçe karamsar oluyor kızıyorum.Banada öğretsene aziz dostum,bende bu karamsarlığı bırakıp,belki umut ihtiva ederim,göremediğim şeyi bana göster,ben neyi gözardı ediyorum?

• quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

geçen sene hazırlık maçlarında en iyi bizdik hatırlıyormusun ?

hangi hazırlık maçlarında,arsenal maçı dahil ben hiçbir maçta en iyi olduğumuzu hatırlamıyorum? Ama emirates kupasını aldık dersen,sen çok yanlış bakıyorsun olaya derim,hepsini izlediğim halde.geçen sezonun alarmını o maçlar vermişti,drogba ve sneijder in bireysel oyununa kalacağımızı,burak ın selçuk un saç baş yolduracağıidefansın arıza oluşu daha o maçlarda kendini göstermişti.
  • Yeni hoca geldi yeni bir sistem deniyor Mancini'nin yarım kalan denemeleri dışında bu takımın iskeleti 4-4-2 oynamaya alışmış. Yeni düzene yeni pas sistemine yeni defansif anlayışa alışmak için maçlara ihtiyaç var. Takım 4-2-3-1 düzeninde ne yapacağını zamanla anlayacak, biraz sabır, daha sezon açılalı ne kadar oldu ki taktik anlayış tak diye otursun
  • futbolda kazanmak her zaman iyidir. aksi si böyle konuları ortya çıkartır.
  • Takımda sneijder yok muslera yok

• ALLAH'ım bu foruma ne oluyor böyle.

Hazırlık Maçı Ölçü değildir,ağırlık çalışması ölçüdür
  • Hıncal Uluçun forum versiyonu adam
  • daha 1 hazırlık maçında bile eleştirilere bak :) yaşını merak ediyorum diyeceğim de hiç gerek yok bloklayıp gidiyorum
  • Şöyle adamlar futbol bildiğini zannedip konu açıyorlar ya en çok buna ayar oluyorum.

• Forumda bunun gibi 3-5 kişi daha var hiçbir şeyden memnun olmaz hep eleştirir, bu adamlardan kurtulmanın yolu basit bloklayın, açtığı konulara yada konulara attıkları mesajlara cevap vermeyin.
    İçimden çok şey söylüyorum ama forum kuralları yazmamı engelliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Şöyle adamlar futbol bildiğini zannedip konu açıyorlar ya en çok buna ayar oluyorum.

Kimlerle futbol konuşuyoruz ya, gerçi ben bununla çay bile içmem.
  • bruma nın bir daha sakatlanmasındansa rapid wien den 10 yemeyi tercih ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Coldwalker

quote:

Orijinalden alıntı: MetalWave

geçen sene hazırlık maçlarında en iyi bizdik hatırlıyormusun ?

hangi hazırlık maçlarında,arsenal maçı dahil ben hiçbir maçta en iyi olduğumuzu hatırlamıyorum? Ama emirates kupasını aldık dersen,sen çok yanlış bakıyorsun olaya derim,hepsini izlediğim halde.geçen sezonun alarmını o maçlar vermişti,drogba ve sneijder in bireysel oyununa kalacağımızı,burak ın selçuk un saç baş yolduracağıidefansın arıza oluşu daha o maçlarda kendini göstermişti.

Konuyu açarken skora bakarak yorum yapmışsın burada da skor önemli değil oyuna bakarım diyorsun .

• quote:

Orijinalden alıntı: Izet Hajrovic

Forumda bunun gibi 3-5 kişi daha var hiçbir şeyden memnun olmaz hep eleştirir, bu adamlardan kurtulmanın yolu basit bloklayın, açtığı konulara yada konulara attıkları mesajlara cevap vermeyin.
    İçimden çok şey söylüyorum ama forum kuralları yazmamı engelliyor.

Allah aşkına değiştir şu nicki ya her gördüğümde sinirlerim oynuyor ayaküstü 4 milyon götümüze girdi mal gibi forma atkı alıyoruz hepsi çöp boş masraf nasılsa çarçur ediliyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.