Şimdi Ara

Flo seçili yeni sezon ürünlerde 3 al 2 öde

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 alana 1 bedaya eyiydi. Bu ciks.

• quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

yine dandik markalar mi?

Birçok marka var ama 2 al 1 ödeden sonra pek cazip değil. Adidas, Kinetix, Puma, Dockers, Lumberjack vs.
  • O kategoride sectigimiz ayakkabilardan en pahali 2 si alinip en ucuzu mu bedava oluyor ? Biraz bilgi verirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: umtakcay

O kategoride sectigimiz ayakkabilardan en pahali 2 si alinip en ucuzu mu bedava oluyor ? Biraz bilgi verirmisiniz

Aynen dediğiniz gibi en alt fiyatlı olanı hediye ediyorlar.
  • baya marka ve çeşit güzel ayakkabı var.. bu civarlar 1 2 tane yeni sezona ayakkabı almak istiyorum aslında değerlendirilmeli mi yoksa daha güzel kampanyalar çıkar mı? daha 1 2 ay sonra giymeye başlayacağım çünkü
  • Fiyatlar normal dönem ile aynı. Bu gün nereye gitseniz fiyatlar bu civarda.Öyle düşününce 3 alıp 2 ödeyince karda olursunuz.
    Ama benim 100 TL ye çek + kupon ile aldığım ayakkabıyı 170 TL ye sattılar, satıyorlar,satacaklar.
  • 3 ürünü seçip sepete alıyorum ama ödeme onayına kadar geldim herhangi bir düşüş olmadı neden olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif2780

3 ürünü seçip sepete alıyorum ama ödeme onayına kadar geldim herhangi bir düşüş olmadı neden olabilir?

Kampanya 27 Temmuza kadar geçerli diyor ilk mesajda. Bugün de 29 Temmuz, ondan olabilir mi acaba...
  • visceroid V kullanıcısına yanıt
    Sitelerinde kampanya sekmesi hala aktif olduğundan hiç tarihe bakmaya gerek bile duymadım
  •  Flo seçili yeni sezon ürünlerde 3 al 2 öde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christopher Moltisanti -- 29 Temmuz 2014; 16:15:38 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.