Şimdi Ara

Prandelli'nin İlk Adımları ... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
70
Cevap
1
Favori
1.896
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Adam açık açık söylemiyor.Birisi kameraya kaydedip, basına veriyor.Çoğu arkadaşım da aynı şeyi söylemişti.Doğru da.Aptal salak renkleri bulup getiriyorlardı.Arda'nın o lafından sonra formalar hiç bozmadı.

E hocam ama her takım zaman zaman değişik renklerde formalar yapıyor. Bu birazda satış stratejisi. Bak bu sene Mor forma gelecek.
  • prandellini yeni fergusonumuz olacak
  • 5 dk. bile sürmez okumanız. Okuyun biraz ufkunuz genişlesin.
  • mybo37 kullanıcısına yanıt
    Canım yaşın kaç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yazıda gerçekten güzel şeylere değinilmiş.yönetim biraz hocaların arkasında dursa herşey çok farklı olacakta cesaret edemiyorlar bir türlü.gelen hocaların kadroda ve yönetmede hep üst yönetim tarafından baskı altında olduklarından istedikleri futbolu oynatamıyorlar.
  • Okumayan niye yorum yapar ? Eleştirebilirsin ama bunun için dahi yazı hakkında fikir sahibi olman gerekiyor.

Sabri, Gökhan, Yiğit, Sercan gibi oyuncuların Galatasaray'ın kanını emdiği yeter. Bu adamlara maaşları -bazen geç de olsa- tıkır tıkır ödeniyor. Gittikleri her ortamda el ile gösteriliyorlar ama yıllar sonra futbolu bıraktıklarında arkamızdan kötü konuşuyorlar. Örneği çok; en basiti Hasan Şaş. Sneijder, Melo gibi oyuncuların arkasından neler dedi.

Ben artık Galatasaray'ın böyle oyuncuları tutmasını istemiyorum. Bu takımda huzuru bozmayacak, çalışacak insanlar barınmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A. Einstein

Okumayan niye yorum yapar ? Eleştirebilirsin ama bunun için dahi yazı hakkında fikir sahibi olman gerekiyor.

Sabri, Gökhan, Yiğit, Sercan gibi oyuncuların Galatasaray'ın kanını emdiği yeter. Bu adamlara maaşları -bazen geç de olsa- tıkır tıkır ödeniyor. Gittikleri her ortamda el ile gösteriliyorlar ama yıllar sonra futbolu bıraktıklarında arkamızdan kötü konuşuyorlar. Örneği çok; en basiti Hasan Şaş. Sneijder, Melo gibi oyuncuların arkasından neler dedi.

Ben artık Galatasaray'ın böyle oyuncuları tutmasını istemiyorum. Bu takımda huzuru bozmayacak, çalışacak insanlar barınmalı.

Ama malesef bizler, Türk insanı olarak çok duygusalız. Bende öyleyimdir Galatasaray maç kaybedince ertesi gün gazete okumaz spor programız izlemeyiz . Bu durum bununla sınırlı kalırsa sıkıntı yok ama bu işi bazen çok abartıyoruz. Onun dışında birde başarılı olmak için hep kendini ıspatlamış isimlere ihtiyaç var diye düşünüyoruz. Eski veya Galatasarayın çocuğu olarak adlandırılan adamlar bize faydalıymış gibi geliyor, içimizdeki maaşlı çalışanı düşünmüyoruzda dışardan gelenin aldığı para koyuyor bize örneğin. Bunlar hep duygusal oluşumuzdan. Avrupada böyle değil, Real Madrid, Barcelona, Chelsea falan istisna onlarda haddinden fazla para olduğundan istedikleri adamı yaşı farketmeksizin, fiyatı farketmeksizin alabiliyorlar. Bizde durum malesef böylede değil hal böyle olunca ne genç yatırıma tahammülümüz var nede pahalı transfere arasıda yok.

Bu iki senedir denediğimiz sistem bence bizi bataktan kurtaracak. 2 sene üst üste olan şampiyonluktan bize kalan yaşlı enkaz bir kadro. Genç yabancı, alt yapıdan ve gurbetçi genç isimler aldık. Bu isimlerin en yaşlısı 23 yaşında. Yaş ortalamamız düştü. Güvenemiyoruz o ayrı ama güvenmeli sabretmeliyiz. 2 sene üst üste şampiyon takım 2.oldu diye başarısız sayılıyor ülkemizde Arsenal, Liverpool neyapsın ? Roma ? bu çekişme Real Madrid, Barcelona çekişmesi gibi, Barça taraftarı Atletico (bursaveyatrabzon) şampiyon oldu diye takımını destekten vazgeçermi ? Hakarete varıncaya kadar eleştrirmi ? Duygusallığı biryana bırakıp güvenmeliyiz, diye düşünüyorum.

• Uzun ama başarılı ve güzel yazı elinize sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ''Şimdi ilk fırsatta, ilk dönmeyen maçta şöyle denecek “Sabri olsa oyuna girer hiç değilse hırs katar, bir şey yapar o oyun dönerdi” Tribünlerde “vefasızlık” türkülerine yine kanacak binlerce taraftar var. Basında eski yerli abi futbolcular yazarlık yaptığı için bu türküyü yazacak onlarca insan var'' aynen öyle beyler bunu diyecek adam varsa kesinlikle bu takımı desteklemesin
  • quote:

Orijinalden alıntı: tıpçıeleman

''Şimdi ilk fırsatta, ilk dönmeyen maçta şöyle denecek “Sabri olsa oyuna girer hiç değilse hırs katar, bir şey yapar o oyun dönerdi” Tribünlerde “vefasızlık” türkülerine yine kanacak binlerce taraftar var. Basında eski yerli abi futbolcular yazarlık yaptığı için bu türküyü yazacak onlarca insan var'' aynen öyle beyler bunu diyecek adam varsa kesinlikle bu takımı desteklemesin

Gençlerbirliği maçı son 10dk. sı Drogba penaltı kaçırdı, iki önümde üstelik kombineli bir grup tam 10dk durmadan küfrettiler, kelli felli yaşlı başlı adamlar üstelik 2000tl o tribünün kombinesi. Boşuna alınmış, aldığı para haram olsunmuş, defolup gitsinmiş vs. Burak Yılmaz'a Selçuk İnan'a gol yiyen Muslera'ya edilenlerde cabası. Bırakın vefasızlığı çıldırmış bir kitleye sahibiz.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.