Şimdi Ara

HP Deskjet Ink Advantage 4645 All in One Yazıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
1.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Bu yazıcıyı almak istiyorum... oldukça yeni bir yazıcı diyebiliriz kendisine 2014 çıkış tarihli.

HP Deskjet Ink Advantage 4645 All in One Yazıcı

Temel özellikleri ise

Faks + fotokopi + tarayıcı
    Wifi üzerinden baglanabilme
    ePrint özelligi (yazıcının yanında olmaya gerek olmadan dışardayken bile çıktı alabilme)
    ios ve adroid cihazlardaki uygulamayı kullanarak çıktı alabilme.

Detaylı Video inceleme

hep guzel taraflarını görüyoruz veya gösteriliyor... HP kullanmadıgım için olumsuz taraflarının kullanan arkadaşlardan merak ediyorum.
    mesela HP'lerde yazıcı kafası tıkanma sorunu var mı ? Canon'larda bu sorun var ve yazıcı kafası almak isterseniz fiyatları el yakıyor. 80-100 dolar arasında fiyatlar değişiyor. haliyle canon birdaha evime sokmam diyorum.
    Belki bunda hatalı bende olabilirim. çünki mürekkebi kendim doldurarak çıktı aldım. ancak canon'un tek karttuş fiyatı 25-35 TL ve 5 adet karttuş kullanıyordu. haliyle hepsini yenilemek demek 125-150 TL civarı mürekkep fiyatı demek.

HP'nin bu modeli 2 karttuş kullanıyor 650 koduyla renkli ve siyah beyaz
    karttuş fiyatları 12$ liste fiyatı görünüyor.
    HB'de 22 liraya satılmaktadır.

Siz ne düşünüyorsunuz bu cihaz hakkında ? yorum ve görüşlerinizi esirgemeyin lütfen

• McCarty kullanıcısına yanıt
    Bu modelde yazıcı kafası yok ki, kartuşların üzerinde dediğiniz şey. Kartuş değiştikçe kafa da değişmiş oluyor haliyle.
  • Baskısı nasıl acaba

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ELNINO_

Bu modelde yazıcı kafası yok ki, kartuşların üzerinde dediğiniz şey. Kartuş değiştikçe kafa da değişmiş oluyor haliyle.

ama sorun yaşıyorum ben bu konuda yazıcı silik yazıyor bazı atlama yapıyor yada hiç yazmıyor sizce nasıl bir çözüm denemeliyim...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.