Şimdi Ara

PowerBank`ta OLAY SADECE 9,99 TL 2600mAh

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
5
Favori
14.447
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• N11'de mağazanız olsa satış rekoru kırardınız heralde
  • Sanalpazar,n11 de dükkanınız yok mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berkmn

N11'de mağazanız olsa satış rekoru kırardınız heralde

var tabiki tumsarf k.adı olarak aratabilirsiniz
  • tumsarf T kullanıcısına yanıt
    Mağazanızı buldum ama burada yer verdiğiniz ürün kampanyanızı N11'de göremedim?
  • lg g2 yi 1 defa tam sarj eder mi?
  • n11 linkini paylaşın yıkalım forumu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: axeleon

lg g2 yi 1 defa tam sarj eder mi?

Ben de 5200lük var yüzde elli şarj ediyor bu da yüzde 25 yapar tahminim

• quote:

s2 yi %70 etmişti bendeki (çinden aldım ama bu modeldi)
    optimus g yide 40-50 falan etmişti sanırım
    g2 yi %25-30 falan anca doldurur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esesli1975

quote:

Ben de 5200lük var yüzde elli şarj ediyor bu da yüzde 25 yapar tahminim

demekki ürün nsıkıntılı bende 9000 mah samsung var. s3'ü 3+ defa şarj ediyor
  • n11 de link açılmış.

http://www.n11.com/gomax-powerbank-tasinabilir-harici-batarya-P27468763

iphone 5 i nekadar şarj eder acaba?
  • Markası gomax mı oluyor orjinalinin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Mağazanızı buldum ama burada yer verdiğiniz ürün kampanyanızı N11'de göremedim?

• quote:

Orijinalden alıntı: bingbang

Sanalpazar,n11 de dükkanınız yok mu?

sanalpazarda malesef yok.

gittigidiyor n11
  • 13,99 kargo dahil. 8 TL kadar puanım var, alsam mı diyorum ama sırf ucuz diye de verimsiz bir şeye para vermek düşündürüyor. Benim telefon da S2, 2,600mah lik bir harici güç ünitesi, 1,650mah lik bir bataryayı bile tam dolduramıyorsa (yukarıda bir arkadaşın verdiği bilgiye dayanarak), acaba derim ben o ürüne. Kararsızım. Bu harici güç ünitelerinin kapasiteleri de hoparlör işine dönmüş. Zamanında müzik işiyle ilgilenirken hoparlör alırken sorardık kaç watt diye 200 watt derdi amma velakin ses çıkışı kesinlikle o kadar olmazdı, başka kriterlere de bakmak gerekirdi. Bu da o hesap olmuş, 2,600mah ama nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marjinal01 -- 24 Temmuz 2014; 13:31:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: :SworD:

Markası gomax mı oluyor orjinalinin

gomax da kendi markamızdır bizzat kendimiz ithal ediyoruz bünyemizdeki ürünleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: birber80

n11 de link açılmış.

iphone 5 i nekadar şarj eder acaba?

telefonunuzun bataryasındaki mAh değerine göre değişiyor bizim sattıklarımız 2600 mAh kimisini 3 kere şarj eder kimisini 1 kere laptop ve tabletler içinde geçerli olduğu için kendi pil/batarya mAh değerini öğrenmeli ve buna göre kıyaslamalısınız

• İphone 5s i ne kadar şarj eder bilgisi olan var mı acaba. 1560 mah bataryası.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WlcmToMyWrld -- 24 Temmuz 2014; 13:34:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

13,99 kargo dahil. 8 TL kadar puanım var, alsam mı diyorum ama sırf ucuz diye de verimsiz bir şeye para vermek düşündürüyor. Benim telefon da S2, 2,600mah lik bir harici güç ünitesi, 1,350mah lik bir bataryayı bile tam dolduramıyorsa (yukarıda bir arkadaşın verdiği bilgiye dayanarak), acaba derim ben o ürüne. Kararsızım.

seçim sizin tabiki ama yukarda arkadaşların dediği kadar bizimde vaatlerimiz sağlam.! ürünü beğenmediniz kararsız kaldınız veya sorunmlu olduğunu kalitesiz olduğunu ve/veya cverdiğiniz paraya değmeyeceğini düşünüyorsanız 15 gün içinde geri işade edebilirsiniz sorgu sualsiz geri alıyoruz. varmı daha ötesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: WlcmToMyWrld

İphone 5s i ne kadar şarj eder bilgisi olan var mı acaba.

telefonunuzun bataryasındaki mAh değerine göre değişiyor bizim sattıklarımız 2600 mAh olup içindeki cell değeri 2100 dür. telefonunuzu ortalama 1 kez full doldurur ancak bu bataryalardaki büyüklük derecesine göre değişkenlik gösterir kendi pil/batarya mAh değerini öğrenmeli ve buna göre kıyaslamalısınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tumsarf -- 25 Temmuz 2014; 9:42:37 >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.