Şimdi Ara

MACfit spor salonu 3 gün bedava haydi spora sonra aylık 45 TL Kampanya !!! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
147
Cevap
6
Favori
53.056
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Orijinalden alıntı: britony

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: recep1905

quote:

Orijinalden alıntı: britony

45 Tl olursa Buyakadaki izdihamı düşünmek istemiyorum ama yine de kayıt doldurdum bakalım verirlerse 45'e yazılırım

hocam nerden yazıldın

+1

formu site üzerinden mi doldurdunuz hocam?

Buyaka var mıydı?

Hocam sitede macfit challange bölümüne tıklayın sizi formun olduğu sayfaya yönlendirecek. Buyaka vardı ben başvurdum bakalım.

Ama hocam 3 günlük macfit challange sonrası buyaka'da 45 TL den vereceklerini zannetmiyorum.

Vermezlerse kendileri bilir hocam

• ARmada Macfite bu fiyattan üye olabiliyor muyuz? Hali hazırda üyeyim, bu fiyattan yenileyebilir miyim? 2 ay sonra bitiyor üyeliğim..
  • lan daha geçen hafta evin yanındaki dandik salona 50 liradan yazıldım ucuz diye seviniyordum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Encinyır.

Ben 1 yıldır üyeyim aylık 90tlden. Hocalar ilk ay ilgilidir, daha sonra muhattap olacak adam bulamazsınız hepsi yanınızdan geçer gider.
    otoparkı ücretsiz dendi, şimdi kart ücreti isteniyor. Havlu için 6 aylık 250 lira ücret istiyorlar. Dolap akşam saati bulabilirseniz iyi, bulamazsanız ona da yanlış olmasın 6 aylık 200 ya da 250 lira isteniyordu özel dolap istenirse.
    Buyaka şubesini önermem, dekolteli giyinen kadınsanız 2 hoca birden bile gelebilir size yardım etmeye.

ne yazık ki ümraniye buyakada o hatayı yapanlardan biriside benim 1 yıllık 1080 tl abone oldum ilk 1 ay ilgililer sonrasında arkadasın dedigi gibi yanınızdan gelip geçerler. erkek hocalar bayan üyelerin yanında goy goy yapar size bakmazlar. bayan hocalar gayet laubaliler bir arkadaşıma referans oldum çocugu yıllık kayıt ettirdim hayatında ilk defa salona girmiş birine yapamadığı hareketlerden ötürü gülmek hareketin yapılışını gösterdikten sonra telefonla ugrasmalar. çocuk 1 ay sonra sporu bıraktı. köprüyü geçene kadar dayı diyorlar. kalite olarak herhangi bir sorun yok fakat insanın tadını kaçırmaya yetiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: attila_khan

quote:

Ben 1 yıldır üyeyim aylık 90tlden. Hocalar ilk ay ilgilidir, daha sonra muhattap olacak adam bulamazsınız hepsi yanınızdan geçer gider.
    otoparkı ücretsiz dendi, şimdi kart ücreti isteniyor. Havlu için 6 aylık 250 lira ücret istiyorlar. Dolap akşam saati bulabilirseniz iyi, bulamazsanız ona da yanlış olmasın 6 aylık 200 ya da 250 lira isteniyordu özel dolap istenirse.
    Buyaka şubesini önermem, dekolteli giyinen kadınsanız 2 hoca birden bile gelebilir size yardım etmeye.

ne yazık ki ümraniye buyakada o hatayı yapanlardan biriside benim 1 yıllık 1080 tl abone oldum ilk 1 ay ilgililer sonrasında arkadasın dedigi gibi yanınızdan gelip geçerler. erkek hocalar bayan üyelerin yanında goy goy yapar size bakmazlar. bayan hocalar gayet laubaliler bir arkadaşıma referans oldum çocugu yıllık kayıt ettirdim hayatında ilk defa salona girmiş birine yapamadığı hareketlerden ötürü gülmek hareketin yapılışını gösterdikten sonra telefonla ugrasmalar. çocuk 1 ay sonra sporu bıraktı. köprüyü geçene kadar dayı diyorlar. kalite olarak herhangi bir sorun yok fakat insanın tadını kaçırmaya yetiyor.

Aynı sorundan muzdaribim. Kız arkadaşımı da yazdırdık. Bayan hoca geldi hareketi öğretirken, yok 3te ağır mı geliyor, ne kadar güçsüzsün kikir kikir gülmeler. O olaydan sonra da her bişey söyleyene ters cevap veriyorum ocak ayına kadar(kaydımın bitişi) herşeyi eleştireceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tüm salonlar için geçerli değil dikkat edin.
  • Bu arada ben de 1 yıl buyaka'dakine gittim.Her seferinde param ödenmemiş gibi girişte turnikeler ''mail order'' hatası veriyordu,halbuki her ay 100 (evet 100 sonra 90 oldu şimdi fiyatlara bak) bir kere babam yeter artık dedi baya bir laf etti bir daha olmadı tabi öyle bir olay.Spor salonu güzel,aletler kaliteli ama biraz hocalar ilgisiz gidenler haklı.Bu arada cycling etkinliğine katılın çok zevkli ve bir yerinizden ter getiriyor baya zor (bisiklete alışkın olmayanlar için)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefalci -- 24 Temmuz 2014; 16:22:34 >
  • 5 Para etmez salonlara 80-90 lira öderken burayı görünce imrendim. Bi arkadaşta su sebilinden bahsetmiş yoktur filan diye varsın olmasın.Suyunuda sen al bu fiyata.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: attila_khan

quote:

Aynı sorundan muzdaribim. Kız arkadaşımı da yazdırdık. Bayan hoca geldi hareketi öğretirken, yok 3te ağır mı geliyor, ne kadar güçsüzsün kikir kikir gülmeler. O olaydan sonra da her bişey söyleyene ters cevap veriyorum ocak ayına kadar(kaydımın bitişi) herşeyi eleştireceğim.

2 ay kaldı gitmiyorum zerre kadarda kimseyi bulastırmamaya dikkat ediyorum.

ayrıca macfitte su sebili derken herkese açık bir sebil olması söz konusu değil. kredi kartlarınında geçerli olduğu yiyecek içeçek otomatları mevcut oradan gerekli temini yapabiliyorsunuz ama ne gerek var çantada 500ml veya 1 lt su taşımak zor olmasa gerek

• Geri sayım başladı
     MACfit spor salonu 3 gün bedava haydi spora sonra aylık 45 TL Kampanya !!!
  • Sonuç olarak Buyaka MacFit'e 45'ten üye olunabiliyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: nihilist76

Sonuç olarak Buyaka MacFit'e 45'ten üye olunabiliyor mu?

Buyaka eski şube olduğundan yapmıyorlar galiba

yeni açılanlarda 45 TL olabilir yada şikayet maili atıp 45 veya 55 tl olarak indirim istemek gerekiyor belki kıyak yaparlar
  • Bizim mahalledeki spor salonları bile 80-120 lira arası, bu fiyat fazlasıyla iyi gibi geldi bana.
  • Salon evinize uzaksa boşuna yazılmayın. Tecrübeyle sabit. 1 hafta gidersiniz 1 ay gitmezsiniz. 1 ay gidersiniz 1 sene gitmezsiniz. Uzak spor salonuna gitmek çok sağlam irade, azim gerektiriyor. Bana 2 otobüs şuan İzmir Macfit, akşam 6'da gitmek için yola çıksam 7'de oradayım. 1 saat spor yapsam, 5 dk. duş alsam, dönsem saat 9 olacak. Hemen yemek ye, otur dinlen falan 10'da ancak kendime gelirim. O yüzden mahalledeki yakın ama düzgün olan spor salonunu tercih ederim.
  • bütün salonlarda yeni mezunları 3 kuruşa çalıştırıyorlar, o yüzden
    bireysel ilgi için fazladan para ödemezseniz yüzünüze bakmıyorlar.

hareketi gözünün önünde yalan yanlış yapıyor,
    ağzını açıp da "bak doğrusu şu" demiyor.

birçok yer gezdim,
    gittiğim bütün salonlarda böyle oldu.

• Bana yakın şubesi yok olsa bende kaçırmam. Ben şu an Ambarlıdere Unided Club'a gidiyorum kasım gibi sözleşmem bitiyor. Muadil bir salon arıyorum. Beşiktaş civarı bildiğiniz salon varsa tavsiye isterim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ChadSmith

Ümraniye buyaka avm dekine uğradım bana aylık yapamadıklarını söylediler böyle üç günlük bi olaydan da hiç bahsetmediler. 6 aylık ya da yıllık yapabiliyoruz dediler. Vay namussuzlar

hocam buyaka 6 aylık veya yıllık üyelikte aylık 45 TL'den mi yapıyorlar?

Bilmiyorum ne desem yanlış olur şimdi

• ne dusunuyorlar bilmiyorum ama 45 tl yıllık 540 tl eder hic kacırmayın cunku fazla omurlu olmaz eger fotolardaki gibi buyuk bir tesis ise bu fiyatlarla birkac yıl sonra batacaktır
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    Aynen öyle 1.5 yıldır durum bu

• Arkadaşlar bana yakın MetroGarden var (gerçi buyaka daha yakın ama kampanya burada geçerli değil gibi).

Az önce bir yetkili ile görüştüm. 2000 Metrekare olacağını söyledi. Eylül'de açılacakmış. Ödeme Temmuz sonuna kadar website üzerinden alınacak dedi.

3 ay dondurma hakkımız olacakmış.

Bu arada, bir arkadaşım buyaka'ya gidiyor. Orası 3200 metrekare. Haftaiçi akşam kalabalık olabildiğini söyledi. Bu tür zamanlarda hoca bulmak zor olabiliyor dedi.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.