Şimdi Ara

YATAY GEÇİŞ BAŞVURU SÜRESİNİN UZATILMASI İÇİN İMZA TOPLUYORUZ (58. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.389
Cevap
42
Favori
44.671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    http://obs.trakya.edu.tr/
  • anadolu ünide böyle bişi yok ya :D
  • Erciyes üniversitesinin sitesi o kadar dandik ki yani hiçbir şey bulamadım!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: amircikk

https://www.hellofax.com/

Beyler buradan ücretsiz fax gönderebiliyoruz. Üniversite rektörlüklerine gönderirsek en azından bilgileri olur. Boş durmayalım herkes bir üniversiteye göndersin. Hatta tek bir metin belirleyelim herkes onu göndersin.

Nasıl gönderiyoruz pek çözemedim??
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Medicine

quote:

Orijinalden alıntı: carking58

Arkadaşlar dilekçe örneğini kendim hazırladım eksiklerim olabilir ancak gecenin şu yarısında sabaha hazır edebilmek için uğraşıyorum. Gördüğünüz aksaklıkları dile getirirseniz ortaya tam manasıyla hazır bi evrak koymuş oluruz.

Örnek güzel olmuş ama biraz kurumlar arası resmi yazılara benzemiş konu ve ilgi başlıklarıyla. Bende dilekçe göndereceğim yarın inşallah. Biraz daha araştırayım :)

Hocam dilekcede ilgi ve konu belirtmek islemi hızlandırmak adina cok onemli bisey. Siz ilgi ve konu belirtmeden gonderirseniz kurumlardaki hiyerarşik duzenden dolayi fax/mail/posta artik her neyse en alttan baslanarak kurum icinde gerekli yerlere ulastirana kadar basamak basamak gezdirilir. Ancak siz ilgi ve konu belirttiginiz takdirde alici olan kurum calisani direkt olarak ara basamaklari atlayarak ulasmasi gereken kisiye postayi gonderir. Dilekcemde bu alanlari ekleme sebebim bundan dolayi. Eger ki içerikle ilgili tavsiyeniz varsa seve seve dinlerim cunku en hazir halini olusturup topluca gonderelim bence bu dilekceyi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada elimizde hazir bi sekilde bulunmasi amaciyla gerekli kurumlarin iletisim adreslerini burada derli toplu yazayim dedim.

Yök iletisim hatlari
    0312 298 7000 veya 444 8 965

Yök fax numarasi
    0312 266 4748

Bimer iletisim hatti
    0312 422 1000

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -Medicine

quote:

Arkadaşlar dilekçe örneğini kendim hazırladım eksiklerim olabilir ancak gecenin şu yarısında sabaha hazır edebilmek için uğraşıyorum. Gördüğünüz aksaklıkları dile getirirseniz ortaya tam manasıyla hazır bi evrak koymuş oluruz.

Örnek güzel olmuş ama biraz kurumlar arası resmi yazılara benzemiş konu ve ilgi başlıklarıyla. Bende dilekçe göndereceğim yarın inşallah. Biraz daha araştırayım :)

Hocam dilekcede ilgi ve konu belirtmek islemi hızlandırmak adina cok onemli bisey. Siz ilgi ve konu belirtmeden gonderirseniz kurumlardaki hiyerarşik duzenden dolayi fax/mail/posta artik her neyse en alttan baslanarak kurum icinde gerekli yerlere ulastirana kadar basamak basamak gezdirilir. Ancak siz ilgi ve konu belirttiginiz takdirde alici olan kurum calisani direkt olarak ara basamaklari atlayarak ulasmasi gereken kisiye postayi gonderir. Dilekcemde bu alanlari ekleme sebebim bundan dolayi. Eger ki içerikle ilgili tavsiyeniz varsa seve seve dinlerim cunku en hazir halini olusturup topluca gonderelim bence bu dilekceyi.

Yazdığınız metin gayet iyi değiştirilecek bir yer göremedim ama ilgi bölümü yazılan yazının önceki bir yazıya ek ya da karşılık olduğunu belirten bölümdür genelde kurumlara gelen resmi yazılara istinaden hangi yazıya yönelik yazılıyorsa bu bölümde belirtilir. Bizler dilekçe yazdığımız için bu ilgi bölümü bizden biraz alakasız umarım anlatabilmişimdir. İlgi kısmında yazdığınızı metnin içerisine alabilirsek daha uygun olabilir diye düşünüyorum.
  • Doğrudur hocam ben yalnızca teorik olarak bilgiye sahibim madem bu işin pratiği öyle o zaman dilekçeyi şu şekilde düzenliyorum sizce son durum nasıl? Artık seri olarak fax/posta işlerine başlayalım mı?
  • quote:

Doğrudur hocam ben yalnızca teorik olarak bilgiye sahibim madem bu işin pratiği öyle o zaman dilekçeyi şu şekilde düzenliyorum sizce son durum nasıl? Artık seri olarak fax/posta işlerine başlayalım mı?

başlayalım hocam artık yağdıralım burak kılanç da bir yazı yazacakmış yöke
  • Tamamdır o zaman hocam yarın sabah fax ve posta işlemlerine başlıyorum bende bu dilekçeyi kullanarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carking58 -- 31 Temmuz 2014; 19:49:17 >
  • Tamamdır bu şekilde daha iyi olmuş. Elinize sağlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • carking58 kullanıcısına yanıt
    Yukarıda yüksek öğretim değil öğetim yazıyo oraya dikkat :)

• Arkadaşlar bu hazırladığım dilekçenin word olarak yüklenmiş hali. Herkes adını iletişim bilgilerini vs kendisine göre ve tarihi düzenleyerek postalayabilir.
    NOT: Gerekli düzenlemeler yapılmış halidir.(İlgi yazısı, Öğetim yazısı, yazınız'IN editi)
    http://s3.dosya.tc/server26/PYMq1m/Dilek_e.docx.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi carking58 -- 31 Temmuz 2014; 19:59:47 >
  • yarın gönderiyorum.
  • Ben arkadaşın verdiği site aracılığıyla şuan faksladım dilekçeyi gitti mi bilmiyorum sitenin nasıl çalıştığını anlayamadım ama göndermeyi becerdim :)
    https://www.hellofax.com/
  • Beyler bana nisantasi unv sosyal hizmet % 50 burslu geldi ama fiyati 18 milyar bnde makedonyaya gidip pdr okumaya karar verdim nisantasina kayitlar 1 eylul 5 eylule kadar makedonyada ise 15 eylule krd nisantasina kayit olup dondurup makedonyaya gecebilirmiyim.puanimda tutuyor ordaki pdr e olabilirmi bilgisi olan yardimci olursa cok sevinirim. Tskler.

• Arkadaslar siteden mi gonderecegız ? Yoksa iade tahattütlü daha iyi olmaz mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Esat698

Arkadaslar siteden mi gonderecegız ? Yoksa iade tahattütlü daha iyi olmaz mı ?

iadeli taahhütlü en iyisi hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Esat698

Arkadaslar siteden mi gonderecegız ? Yoksa iade tahattütlü daha iyi olmaz mı ?

Hem siteden, hemde iadeli taahhütlü bence ;)
  • -Medicine kullanıcısına yanıt
    +1 Aynen hocam mutlaka ama mutlaka iade taahhütlü gönderelim. Elimizden geliyosa, anlıyosak siteyi de ihmal etmeyelim.
  • 
Sayfa: önceki 5657585960
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.