Şimdi Ara

ESKİ MODEL CİHAZLARINIZ ALINIR. Sony, Nokia, Samsung, Siemens farketmez.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
1
Favori
1.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sivas İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony, Nokia, Samsung, Siemens farketmez.

Cihazların çok eski modellerden ve tamir görmemiş temiz olmaları şart. Ve tabiki çalışıyor olmalarıda lazım.

Kargoya karışmam. Tekliflerinizi ona göre yapın. Nasılsa karşı taraf ödeyecek zihniyetiyle gönderilen kargo, telefon fiyatını geçiyor.
    30 liralık cihaza, 8 liraya gelebilecek bir kargoyu, bütün tembihlerime rağmen 15 liraya gönderen arkadaşlar var.

Teşekkürler

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Noxco -- 31 Ekim 2014; 12:33:23 >

• Noxco kullanıcısına yanıt
    ortalama ödeniceğiniz fiyatlar nedir elimde siemensin çok eski modelleri var a35 s55 gibi tam modelleri hatırlamıyorum değicek rakamlar olursa bunları çıkarıp gönderebilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: thedevourer

ortalama ödeniceğiniz fiyatlar nedir elimde siemensin çok eski modelleri var a35 s55 gibi tam modelleri hatırlamıyorum değicek rakamlar olursa bunları çıkarıp gönderebilirim

Cihazların temizliğine, durumlarına göre değişir. Ama zengin kolleksiyonculardan değilim. :)

Eski cihazlara olan merakım yüzünden, uygun, hatta kelepir fiyatlara dediğimiz cihazlardan topluyorum buldukca.

Fiyatı satıcı belirler, luzum görürsem bende pazarlık ederim, bu şekilde bişeyler yapılabilir.
  • çok eski ericsson 888 var alırmısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: hayati54

çok eski ericsson 888 var alırmısın?

cihazın durumu ve fiyatıyla ilgili mesaj atarsanız duruma göre alabilirim tabiki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Flying35

Nokia 6230i bas konus telefon var elimde temiz ancak arka kapagi yarisi kirik kasa vs temiz kosede duruyor sarj aleti vs yok gri renk kamerali. İsinize yarayacak ise gonderebilirim sali gunu ?

Cihaz çalışıyor ve sağlamsa evet işime yarayabilir. Fiyatını ve ayrıntıları pm den görüşelim inşaallah.
  • Çalışan samsung galaxy mini 2 var kullanılmakta kronik hastalığı olan yan tuşu haricinde vukuatı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: canturkkara

Çalışan samsung galaxy mini 2 var kullanılmakta kronik hastalığı olan yan tuşu haricinde vukuatı yok

O işime yaramayabilir, yinede aklımın bir kenarında dursun, çok teşekkürler.
    iyi akşamlar hocam sony ericsson s500 var tuşlar çatladı başka birşeyi yok şarj aleti var
  • quote:

Orijinalden alıntı: kimyacell

iyi akşamlar hocam sony ericsson s500 var tuşlar çatladı başka birşeyi yok şarj aleti var

Huyu kurusun, onların kronik sorunu o tuş çatlaması. Varsa resim ve fiyatı pm atabilirmisin lütfen?
  • deniz suyuna girmiş telefonlar alırmısınız :) elimde 3-4 adet 4-5 sene öncesinin düşük model telefonları var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akales

deniz suyuna girmiş telefonlar alırmısınız :) elimde 3-4 adet 4-5 sene öncesinin düşük model telefonları var

Yok, genelde çalışan cihazlarla ilgileniyorum, zaten denizdende korkarım
    Nokia 6310i var çalisiyor ancak bataryasi sişti atmak zorunda kaldim. Ayrica 6100, benq siemens Ef-71 ve samsung e250 var

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyler_07

Nokia 6310i var çalisiyor ancak bataryasi sişti atmak zorunda kaldim. Ayrica 6100, benq siemens Ef-71 ve samsung e250 var

Mümkünse resimlerle birlikte, fiyatları pm atarsanız, anlaşabilirsek alırım.

Teşekkür ederim ilginize.
    Yarin detayli fotolarini cekip yollarim hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: freestyler_07

Yarin detayli fotolarini cekip yollarim hocam

Zahmet olacak.

Teşekkür ederim.
  • nokia 6300 için pm attım.
  • kardes ben de samsung j700, nokia e(bilmemkaç) :) , sony ericson w705, samsung m250 mi ne ondan var...
  • quote:

Orijinalden alıntı: nebigil25

kardes ben de samsung j700, nokia e(bilmemkaç) :) , sony ericson w705, samsung m250 mi ne ondan var...

:) Tam olarak model ve cihazların durumunu bildirir mesaj yazarsan, anlaşırsak alırım. Fotoğraf yollarsan daha kolay olur işimiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noxco

quote:

Orijinalden alıntı: nebigil25

kardes ben de samsung j700, nokia e(bilmemkaç) :) , sony ericson w705, samsung m250 mi ne ondan var...

:) Tam olarak model ve cihazların durumunu bildirir mesaj yazarsan, anlaşırsak alırım. Fotoğraf yollarsan daha kolay olur işimiz.

Ok vaktim olursa yapayım ancak her birinin ayrı kusurları var öyle alıyor musunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.