Şimdi Ara

PowerBank`ta OLAY SADECE 9,99 TL 2600mAh (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
143
Cevap
5
Favori
14.447
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

bu ancak telefonunuzu acil durumda açtırır bir süre konuşturur, telimi şarj edeyim fulleyim vs yalan. yarısına bile gelmez arkadaşın dediği gibi.. ucuz etin yahnisi

n11 in metal kaplı çin malı powerbank ini (bu ürün ile hemen hemen aynı) alıp Iphone5'i %80 civarında doldurmuştum. O dediğiniz genelde kalem pil ile şarj ettiren cihazlar için geçerli.

5s'inde bataryası kalem pil gibi 1570mah.
  • Merhaba,

Sitenizde bilgisayar parçaları da satıyorsunuz.

Notebook batarya siparişi verebilmek için tam olarak neye dikkat etmemiz gerekiyor.

Hangi bilgilere göre sipariş geçmemiz gerekecek.

Selamlar
  • Başlık 9,99; sitede 14 TL. sebep?

başlığa göre 2 tanesi için kargo ücretsiz olarak 20 TL ödemem gerekirken, sitede 28 tl görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi the_gunner -- 24 Temmuz 2014; 20:34:14 >
  • n11'de fiyatı 14 gösteriyor? 2 tane alacağım nasıl olacak?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sanalpazar ilan açarsanız hemen almak için bekliyoruz mesajımı alıntılarsanız sevinirim=?
  • 5Tl indirimle çok iyi bir fırsat oldu, teşekkürler.
  • 2tane tek sepette alacağım 2sine ayrı ayrı kargo ödemiş olacağız buna ne yapalım fırsatı tam kullanıyor olduk artık ya :)
  • Note 2 yuzde 60 verirmi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Shiftlenbik

quote:

Orijinalden alıntı: kyorhan

quote:

Orijinalden alıntı: DOĞA_AŞKI

bu ancak telefonunuzu acil durumda açtırır bir süre konuşturur, telimi şarj edeyim fulleyim vs yalan. yarısına bile gelmez arkadaşın dediği gibi.. ucuz etin yahnisi

n11 in metal kaplı çin malı powerbank ini (bu ürün ile hemen hemen aynı) alıp Iphone5'i %80 civarında doldurmuştum. O dediğiniz genelde kalem pil ile şarj ettiren cihazlar için geçerli.

5s'inde bataryası kalem pil gibi 1570mah.

5s i bilmem de 5'e batarya canavarı diyorum ben. Günde 4-5 defa şarj ediyorum

• Arkadaslar markadan sasmayin bence. Sony olani aldim mediamarkttan. Note 3 kullaniyorum. Bekledigimin uzerinde. %5lerden %90 lara kadar getiriyor nerdeyse ve cok hizli sarj ediyor. 1.5 amper oldugundan dolayi. Tavsiyemdir....

• arkadaşlar bu başlıktan önce almıştım ben bu ürünü tumsarftan..

deneyimlerimi aktarayım size;

-siyah ürün aldım altı beyaz,resimlerde bu detay gözükmüyor. o nedenle beyaz alın tek renk olsun istiyorsanız
    -ürün içerisinde anahtarlık gelmedi,bunu bildirdim(ürün sayfasında soru cevap altında görebilirsiniz), tüm paketlerde çıkmıyor,5tl ücret öderseniz gönderirir,z dediler. çünkü paketleri kontrol etmiyoruz yurtdısından öyle geliyor dedi ki paket açılmıştı zaten.
    bu ürünler powerbank markasının aslında üzerine gomax yazısı basılmış sonradan, ki tumsarf ta bunu yukarda söylemiş kendi markamız diye.bu işlem için kutuyu açıyorsan anahtarlığın olmadığını görmüyor musun?
    -iphone ile bi sefer şarj ettim, fakat ertesi gün şark etmek istediğimde uyumsuz cihaz dedi ve şarj etmedi. başka tel ile denediğimde telefon titreyip durdu şarj edemedi bende çıkardım korktum. aklıma geldi acaba bu ürün daha önceden iade edilen bir ürün müydü(koşulsuz iade edebilirsiniz demişti yukarda tumsarf)..

bu detayları gözardı etmeyin alışverişleriniz öncesi. gayem arkadaşın satış yapmasını engellemek değil, sizlerinde sıkıntı yaşamamasıdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: esesli1975

quote:

Orijinalden alıntı: axeleon

lg g2 yi 1 defa tam sarj eder mi?

Ben de 5200lük var yüzde elli şarj ediyor bu da yüzde 25 yapar tahminim

bu tip cihazlarda standart kapasiteler söz konusu 2600 powerbanklarda 800 / 1100 / 1600 / 2100 olarak ürünlerde değişkenlik gösterir. ancak bizim ürünlerimizin içindeki cell piller %100 2100 dür.

kullananların daha önce alan kşşilerin yorumlarını görmek için gittigidiyor ve n11 profillerimizi inceleyebilirsiniz.

sizin kullandığınız 5200 lüğün içindede yukarıda belirttiğim üzre 2 tane 800 lük de olabilir 2 tane 2100 lükte ancak biz henüz sadece 2600 adı altında piyasada standrt powerbankların arasındaki en iyisi olan 2100 mAh değeri olandır

• bu ürün derken, şu an arkadaşın belirttiği markayı mı kastediyorsunuz yoksa benzer bir üründen mi aldınız. şimdi bu üründen 3 tane almacam da eğerki gomax marka alıp denediyseniz vazgeçecem. yok farklı marka ise hemen bu ürünü almak istiyorum. umarım yardımcı olursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearfactory

bu üründen aldım arkadaşlar ama sunu bilin ki 2600 mah falan değil tam dolu sarj iie iphoneyi %50 getirdi,ama fiyatına göre yinede iyi bir secenek

bu ürün derken, şu an arkadaşın belirttiği markayı mı kastediyorsunuz yoksa benzer bir üründen mi aldınız. şimdi bu üründen 3 tane almacam da eğerki gomax marka alıp denediyseniz vazgeçecem. yok farklı marka ise hemen bu ürünü almak istiyorum. umarım yardımcı olursunuz.
  • N11 üzerinden ürünü satın aldım. İphone 4s telefonu %5'ten %90'a kadar şarj etti. Şarj esnasında telefon açıktı ancak telefon hiç ellenmedi. Pilin gücü azaldığında şarjı kesiyor tekrar veriyor, kesiyor tekrar veriyor bunun yerine direk kapansa daha iyi olurdu. Bu durum pilin bitmesine yakın telefonun sürekli şarja takıp çıkarmışız gibi uyarı vermesine neden oluyor. Alacak olanlara beyaz rengini almalarını tavsiye ediyorum çünkü siyahında alt kapağı beyaz renk.
     PowerBank`ta OLAY SADECE 9,99 TL 2600mAh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odanedemek -- 25 Temmuz 2014; 10:15:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Marjinal01

Doğrudur haklı olabilirsiniz. Ama bu aralar N11 alışverişlerinde çok sorun yaşıyoruz (sözüm meclisten dışarı, sorunlu mağazaları kastediyorum), bir de muadili ürünlerin genelde bahsettiğim sorunlara sahip olması sıkıntı biraz. Yine de önemli bir rakam olmadığı için ve madem garantiniz var denemek lazım. Arıza veya bozuk çıkması durumundaki iade kargo masraflarında sorun çıkmaz umarım.

kesinlikle tüm kargo masrafları taramıza aittir.
  • n11 de 2 ürün + kargo 24 tl ye almak mumkun mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: odanedemek

N11 üzerinden ürünü satın aldım. İphone 4s telefonu %5'ten %90'a kadar şarj etti. Şarj esnasında telefon açıktı ancak telefon hiç ellenmedi. Pilin gücü azaldığında şarjı kesiyor tekrar veriyor, kesiyor tekrar veriyor bunun yerine direk kapansa daha iyi olurdu. Bu durum pilin bitmesine yakın telefonun sürekli şarja takıp çıkarmışız gibi uyarı vermesine neden oluyor. Alacak olanlara beyaz rengini almalarını tavsiye ediyorum çünkü siyahında alt kapağı beyaz renk.

hayırlı olsun. aldığınız ürünü 4-5 defa şarj edip boşaltın aynı sorun devam ederse muhtemelen ürününüz arızalıdır. Gönderin değiştirelim. ancak bu tip kesilmeler büyük ölçekli bataryalarda mümkündür çünkü; amper çıkışları 2 dir. buda 2600 ve 5600 mAh kapasitelilerde yetersizliğe uğramaktadır. buyüzden elektriği kesik verir. 2 amper çıkış bulunan 8000 ve 10bin mAh powerbank tercih edilmesi cok önemlidir.

• 4s i kaç defa sarj eder?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearfactory

bu üründen aldım arkadaşlar ama sunu bilin ki 2600 mah falan değil tam dolu sarj iie iphoneyi %50 getirdi,ama fiyatına göre yinede iyi bir secenek

bu üründen derken gomax powerbank mı aldınız?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.